DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #990425  autor: 24bis24
 24 kwie 2018, 18:53
marcin19883 pisze:Dowiedziałem się, że aplikacja mobilna, korzysta z starego systemu
a z wersji 4.02 można nadal dzwonić za darmo do BOK

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #990432  autor: marcin19883
 24 kwie 2018, 19:04
24bis24 pisze:
marcin19883 pisze:Dowiedziałem się, że aplikacja mobilna, korzysta z starego systemu
a z wersji 4.02 można nadal dzwonić za darmo do BOK
Ja dzwonie na BOK z innego numeru, gdzie mam bonusy na dzwonienie :lol:
 #994347  autor: SRT10
 19 maja 2018, 10:08
Takiego gniota jak "Nowe Mój Orange" to chyba jeszcze nigdy nie widziałem. Chyba przyjęli stażystów i kazali zrobić nowy panel za wpis w CV i doświadczenie. :D

Najzabawniejsze jest to, że pakiety na liście wyświetlają się losowo. Np. Pakiet sms cykliczy jest, ale jednorazowego już nie ma. Odświeżasz stronę kilka razy lub wpisujesz przez wyszukiwarkę i nagle się znajduje, ale już nie ma cyklicznego. :D

Właśnie spróbowałem się zalogować i...
Obrazek
 #996633  autor: tom5690
 01 cze 2018, 07:28
Ja to w ogóle nie mogę zmigrować do nowego mój orange. Kiedyś okienko popup wyskakiwało, teraz od dłuższego czasu jeż nie. Mam inny numer na nowym mój orange i jak dla mnie to jest tam więcej przydatnych informacji, niż w starym. Nawet konto już kasowałem, ale to nic nie dało, nie wiem w czym jest problem.
 #1050090  autor: rudymax
 14 lis 2018, 12:17
Nie chcę zakładać nowego wątku, to zapytam tutaj. Czy ktoś zalogował się dzisiaj skutecznie do poczty multibox? Oczywiście pytanie do tych, którzy korzystają z poczty orange.

EDIT
Okazuje się, że problem jest tylko na Chromie. Wczoraj aktualizowałem przeglądarkę do nowej wersji i pewnie coś się skopało.
 #1089688  autor: biala1991
 08 lut 2020, 16:35
Piszę tutaj, żeby nie zaśmiecać tematu o OFnK :)
Jak wiadomo Orange uszczęśliwia klientów migrując ich do nowego MO gdzie samowolnie łączy numery, które w starym MO były na osobnych kontach. Chodzi o to, że na jednym numerze mam niejasną sytuację własnościową a wszystkie numery (każdy na osobnym koncie) jednocześnie dostały nakaz eksmisji ze starego MO. Ten niepewny numer również dostał zaproszenie do NMO i to nie może być przypadek. Wygląda na to, że Orange chce mi ten numer przypisać do konta w nowym MO. Chyba że jednak się mylę i to, że moje numery i ten "nie mój" dostały zaproszenia w tym samym czasie to jest czysty przypadek?
Stąd pytanie jak Orange robi tą migrację, czy idzie "po kliencie" i wysyła zaproszenia na jego wszystkie numery czy to działa losowo, czyli mając kilka numerów na każdy z nich mogę dostać zaproszenie w innym czasie?
 #1089696  autor: bazooka
 08 lut 2020, 20:01
@biala1991 - czy bardzo Ci zależy na tym Mój Orange przez przeglądarkę ? W Mobilnym Mój Orange wszystko działa, nic się nie migruje... już dawno olałem ten przeglądarkowy...
 #1089928  autor: biala1991
 11 lut 2020, 21:02
Mobilny MO, masz na myśli apkę? Po pierwsze jest strasznie... krowiasta :) uruchamia się chyba z godzinę a poza tym wkrótce tam też wprowadzą nowy sposób logowania mailem i stracimy dostęp