DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 14 z 15
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
 #1153696  autor: babciagienia1p
 13 lip 2023, 17:37
koszalineo941268 pisze:
13 lip 2023, 15:20
Zresztą kara na spółkę 1,2 mln zł przy ich skali działalności, liczbie naruszeń, ich świadomości i celowości też wydaje się być niska. Poczytam decyzję.

Kosmicznie niska przy takiej skali działalności. Nawet gdyby, po odwołaniach, ją zapłacili, nie odczują jej w żaden sposób... Dają koperty wszędzie?
 #1153701  autor: koszalineo941268
 13 lip 2023, 18:02
Z ciekawostek jeszcze jeden cytat z decyzji :
"Prezes Urzędu w okresie od maja 2022 r. otrzymał kilkadziesiąt skarg i wiadomości od konsumentów, dotyczących działalności Asmanta Call Center. Do akt postępowania włączono 65 skarg." (pogrubienia moje)

Do tego skrin z aktualnego KRS ukaranego oddziału:
Obrazek
 #1160269  autor: babciagienia1p
 11 lis 2023, 12:11
@asdaf
Potwierdzam, że Orange to najszybszy sprzedawca danych w PL.
Wyraziłam zgody, wycofałam zgody po dwóch dniach (za długo czekałam, ale nie przychodził bonus).
Numer przenoszony, podany z fikcyjnym adresem dostawy via kurier i fikcyjnym (takim samym) moim adresem. Kuriera łapałam "w trasie". Teraz dzwonią "wiadomi" z propozycjami ekscytujących ofert i spotkań dla starszych osób w miejscowości gdzie nie mieszkam (tej z danych przenosinowych).
Prostuję, że mieszkam w Uhercach Mineralnych. Jak na razie działa...
 #1160274  autor: babciagienia1p
 11 lis 2023, 12:50
@asdaf
W aplikacji www MO, ale to niczego nie zmienia, bo sprzedali dane zanim odwołałam zgody i to juz leci "łańcuszkiem św. Antoniego" do następnych oszustów.
"Uherce Mineralne" pomagają - Podkarpackie, najbliższy powiat -
Sanok.

-----------Edycja_1-------------
Wydawanie odgłosów paszczą też pomaga. Wystarczył jeden raz, jak na ofertę odpowiadałam "iiihahahahaaaa" oraz "beeeeeee".
"Konsultantka" stwierdziła "czy my jesteśmy dorośli?".
 #1160276  autor: Remington
 11 lis 2023, 13:03
Zgoda na przekazywanie danych innym podmiotom to jest zawsze potencjalna pułapka (nam to nic nie daje, a dane zaczynają się rozchodzić). Choć coś mi dla świta, że wszedł wraz z RODO wymóg automatycznego wycofania danych także z innych firm jeśli wycofujemy pierwotną zgodę, na podstawie której zostały one przekazane.

W wątku o telespamie opisywałem kiedyś jak największe firmy legalnie korzystają z „partnerów afiliacyjnych”, którzy zlecają kampanie podejrzanym firmom (nierzadko z siedzibą poza UE) obracającym danymi z wycieków i handlu danymi (pod pozorem legalnego zakupi bazy danych od… firmy-krzaka zarejestrowanej w „garażu”).

Obawiam się, że tak udostępnione „partnerom” dane też mogą trafiać do obrotu o jakim napisałem powyżej.
 #1160282  autor: Remington
 11 lis 2023, 13:22
Jeśli jest (a raczej jest) to masz prawo zapytać Orange czy przekazało „partnerom” brak Twojej dalszej zgody na przetwarzanie danych. I uważam, że tak właśnie zrobili, bo nie mają żadnego interesu w tym by takiej informacji im nie przekazać i narażać się na kary. Uwzględnienie tego przez „partnerów” - to już inna broszka.

