DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #968185  autor: adziu82
 26 gru 2017, 09:14
Mały OT, @Kryniczanin, ładne rejony tam u Ciebie, mam rodzinkę w Grybowie i Gorlicach, a może i w Krynicy, musiałbym zapytać rodziców. Kiedyś byłem w Twoich terenach, ale chyba ze 28 lat temu :-)

RawStyle
 #968186  autor: Kryniczanin
 26 gru 2017, 09:18
Ładne są, ale z telefonią komórkową nie jest tak wesoło jak choćby w Tarnowie. Ograniczenia przygraniczne dają po tyłku podobnie jest u Ciebie.

Dlatego to, że mamy darmowe międzynarodówki w ZSRUE to tylko mała rekompensata za problemy radiowe z sąsiadami.
 #968187  autor: HappyBoy
 26 gru 2017, 09:24
Kryniczanin pisze:To są ceny połączeń wykonywanych z Polski z sieci macierzystej.
Ok. MÓJ BŁĄD zwracam honor. :?
 #968188  autor: adziu82
 26 gru 2017, 09:25
No dokładnie, z zasięgiem to jest tragedia u mnie, chociaż jak postawiłem dom, 2 km dalej ( w tej samej miejscowości ) i przeprowadziłem się z blokowiska PGR-owskiego, jest znacznie lepiej.
Bez dużego problemu mogę wykonać połączenie nie szukając zasięgu przy oknie, tylko siedzieć na kanapie.
LTE na dwóch antenach ATK-10, i 40 Mb/s do domu ściągam. W telefonie, na B20 do 20 Mb/s ale czasami gubi zasięg.
Na balkonie, zasięg 2-3 operatorów z Niemiec, więc jak pisaliśmy wyżej, można korzystać za free.

RawStyle
 #968190  autor: adziu82
 26 gru 2017, 09:31
HappyBoy pisze:Ok. MÓJ BŁĄD zwracam honor.
I właśnie z takiej niewiedzy, znajoma zapłaciła 400e. Bo ktoś jej powiedział, że nie ma roamingu już.
Dlatego założyłem temat, aby się dowiedzieć czy może jakaś taryfa jest w DE, która nie uwzględnia tego. Albo inne kwiatki.

RawStyle
 #968191  autor: Kryniczanin
 26 gru 2017, 09:52
Roaming jest był i będzie. Jedynie w strefie 1A bez kraju macierzystego roaming jest bez opłat - schodzi z taryfy używanej.