DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #957880  autor: hyb0rr
 26 paź 2017, 13:54
Witam
Chciałem zapytać jak wygląda sprawa przeniesienia numeru z t-mobile do nju mobile.
Otóż jestem w trakcie pisania wypowiedzenia umowy z t-mobile (mam zachowany okres wypowiedzenia) i chciałbym przejść do nju mobile, zachowując dotychczasowy numer.
Jak wygląda taka procedura? Czy w piśmie rezygnującym do t-mobile mam napisać że chcę przenieść numer do innego operatora? Czy np. muszę przejść na t-mobile na kartę i dopiero potem przejść do nju mobile? Jestem laikiem a na infolinii t-mobile nie umieją mi udzielić odpowiedzi.

Pozdrawiam.
 #957884  autor: Remington
 26 paź 2017, 14:01
W takiej sytuacji w ogóle nie kontakujesz się ze starym operatorem. Tylko u nowego składasz wniosek o przeniesienie i tam zaznaczasz, czy chcesz go przenieść na koniec umowy promocyjnej u starego operatora (jeśli kończy Ci się ona za ok. 1-2 mies.), czy na koniec okresu wypowiedzenia (jeśli już promocja wygasła lub wygasa w najbliższych dniach; wówczas to wypowiedzenie do TM trafi z nju i będzie w pełni skuteczne).