Niezależnie od tego namawiam Cię do zadania IOD Orange pytania o listę i dane podmiotów, którym Twoje dane zostały przekazane na podstawie tej zgody, wraz z zakresem udostępnionych danych. Odpowiedź może być ciekawa.
 #1160285  autor: Remington
 11 lis 2023, 13:31
No nie żartuj. Za stara jesteś na taką naiwność. Takie rzeczy załatwia się na piśmie i tylko na piśmie. Niby jak byś miała potem skarżyć się do UODO bez żadnego dowodu w ręku? Zresztą z IOD bezpośredniego kontaktu nie ma i oni odpowiadają tylko pisemnie.

Za stroną https://klient.orange.pl/obowiazek/ :
Inspektor Ochrony Danych w Orange
Sławomir Chmielewski
[email protected]

P.S. Prawa do dalszego przekazywania danych przez „partnerów” to ta zgoda raczej nie zawiera.
 #1160288  autor: Remington
 11 lis 2023, 13:52
babciagienia1p pisze:
11 lis 2023, 13:34
W jaki sposób …
…przekierowuje mnie do Outlooka i maila.
Podziękuję...


Nie rozumiem ani jednego, ani drugiego co napisałaś:
1. Wysyłasz pisemnie swoje żądanie lub skargę do IOD Orange i pisemnie otrzymujesz odpowiedź. Napisać do IOD możesz mailem lub papierowo. Załatwianie z Orange takich spraw „na gębę” nie pozwoliłoby później niczego mieć w ręku.
2. Adres email jeśli go klikniesz otwiera Twojego klienta poczty to przecież oczywiste.

Tę firmę warto cisnąć - w imię zasad. Co z tego, że oferta momentami jest kapitalna (system zbugowany, ale to można wybaczyć) skoro jedno w tym molochu nie zmienia się od co najmniej 1999 r. (wtedy zaczęła się moja przygoda z Centertelem i TP) - to arogancja. Przykładów mógłbym wymieniać co niemiara (ale to nie miejsce ani czas), ostatni z tego roku. Mówi się, że władza demoralizuje - tak dawną TP zdemoralizował jej monopol i choć dziś to tylko jeden z graczy, stare nawyki w nowym pokoleniu pracowników mają się w Orange świetnie.
 #1160289  autor: darekka
 11 lis 2023, 13:53
asdaf pisze:
11 lis 2023, 13:03
No właśnie się zastanawiam czy odwołanie w apce wystarcza? W którymś wątku Darekka napisał, że odwołał przez czata. Ciekawe jak Jemu to respektują? Halo Darekka.
u mnie cisza. Od czasu do czasu jakiś automat zadzwoni ale apka Odebrać Telefon skutecznie filtruje śmieci, które dochodza bez związku z zabawaą w zgody w Orange-ot losowo jak zawsze automat "losuje" i dzwoni. Nie zauważyłem zwiększonej częstotliwości spamu telefonicznego po wyrażeniu i wycofabiu zgód. Może to nieistotne ale na czacie zleciłem wycofanie WSZYSTKICH zgód marketingowych na wszystkich numerach.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1160294  autor: Remington
 11 lis 2023, 14:24
Na stronie https://www.orange.pl/mojedane w sekcji Partnerzy Marketingowi Orange znajduje się lista "partnerów", którym Orange może przekazywać dane na podstawie udzielonej zgody: https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binar ... 641151.pdf

Są to zaledwie:
    Orange Energia sp. z o.o Aleje Jerozolimskie 160, 02-326, Warszawa
    Orange Retail SA Szydło 9, 32-085 Modlnica
    Orange Szkolenia Sp. z o.o Wyzwolenia 57, 05-140, Serock
    Telefony Podlaskie SA Wolności 44, 08-300, Sokołów Podlaski
    TP Teltech Sp. z o.o. Bartłomieja 2, 02-683, Warszawa
Ktokolwiek udzielił zgody na przekazywanie danych, warto by zapytał (pisemnie) Orange o listę podmiotów, którym zostały udostępnione dane i jakie to były dane.

Za to dużo dłuższa jest lista "partnerów", których oferty to Orange może przedstawiać swoim klientom na podstawie udzielonej zgody:
https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binar ... 641161.pdf

Tytuły obu PDF-ów świadczą o tym, że "żyją" one od bardzo dawna.

