DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 2 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 #901713  autor: matisi
 26 gru 2016, 20:05
MaxDeMe pisze:Witam
Z regulaminu Lajt mobile wynika że w interesującej mnie taryfie czyli "Rozmowy bez limitu za 14.99zł" jest jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 29,00 zł/jednorazowo
Punkt
4. ULGA W OPŁACIE AKTYWACYJNEJ

To jak to jest z tą promocją i aktywacją za 1zł ? interesuje mnie umowa na czas nieokreślony.

Na umowie, którą przysyłają jest skreślona kwota 29 zł i jest napisana 1 zł. Gdy składasz zamówienie na stronie też jest napisana cena aktywacji 1 zł.
Regulaminu tej oferty promocyjnej niestety nie znalazłem. Promocja jest ważna do końca grudnia.
 #901717  autor: vh
 26 gru 2016, 20:12
Ruben pisze:@vh, jest też pakiet cykliczny obejmujący połączenia na numery komórkowe i stacjonarne.
Regulamin: http://www.faktmobile.pl/download/regul ... arnych.pdf
Faktycznie. Dzięki! Zwykły śmiertelnik do tego się nie dokopie.

T10s, OT-311, 1650, X501, P780, GT-C3322, E560, 3S, 4X, G7 Power
 #902594  autor: barney89
 30 gru 2016, 18:52
Witam,

chciałbym poradzić się ekspertów, bo widzę tu promocje, o których nie mówi się w reklamach.

Nr #1 obecnie jest w Virgin Mobile Freemium za 19 zł
Potrzebuje nielimitowane połączenia na stacjonarne i do Nr #2

Nr #2 obecnie jest w Virgin Mobile Pełen Luz za 19 zł
Potrzebuje nielimitowane smsy do wszystkich sieci i darmowe rozmowy z Nr #1

ALE:
- obie osoby nie chcą wydać więcej niż 20 zł miesięcznie (a więc odpadają wszelkie oferty no limit za 29 zł, Formuła Unlimited za 25 zł i NJU Tandem za 24 zł od osoby)
- abonament raczej nie wchodzi w grę (w Premium Mobile za 19 nie ma stacjonarnych, w Lajt Mobile 15 zł ale umowa na 2 lata, Lajt Mobile na kartę za 21 zł - średnio z doładowaniami, trzeba ładować i tak za 25 zł)

Mój pomysł to:
Nr #1 - przeniesienie do Fakt Mobile, najpierw wykorzystanie bonusu 200 minut (potem płacić będzie nadal 19 zł, ale pakiet samoodnawialny, co jest istotne w przypadku tej osoby)
Nr #2 - przeniesienie do Play, najpierw wykorzystanie bonusu 200 minut, potem Formuła SMS za 7 zł + Stan Darmowy (oba warunki spełnione)

Wiadomo, każdy chciałby płacić jak najmniej. Jakieś inne sugestie? :D
 #902611  autor: Gregrin
 30 gru 2016, 19:34
barney89 pisze:Mój pomysł to:
Nr #1 - przeniesienie do Fakt Mobile, najpierw wykorzystanie bonusu 200 minut (potem płacić będzie nadal 19 zł, ale pakiet samoodnawialny, co jest istotne w przypadku tej osoby)
Nr #2 - przeniesienie do Play, najpierw wykorzystanie bonusu 200 minut, potem Formuła SMS za 7 zł + Stan Darmowy (oba warunki spełnione)
Dobry pomysł gdzie w nr1 może zbliżyć się do 10zl kombinując w RBME (odpalać pakiet -można zdalnie przez play24). Dodatkowo po roku trzeba będzie tez pokombinować z RWK albo przejść do Fakt.

Alternatywa:
NR #1 15zl za nolimit rozmów w lajtmobile z umowa bezterminowa i aktywacja za 1zl https://lajtmobile.pl/oferta/telefon-na-abonament/1#
NR #2 13zl w orange na kartę
10zl nolimit sms http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... rticle.htm
i 3zl za nolimit na jeden numer w dowolnej sieci http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html
 #902710  autor: velox
 31 gru 2016, 10:47
Ludzie po co kombinować o 3 zł, jak kto TYLKO dzwoni to brać Lajt Mobile za 14,99zł i święty spokój z co miesięcznymi aktywacjami.
@Gregrin co to za alternatywa za 13 zł orange na karte gdzie mam jeden numer w sieci - oferta smiechu warta, ale kto co woli :).
 #902721  autor: darekka
 31 gru 2016, 11:25
Najtańszy no limit rozmów kom.i stacj. to w RBMenergy nolimit za 20zł.plus przedłużanie pakietu za 10zł.(100minut). Do tego Stan darmowy do Play/RBM i submarek np.Virgin, Vikingi, Fakt itp.
Aby mieć tanio to wystarczy kupować tanie doładowannia w Alldrogo i wcześniej zrobić sobie RWK zmieniająć taryfę na Play na kartę Rok ważności konta , gdzie kodem robimy RWK i zmieniamy taryfę na RBMenergy(RWK zostaje). Realne koszty mogą spaść poniżej 8zł/msc. i mamy full nolimit na wszystkie komórki i stacjonarne oraz nielimitowane rozmowy i smsy w ramach Stanu darmowego.

