DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1089688  autor: biala1991
 08 lut 2020, 16:35
Piszę tutaj, żeby nie zaśmiecać tematu o OFnK :)
Jak wiadomo Orange uszczęśliwia klientów migrując ich do nowego MO gdzie samowolnie łączy numery, które w starym MO były na osobnych kontach. Chodzi o to, że na jednym numerze mam niejasną sytuację własnościową a wszystkie numery (każdy na osobnym koncie) jednocześnie dostały nakaz eksmisji ze starego MO. Ten niepewny numer również dostał zaproszenie do NMO i to nie może być przypadek. Wygląda na to, że Orange chce mi ten numer przypisać do konta w nowym MO. Chyba że jednak się mylę i to, że moje numery i ten "nie mój" dostały zaproszenia w tym samym czasie to jest czysty przypadek?
Stąd pytanie jak Orange robi tą migrację, czy idzie "po kliencie" i wysyła zaproszenia na jego wszystkie numery czy to działa losowo, czyli mając kilka numerów na każdy z nich mogę dostać zaproszenie w innym czasie?
 #1089696  autor: bazooka
 08 lut 2020, 20:01
@biala1991 - czy bardzo Ci zależy na tym Mój Orange przez przeglądarkę ? W Mobilnym Mój Orange wszystko działa, nic się nie migruje... już dawno olałem ten przeglądarkowy...
 #1089928  autor: biala1991
 11 lut 2020, 21:02
Mobilny MO, masz na myśli apkę? Po pierwsze jest strasznie... krowiasta :) uruchamia się chyba z godzinę a poza tym wkrótce tam też wprowadzą nowy sposób logowania mailem i stracimy dostęp