Poniżej lista zgód z MO www (wyróżniłem te dotyczące współpracy z "partnerami"):

Zgadzam się na udostępnienie partnerom Orange mojego ogólnego profilu abonenta, w celu prezentacji w Internecie dopasowanych reklam.
Zgadzam się na stworzenie przez mojego operatora, Orange Polska S.A., mojego ogólnego profilu abonenta i udostępnianie go podmiotom współpracującym z Orange w celu prezentowania mi dostosowanych reklam tych podmiotów lub innych reklamodawców. Twój profil opracujemy w oparciu o informacje uzyskane od Ciebie przy zawarciu umowy z Orange oraz później, w trakcie jej trwania (zobacz, z czego korzystamy).
Nie wykorzystujemy informacji o Twoich połączeniach. Nie przekazujemy partnerom Twojego imienia, nazwiska, numeru telefonu, ani adresu. Pamiętaj, że na www.orange.pl/mojazgoda możesz zawsze wycofać zgodę (co nie wpływa na ważność zgody przed jej cofnięciem), znaleźć informacje o podmiotach, które mogą dostać Twoje dane, oraz o przysługujących Ci prawach.

Zgoda na wykorzystanie przez Orange Polska S.A. adresów e-mail lub numerów telefonów w celach obsługowych.
Zgoda pozwoli nam kontaktować się z Tobą w celach obsługowych dotyczących usług, które Tobie świadczymy. Dzięki niej będziemy mogli np. wysyłać zawiadomienia i odpowiedzi na reklamacje, informować o zmianach cenników i regulaminów usług, czy przerwach technicznych.
Zgoda obejmuje wszystkie numery telefonów lub adresy e-mail, z których korzystasz na podstawie zawartych z nami umów lub które nam podałaś/eś, dotychczas, jak też podasz w przyszłości.

Zgoda na rozliczanie należności z wielu numerów abonenckich na wspólnym koncie abonenckim.
Zgoda oznacza, że w przypadku rozliczania należności z wielu numerów abonenckich na wspólnym koncie abonenckim klient będzie otrzymywał jeden rachunek dotyczący należności z wielu numerów abonenckich zgrupowanych na wspólnym koncie, jak również będzie mógł skorzystać z promocji/rabatów związanych z łączeniem usług. Operatorowi zaś przysługuje prawo do zawieszenia wszystkich numerów abonenckich rozliczanych na wspólnym koncie abonenckim, rozwiązania wszystkich umów lub podjęcia działań windykacyjnych w stosunku do wszystkich należności z numerów abonenckich rozliczanych na wspólnym koncie abonenckim.

Brak powyższej zgody oznacza, że w przypadku rozliczania należności z wielu numerów abonenckich otrzymywać będę wiele rachunków oddzielne dla każdego numeru abonenckiego, jak również nie będę mógł skorzystać z promocji/rabatów związanych z łączeniem usług. W sytuacji wpłaty wszystkich należności wynikających z wielu numerów abonenckich założonych na oddzielnych kontach abonenckich na rachunek związany tylko z jednym numerem abonenckim, Operator przyjmuje, że Abonent nie uiścił w terminie należności z numerów abonenckich wykazanych na innych oddzielnych kontach abonenckich i może podjąć wobec Abonenta działania windykacyjne zmierzające do uzyskania należności (wezwanie do zapłaty, zawieszenie usług, wypowiedzenie umowy na skutek nie opłacenia należności w terminie).

Zgodę mogę wycofać w trakcie trwania Umowy przesyłając oświadczenie o wycofaniu zgody pisemnie do Operatora lub zgłaszając swoją decyzję telefoniczne do BOK

Zgoda na udostępnianie przez Orange Polska S.A. obecnym i przyszłym Partnerom Orange danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.
Udzielona zgoda pozwoli nam udostępniać Partnerom Orange Twoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe, tj. adres zamieszkania, numery telefonów, adresy e-mail jakie posiadamy, aby samodzielnie mogli przedstawiać swoje produkty i usługi.
Po udostępnieniu danych na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody Partnerzy Orange staną się odrębnymi administratorami udostępnionych danych.
Partnerzy Orange to podmioty, które dziś lub w przyszłości:
- wchodzą w skład Grupy Kapitałowej Orange Polska lub
- współpracują bezpośredni lub pośrednio z Orange Polska S.A.

Lista Partnerów Orange dostępna jest www.orange.pl/mojedane i jest na bieżąco aktualizowana.

Zgoda na przesyłanie przez Orange Polska S.A. informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej.
Zgoda pozwoli nam przesyłać Tobie komunikaty wizerunkowe i marketingowe np. informacje o ofertach, konkursach, m.in. poprzez e-mail, SMS, MMS, komunikat na dekoderze lub na stronie internetowej.
Zgoda obejmuje wszystkie numery telefonów lub adresy e-mail, z których korzystasz na podstawie zawartych z nami umów lub które podałaś/eś nam, dotychczas, jak też podasz w przyszłości.

Zgoda na wykorzystanie przez Orange Polska S.A. danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego obecnych i przyszłych Partnerów Orange.
Udzielona zgoda pozwoli nam przedstawiać Tobie ofertę sprzedaży towarów lub usług Partnerów Orange. Aby przedstawić oferty dostosowane do Twoich potrzeb będziemy korzystać również z informacji o Twoim profilu, stworzonym na nasze potrzeby, opierającym się na analizie danych pochodzących z naszych systemów. Twoje dane nie będą udostępniane Partnerom Orange.
Objaśnienie kim są Partnerzy Orange i ich lista dostępne są na www.orange.pl/mojedane Lista jest na bieżąco aktualizowana.
Lista kategorii danych przetwarzanych na podstawie tej zgody dostępna jest na www.orange.pl/mojedane i jest na bieżąco aktualizowana.

Zgoda na kontakt na numery telefonów dostępne Orange Polska S.A. w celu marketingowym.
Udzielona zgoda pozwoli nam na przedstawianie w trakcie rozmowy telefonicznej informacji o dostępnych towarach lub usługach, w tym na proponowanie nowych warunków przedłużenia umowy, informowanie o promocjach, konkursach, realizację badań rynku.
Zgoda obejmuje wszystkie numery telefonów, z których korzystasz na podstawie zawartych z nami umów lub które podałaś/eś nam, dotychczas, jak też podasz w przyszłości.

Zgoda na zamieszczenie danych osobowych w spisach abonentów i udostępnianie w ramach usługi biura numerów.

Zgoda pozwoli na udostępnianie Twojego imienia i nazwiska lub nazwy, numerów telefonów, nazwy ulicy i miejscowości (bez numerów domu i lokalu) w spisie abonentów i w usłudze informacji o numerach telefonicznych. Twoje dane będziemy także udostępniać innym przedsiębiorcom telekomunikacyjnym z siedzibą w państwach należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego w celu publikacji spisu lub świadczenia usługi informacji o numerach telefonicznych. W takim przypadku wspomniani przedsiębiorcy również staną się administratorami Twoich danych.

Zgoda na używanie przez Orange Polska S.A. automatycznych systemów wywołujących w celu marketingowym.
Zgoda pozwoli nam kierować do Ciebie automatycznie odtwarzane informacje o ofertach, a także realizować badania rynku.
Zgoda obejmuje wszystkie numery telefonów lub adresy e-mail, z których korzystasz na podstawie zawartych z nami umów lub które podałaś/eś nam, dotychczas, jak też podasz w przyszłości.

Zgoda na przetwarzanie przez Orange Polska S.A. danych osobowych w celu weryfikacji wiarygodności płatniczej u innych przedsiębiorców telekomunikacyjnych i podejmowanie zautomatyzowanych decyzji w oparciu o uzyskane od nich informacje.
Na podstawie udzielonej zgody będziemy mogli sprawdzić, czy wywiązałaś/eś się z zobowiązań finansowych wobec innych przedsiębiorców telekomunikacyjnych, którzy świadczą lub świadczyli Ci usługi telekomunikacyjne.

