DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #978825  autor: Andrzej24
 20 lut 2018, 10:29
Usługa sama w sobie pożyteczna lecz nie w tej formie co tutaj (aplikacja) Tymczasowy numer po coś jest i bez sensu zakładać go na aplikacji, która jak na razie nie do końca działa to jeszcze potrzebuje stałego dostępu do internetu. Poza tym Orange i Play za 3-4 zł za 30 dni ma extra numer i nie trzeba mieć dostępu do neta aby odbierać, dzwonić i wysyłać sms z drugiego numeru. Osobiście wolę opcję operatora
 #981135  autor: zwariowany.kurczak
 03 mar 2018, 23:28
- aplikacja ok, ale problemy techniczne...
rozwiązanie:
- telefon dual sim, czy klawiszowiec z szuflady i karta 5zł/rok..
- voip i aplikacja, ale tu bez sms... numer od 1zł stacjonarny


osobiście, wolę dual sim, karta śmieciowa uaktywniania w razie potrzeby..


aplikacje do VoLTE od PL opów NIGDY... hieny każą Ci kupić brandowany telefon, zamiast już teraz pchać ruch po @, ale to PL tu nic się nie da i zawsze się nie opłaca..

a takie Indie: jio phone, klawiaturowiec z VoLTE.. ale w PL NIE da się, zasięgu też nie da się, jakości też...
 #988207  autor: lluukk
 10 kwie 2018, 15:43
zainstalowałem, wybrałem numer - wysłałem na niego sms - nie dotarł, choć na numerze z którego wysyłałem jest "dostarczono"

lluukk
 #1002617  autor: Xavier88
 07 lip 2018, 10:54
Zainstalowałem wczoraj. na ip7 i galaxyS7. Z ip7 dzwoni od razu na galaxy, z galaxy na ip nie da się dodzwonić, jest sygnał ale nie dzwoni telefon. Jak u was dzialanie na ios?
 #1018499  autor: michaelred
 22 wrz 2018, 01:34
Remington pisze: U mnie SMS-y o dziwo dochodzą.
Szkoda, że przedstawiciele operatora odpuścili sobie nasze forum. Oraz obowiązek rejestracji, za co jako usługa VOIP zapewne prędzej czy później bekną.
Kliknij sobie a apce Jak to dziala>pkt.10 i pkt 12.
"Oferowana usługa nie jest usługą telekomunikacyjną w związku z tym nie ma możliwości wykonywania żadnych połączeń wychodzących. Oferowana aplikacja nie jest żadnym substytutem telefonu i aby móc zadzwonić na numery alarmowe powinieneś mieć usługę od operatora."
No ale to takie gadanie w sumie tylko bo jak masz juz dzialajacy nr to mozesz z nim zrobic co chcesz. Jutro sobie potestuje ale na 99% da rade wysylac SMS i dzwonic z caller id numeru z 2nr. Czyli bedzie w pelni funkcjonalny numer bez ruszania tylka z domu :mrgreen:
 #1018646  autor: Remington
 22 wrz 2018, 10:25
Wiesz mówi się, że papier wszystko przyjmie. To pisać sobie mogą do woli. Czy usługa jest usługą telekomunikacyjną, wynikać musi z tego czy mieści się w definicji podanej w Prawie telekomunikacyjnym. Moim zdaniem mieści się - jest nr, umożliwia przyjmowanie połączeń i SMS-ów czyli "przesyłanie sygnałów" (w jedną stronę, ale w ustawie nie ma na to wyjątku).