DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 6 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 #986653  autor: velox
 01 kwie 2018, 10:39
klaudia123 pisze:
qba82222 pisze:Czy ktoś kto posiada a2mobile może powiedzieć, czy połączenia telefoniczne w tej sieci są przerywane po jakimś czasie? np w heyah jest przerywane po 30min, w tmobile w pewnej taryfie po godzinie, jak jest w a2mobile?

120min przetestowane..
Potwierdzam 120 min
 #987162  autor: velox
 04 kwie 2018, 21:46
rodrigoXXL pisze:netia mobile, taryfa MówiSię 9,90 zł/mc, to abonament Bez umowy terminowej
Warto dodać że minusem tej oferty jest 29 zł jednorazowa opłata aktywacyjna doliczona do pierwszej faktury. W a2mobile brak opłaty aktywacyjnej, nawet dostaniemy 10zł na start.
 #987164  autor: rodrigoXXL
 04 kwie 2018, 21:58
velox pisze:
rodrigoXXL pisze:netia mobile, taryfa MówiSię 9,90 zł/mc, to abonament Bez umowy terminowej
Warto dodać że minusem tej oferty jest 29 zł jednorazowa opłata aktywacyjna doliczona do pierwszej faktury. W a2mobile brak opłaty aktywacyjnej, nawet dostaniemy 10zł na start.
to prawda, aktywacja to 29 zl ale w duzych sieciach placi sie 50 zl a po drugie obecne sieci daja kontrakt na 2 lata lub wiecej bez telefonu,.. a tu bez zobowiazan czasowych.. a po 2,5 roku aktywacja nie bedzie juz dotkliwa ... :shock: :shock:
 #988114  autor: velox
 10 kwie 2018, 04:31
rodrigoXXL pisze:
velox pisze:
to prawda, aktywacja to 29 zl ale w duzych sieciach placi sie 50 zl a po drugie obecne sieci daja kontrakt na 2 lata lub wiecej bez telefonu,.. a tu bez zobowiazan czasowych.. a po 2,5 roku aktywacja nie bedzie juz dotkliwa ... :shock: :shock:
Niby tak, ale w a2mobile nie ma takich opłat.
 #988136  autor: TomLee
 10 kwie 2018, 09:41
Pokaż mi ofertę, za 9,90 za no limit komórki + stacjonarne w abonamencie? Jest coś w Netii i dalej długo długo nic. A a2mobile to ma i to bez umowy na 24 miechy. A 2 lata to trochę trwa. Mam kablówkę z tv w Vectrze na 2 lata i muszę czekać do końca umowy, żeby wypowiedzieć i zmienić ewentualne warunki. A w nowych ulotkach cena za to co mam jest korzystniejsza, ale lepka, muszę płacić tyle co podpisałem 1,5 roku temu.
 #989540  autor: velox
 18 kwie 2018, 20:21
Lajt Mobile obniża do 19,99 zł/ miesięcznie cenę planu taryfowego z nielimitowanymi połączeniami na numery komórkowe, SMS-ami i pakietem 10 GB LTE z lejkiem (po wykorzystaniu transferu prędkość zwalnia i nie są naliczane dodatkowe opłaty).
Liczba zamówień w ramach promocji jest limitowana. Wszystko to dostępne jest w umowie bezterminowej, w przypadku zdecydowania się na umowę terminową dodatkowo pierwsze 3 miesiące abonament wyniesie 0 zł
https://lajtmobile.pl/oferta/najtanszy-abonament/1
 #989541  autor: velox
 18 kwie 2018, 20:25
rodrigoXXL pisze:porownanie zalet na karte do abonamentu to jak porownanie np. deskorolki do roweru... i to i to jedzie ale komfort jazdy duzo lepszy dla roweru jest
Ja osobiscie uważam, że wiekszy komfort mam w ofercie na karte doładuje se telefon za 100 zł i mam 10 msc spokoju w a2mobile, a na abonament bym musiał co misiąć płacic. Oferte się wznawia automatycznie co 31 dni.
 #995933  autor: tom5690
 28 maja 2018, 22:08
16,29 abonament no limit sms, mms, stacjonarki, komórki, 100 międzynarodowe, 100mb neta (w sumie śmieszne) poza ue, 15gb, 6,83 gb w roamingu. Podpisać umowę mogę i na 30 lat. Jedyny minus, że co dwa lata trzeba negocjować. Rozwalacie mnie z tym, że tak cierpicie bo 20 lub 25 zł w abonamencie trzeba będzie płacić przez 2 lata. Ciągle się nie mogę nadziwić, że cyrograf z taką śmieszną kwotą jest dla kogoś problemem.
 #996129  autor: Kamil7878
 29 maja 2018, 22:01
A2 jest ok ale z zasięgiem bywa różnie , w mojej okolicy jest kiepsko a nie mieszkam na odludziu...
Vergin mobile gigadaje jest też ciekawa oferta choć za 25 zł to wszędzie jest no limit i też się dziwię tym którzy płacą abonament, a szukają oszczędności na czymś innym?
 #996133  autor: adacomp
 29 maja 2018, 22:31
Kamil7878 pisze:A2 jest ok ale z zasięgiem bywa różnie , w mojej okolicy jest kiepsko a nie mieszkam na odludziu...
Vergin mobile gigadaje jest też ciekawa oferta choć za 25 zł to wszędzie jest no limit i też się dziwię tym którzy płacą abonament, a szukają oszczędności na czymś innym?
Ci od abo w 95% przypadków to łaszą się na tani telefon który po 2 latach spłacania kosztuje często 2x więcej niż identyczny kupiony za gotówkę lub raty 0% w jakimś media salonie.
 #996391  autor: velox
 31 maja 2018, 03:07
papay pisze:Jeszcze jest taki twór jak multimedia polska, za 14,99 mamy no limit +5GB neta a aktywacja tylko 9zł
https://www.multimedia.pl/Strefa-mobilna/MVNO
Warto dodać iż za 14,99 zł mamy 5GB internetu no limit rozmowy + no limit SMS/MMS. Świadczenie usług telefonii komórkowej przez Multimedia Polska jest możliwe dzięki umowie z Polkomtelem, operatorem sieci Plus, który zapewni operatorowi hurtowy dostęp do sieci mobilnej.
Nie wiem jak wyglada kwestia opłat w roamingu oraz lejka internetu po zuzyciu danych i czy pakiet zawiera polaczenia na stacjoanerne?
Umowa z tego co zrozumialem 24 msc.

Dzięki za info. Chyba to najtansza oferta obecnie na rynku dla pełnej opcji (internet+SMS/MMS+rozmowy) wadą jest cyrograf na 2 lata.
  • Strona 6 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7