Twoje dane, tj. imię i nazwisko, numer PESEL, serię i numer dokumentu tożsamości przekażemy Polkomtel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, T-Mobile Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, P4 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Cyfrowemu Polsatowi S.A. z siedzibą w Warszawie (wskazani przedsiębiorcy staną się odrębnymi administratorami Twoich danych). Zwrotnie otrzymamy informację o tym, czy nie zalegasz z płatnościami wobec wymienionych przedsiębiorców.
W oparciu o te informacje w sposób zautomatyzowany podjęta zostanie decyzja o odmowie lub o zawarciu z Tobą umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych, w tym o warunkach, na jakich umowa zostanie zawarta.

Udzieloną zgodę będzie można w każdej chwili wycofać, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem wykorzystania Twoich danych przed cofnięciem zgody. Udzielona zgoda jest ważna dotąd, dopóki nie zostanie wycofana, nie dłużej jednak niż do czasu zrealizowania działania, na które ona pozwala.

Zgoda na wykorzystanie i analizowanie przez Orange Polska S.A. moich danych transmisyjnych, w tym danych lokalizacyjnych, w celu tworzenia anonimowych zestawień statystycznych, które mogą być udostępniane innym podmiotom (w tym przez profilowanie).
Ta zgoda pozwoli nam analizować Twoje dane transmisyjne i włączać je do zestawień statystycznych o użytkownikach naszych usług. Tylko anonimowe wyniki takich badań będziemy udostępniać innym podmiotom – nie wskazujemy w nich konkretnych abonentów.
Jak to będziemy robić? Wykorzystamy do tego informacje o miejscach, w których korzystasz z naszych usług telekomunikacyjnych, i sposobie, w jaki z nich korzystasz. I to zarówno wtedy, gdy łączysz się z naszą siecią przewodowo (np. przez modem czy dekoder), jak i bezprzewodowo (np. przez kartę SIM lub gdy przez WiFi łączysz swoje urządzenia z naszym routerem). Pełną listę danych transmisyjnych, z których będziemy korzystać, znajdziesz na www.orange.pl/mojedane. Listę na bieżąco aktualizujemy.

Zgoda na wykorzystanie przez Orange Polska S.A. danych transmisyjnych, w tym danych lokalizacyjnych, w celu marketingu bezpośredniego (w tym poprzez profilowanie w oparciu o te dane).
Ta zgoda pozwoli nam analizować Twoje dane transmisyjne i korzystać z nich do stworzenia Twojego profilu zakupowego. Będzie określał Twoje możliwości zakupowe, potencjalne potrzeby i przewidywane zachowania jako naszego klienta. Dzięki temu będziemy lepiej dobierać ofertę dopasowaną do Ciebie. Jak to będziemy robić? Wykorzystamy do tego informacje o tym, w jakich miejscach i w jaki sposób korzystasz z naszych usług telekomunikacyjnych. I to zarówno wtedy, gdy łączysz się z naszą siecią przewodowo (np. przez modem czy dekoder), jak i bezprzewodowo (np. przez kartę SIM lub gdy przez WiFi łączysz swoje urządzenia z naszym routerem). Pełną listę danych transmisyjnych, z których będziemy korzystać, znajdziesz na www.orange.pl/mojedane. Listę na bieżąco aktualizujemy.

Zgadzam się na wykorzystanie przez Orange Polska S.A. cech biometrycznych mojego głosu, również tego utrwalonego w nagraniach wcześniejszych rozmów, w celu weryfikacji tożsamości i uprawnień dostępu do mojego konta w Mój Orange na różnych urządzeniach, podczas połączeń z infolinią i na czacie.
Zgadzam się na wykorzystanie przez Orange Polska S.A. cech biometrycznych mojego głosu, również tego utrwalonego w nagraniach wcześniejszych rozmów, w celu weryfikacji tożsamości i uprawnień dostępu do mojego konta w Mój Orange na różnych urządzeniach, podczas połączeń z infolinią i na czacie. Udzieloną zgodę można w dowolnym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonaliśmy na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Informacje, jak będą przetwarzane Twoje dane w związku z weryfikacją biometryczną głosem, i jakie przysługują Ci prawa znajdziesz pod adresem www.orange.pl/mojglos

Upoważnienie Orange Polska S.A. do weryfikacji danych dotyczących mojego wymagalnego zadłużenia w Biurach Informacji Gospodarczej
 #1160359  autor: Remington
 12 lis 2023, 13:38
Ciąg dalszy moich dociekań...

