DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #952366  autor: marcz123456
 23 wrz 2017, 14:13
PLAY i UPC Polska podpisały umowę o współpracy, dzięki której PLAY zaoferuje UPC Polska hurtowy dostęp do usług telekomunikacyjnych pozwalający UPC na świadczenie swoim klientom usług mobilnych, jako operator wirtualny (MVNO).

źródło: https://blogplay.pl/2017/09/play-i-upc- ... t-prasowy/

Szukałem jakichś informacji, ale nic więcej nie piszą, Pewnie kolejne lipne mvno na play typu fakt czy izzi. :?
 #952374  autor: Remington
 23 wrz 2017, 14:45
Lub Netia. Skoro na Playu to rewelacji technicznych się nie spodziewam. Żeby oferta była dobra, to musieliby tam być ludzie z pomysłem, a na ile znam UPC to raczej takich tam nie ma.
 #952376  autor: surface123
 23 wrz 2017, 14:48
Z własnego doświadczenia mogę napisać że jeśli zależy nam na jakości usług i sieci to tylko T-mobile, Plus ewentualnie Orange.

Play na szarym końcu mimo że można mieć najtaniej...
 #952380  autor: szyman12
 23 wrz 2017, 15:32
Nie przesadzajcie, że z Playem jest taka mega tragedia. A MVNO chcą jak najtaniej oferować usługi, a te są chyba najkorzystniejsze w Plusie lub Playu [na T i w Orange nie ma żadnych MVNO].

Ciekawi mnie bardziej jaka będzie oferta, bo tak patrząc po ofertach Vectry, Multimediów, Inei czy nc+ w zakresie telefonii komórkowej to taniej opłaca się wziąć oddzielnie usługi w Plusie czy Playu :?
 #952396  autor: blady_zl
 23 wrz 2017, 18:13
Czyżby będzie prefix 450? Bo chyba jeszcze​nie jest w użyciu... Swoją drogą szału NA PEWNO nie będzie ;-)
 #952479  autor: kaspeed
 24 wrz 2017, 13:20
Będzie Abonment.To samo co w NC+ ;) mniej wiecej te same oferty.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen: