DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 5 z 24
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 24
 #932101  autor: aquick
 16 cze 2017, 22:13
Na razie do poniedziałku, do 6:14 rano mam włączony lejek 20kbps w pakiecie tygodniowym "Pripojeni na tyden", bo 160 mega z pełną prędkością wykorzystałem... już po 1,5 dnia a nie zrobiłem testu. W poniedziałek mi się pakiet odnowi, więc zrobię test :-). W ogóle po niedzieli chce doładować za minimum 250Kc i kusi mnie jeden z tych pakietów:

Obrazek

no limit do wszystkich na 31 dni za ok. 80-90zł (599Kc)

aktywowałem sobie właśnie stałe +20% do doładowania, więc kosztowałobu mnie to ok. 500Kc na miesiąc a w roamingu to działa na całą strefę Unii 1A (nie działają tylko pakiety no limit w sieci, są taryfikowane jak poza sieć)

mam bliską osobę ze ZM w Play i kumpla w Holandii, więc mógłbym przez najbliższe 31 dni po aktywacji dzwonić tylko przez Vodafone (nastawić dualsim, żeby wszystkie połączenia wychodzące były przez Vodafone na miesiąc) a odbierać połączenia i na VDF i na polskim nr w Play, miesięcznie przegadam z 5 godzin, więc przetestowałbym te RLAH nawet bardziej ;-)

Odbieranie połączeń na VDF mam bez limitu i bez warunków za darmo w roamingu. Dodatkowo mógłbym dzwonić w roamingu Play i Plusa żeby nie zbankrutowali z RLAH ;-)

Obrazek
 #932119  autor: viggen
 17 cze 2017, 01:47
Przejrzałem sobie regulaminy 3 sieci odnośnie tego darmowego roamingu w Unii.
Jak to możliwe, że TMobile i Play dają roaming w Watykanie oraz na Wyspach Kanaryjskich a Orange nie? :shock: Przynajmniej te państwa nie są wymienione w regulaminie....

Wracając do tematu...to jak w końcu z tym Orange? Dalej taka maniana?
A co z innymi sieciami?
 #932154  autor: Loko_Poko
 17 cze 2017, 10:04
viggen pisze:Przejrzałem sobie regulaminy 3 sieci odnośnie tego darmowego roamingu w Unii.
Jak to możliwe, że TMobile i Play dają roaming w Watykanie oraz na Wyspach Kanaryjskich a Orange nie? :shock: Przynajmniej te państwa nie są wymienione w regulaminie....

Wracając do tematu...to jak w końcu z tym Orange? Dalej taka maniana?
A co z innymi sieciami?
Wyspy Kanaryjskie są zaliczane do Hiszpanii, gdyż do niej należą, a Watykan do Włoch.
 #932155  autor: viggen
 17 cze 2017, 10:10
Jasne, my to wiemy :)
Tylko dlaczego TMobile oraz Play je wymieniają w swoich regulaminach czy też na stronie a Orange nie?
http://www.orange.pl/kid,4002412976,id, ... ticle.html
Gujana Francuska i Gwadelupa (Ameryka Południowa) należą do Francji i są jakoś wymienione u wszystkich operatorów...

Żebyśmy się potem nie zdziwili....gdy ktoś tam wyląduje (Wyspy Kanaryjskie, Watykan) a na późniejszą ewentualną reklamację otrzyma odpowiedź, że nie są wymienione w regulaminie.

EDIT
Wyjaśnione z BOK. Wyspy Kanaryjskie nie są wymienione bo to Hiszpania. Watykan nie - bo to Włochy. Sycylia też nie - bo to Włochy.
Trochę dziwne, że TMobile i Play się skupiają na wymienianiu prawie wszystkich państw (pewnie ładniej i lepiej to wygląda) a Orange zrobił to na skróty ;)
 #932160  autor: klool
 17 cze 2017, 10:52
Na chwilę obecną od wczoraj rana internet w roamingu orange PL (w UK) śmiga ładnie tak jak powinien. Możliwe, że mieli rzeczywiście jakieś problemy techniczne pierwszego dnia. W razie jakichś zmian będę pisać.
 #932183  autor: aquick
 17 cze 2017, 13:24
Ciekawość jednak u mnie wygrała i nie czekając do poniedziałku zresetowałem pakiet i zrobiłem test prędkości Vodafone w roamingu Play, T Mobile, Orange i Plusa, później jak znajdę chwilę czasu to wrzucę screeny.

Obrazek
 #932220  autor: GaduAirowiec
 17 cze 2017, 14:25
W Play jest roaming LTE więc chyba powinna być normalna prędkość bez ograniczeń. Ale jaja. Zagranicą w roamingu kilka razy szybciej by było niż w kraju w roamingu Plusa czy T-Mobile.
 #932226  autor: kaspeed
 17 cze 2017, 14:39
To prawda ale nie takie kwiatki juz widziałem;)

folx.com kod polecający:​68678939
1miesiac za darm​o aktywacja 9,99​ z tym kodem 1mi​esiac darmo.
 #932256  autor: kaspeed
 17 cze 2017, 16:16
^^ Możesz jeszcze do tego dorzucić prepaid orange kupując sim i 35zł aktywujac pakiet no limit dający 1,76gb:) Gdyby ci się chciało:P

folx.com kod polecający:​68678939
1miesiac za darm​o aktywacja 9,99​ z tym kodem 1mi​esiac darmo.
  • Strona 5 z 24
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 24
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5