Regulamin promocji 200GB pt. "Bonus za zgodę" https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binar ... 326877.pdf mówi:
3. ….. Wysłanie SMS-a jest równoznaczne z wyrażeniem zgody („Zgoda”) na przesyłanie do Abonenta informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej

12. …Uczestnicy Promocji mają prawo wglądu do wyrażonych Zgód oraz ich odwołania w każdym czasie, w dowolnym kanale kontaktu z Operatorem, w szczególności poprzez zalogowanie się do konta indywidualnego na www.orange.pl lub w aplikacji Mój Orange…
To oznacza, że zgoda w promocji 200GB to jest poniższa zgoda (i to ją można potem w MO odwołać):
Zgoda na przesyłanie przez Orange Polska S.A. informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej.
Zgoda pozwoli nam przesyłać Tobie komunikaty wizerunkowe i marketingowe np. informacje o ofertach, konkursach, m.in. poprzez e-mail, SMS, MMS, komunikat na dekoderze lub na stronie internetowej.
Zgoda obejmuje wszystkie numery telefonów lub adresy e-mail, z których korzystasz na podstawie zawartych z nami umów lub które podałaś/eś nam, dotychczas, jak też podasz w przyszłości.
Czyli:
- nie obejmuje przekazywania danych innym firmom
- dotyczy tylko marketingu realizowanego przez Orange
- może obejmować reklamowanie przez Orange ofert innych firm, o ile jest też jednocześnie wyrażona „Zgoda na wykorzystanie przez Orange Polska S.A. danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego obecnych i przyszłych Partnerów Orange.”
- będzie całkowicie bezprzedmiotowa jeśli złożymy przewidziany w RODO sprzeciw wobec marketingu bezpośredniego (nie widzę go w MO), gdyż przesyłanie informacji handlowych jest marketingiem bezpośrednim

Nie wiem jak działa sama promocja. Ale jeśli treść zgody nie jest wysyłana w wiadomości zwrotnej z żądaniem jej potwierdzenia, to jej wyrażenie odbywa się bez uprzedniego jednoznacznego zapoznania się z jej treścią. Samo wysłanie SMS-a nie oznacza przecież znajomości treści zgody czy regulaminu.

------------------------------------------------------------------------------------

Jak widzicie, żadna ze zgód możliwych do wyrażenia nie upoważnia Orange do przekazywania danych innym firmom niż wymienione na krótkiej liście. Ani żadna nie upoważnia tychże kilku firm do dalszego przekazywania danych komukolwiek innemu.

Reasumując:
- jeżeli dzwonią do Was z Orange z reklamami firm z długiej listy - to nie ma to związku ze zgodą z tej promocji, lecz jest to kwestia zgody na marketing ofert partnerów ("Zgoda na wykorzystanie przez Orange Polska S.A. danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego obecnych i przyszłych Partnerów Orange.")
- jeżeli dzwonią do Was firmy z krótkiej listy - to również nie ma to związku ze zgodą z tej promocji, lecz ze zgodą na przekazanie danych partnerom ("Zgoda na udostępnianie przez Orange Polska S.A. obecnym i przyszłym Partnerom Orange danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.")
- jeżeli dzwonią do Was firmy inne niż wymienione na krótkiej liście - to także bez związku ze zgodą z tej promocji i jakąkolwiek inną wyrażaną Orange i po prostu doszło do wycieku Waszych danych (z Orange, od partnerów, firm outsourcingowych, albo z zupełnie innego miejsca).
 #1160413  autor: Zygzuso
 13 lis 2023, 14:53
asdaf pisze:
11 lis 2023, 10:52
Wyraziłem zgody. Teraz mam po 5-6 połączeń dziennie z wiadomych firm. Na szczęście ten numer to leżak lub jest w modemie.
Trzeba się go pozbyć, bo zawsze leży w bazach firm. Na orange bez zgód można trafić na takie listy, play potrafi też zadzwonić nr czysty pozornie.
  • Strona 14 z 15
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15