Całość "kombinowania": sprowadza się do dokupowania 100minut za 10zł. każdego ostatniego (z rana najlepiej) dnia ważności obecnych minut. Można to robić zdaslnie na kilku numerach przez Play24/aplikację na androida lub indywidulanie kodem USSD.

Dla numeru 2 , który wymaga tylko nolimitu sms jest pakiet nolimit sms za 10zł i darmowy Stan darmowy w sieci.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #902727  autor: Gregrin
 31 gru 2016, 11:54
velox pisze:@Gregrin co to za alternatywa za 13 zł orange na karte gdzie mam jeden numer w sieci - oferta smiechu warta, ale kto co woli :).
Ty chyba nie czytałeś co jest potrzebne i nie wiesz ze rozmawiamy o 2 numerach.
darekka pisze:Dla numeru 2 , który wymaga tylko nolimitu sms jest pakiet nolimit sms za 10zł i darmowy Stan darmowy w sieci.
Heh, serio mało kto czyta do końca ;)
barney89 pisze:Nr #2 - przeniesienie do Play, najpierw wykorzystanie bonusu 200 minut, potem Formuła SMS za 7 zł + Stan Darmowy (oba warunki spełnione)
 #902772  autor: barney89
 31 gru 2016, 14:21
matisi pisze:Możemy także doładowywać za 21 zł (przez Internet).
Naprawdę, gdzie mogę doładować dokładnie za kwotę 21?
(Byłoby to przydatne przy obecnym stanie Nr #2, bo doładowuje za 20, pakiet kosztuje 19. Z tych złotówek można by odkładać na kolejny pakiet, ale po przekroczeniu 100 minut zaczyna schodzić z konta)
Gregrin pisze:Dobry pomysł gdzie w nr1 może zbliżyć się do 10zl kombinując w RBME (odpalać pakiet -można zdalnie przez play24). Dodatkowo po roku trzeba będzie tez pokombinować z RWK albo przejść do Fakt.
darekka pisze:Najtańszy no limit rozmów kom.i stacj. to w RBMenergy nolimit za 20zł.plus przedłużanie pakietu za 10zł.(100minut). Do tego Stan darmowy do Play/RBM i submarek np.Virgin, Vikingi, Fakt itp.
Dzięki za pomysł w RedBull no limit za 10 zł. Nie wiedziałem o nim, a wyjdzie taniej nawet niż w Lajt za 15.

Gregrin, widziałem Twoje zestawienie ofert no limit - kawał dobrej roboty :wink:
Rozważam jeszcze No limit w Lajt za 15 dla Nr #1 i Strzał w dziesiątkę dla Nr #2.
Zwłaszcza, że aktywację za 1 zł przedłużyli na styczeń.
Pytanie jak to jest z tym program polecającym - który numer przenieść najpierw, żeby zyskać większy rabat?
Ten za 15 zł jest na czas nieokreślony, Strzał w dziesiątkę to 10 zł (umowa na 12 miesięcy).
 #902776  autor: Gregrin
 31 gru 2016, 14:43
barney89 pisze:Naprawdę, gdzie mogę doładować dokładnie za kwotę 21?
Play da się doładowywać przez internet od 5zl co 1zl ale lajt jest na plusie wiec nie wiem jak jest u nich.
barney89 pisze:Pytanie jak to jest z tym program polecającym - który numer przenieść najpierw, żeby zyskać większy rabat?
Watpie żeby do odliczenia brali kwotę bez promocji (ale możesz zapytać u nich na czacie :)) wiec masz 2 opcje:
1. strzal10 na 12m masz 2 m-ce po 15zl za polecenie
2. bezterminowa ma 1m-c 10zl
Widać co bardziej się opłaca ;) Jeśli by brali kwotę bez promocji to wtedy w 2 opcji byś miał parę zl lepiej bo 36,99 ;)
 #902788  autor: barney89
 31 gru 2016, 15:21
To znaczy jeżeli abonament wynosi 10 zł, a rabat 15, to znaczy, że przez 2 miesiące zapłacę 0 zł? (bo bardziej obniżyć się nie da :D )

Oba numery są obecnie w Virgin Mobile zarejestrowane na mnie. Jeżeli ostatnio potwierdzałem dane, mogę je zmienić na inną osobę po zalogowaniu w Klubie Virgin?
 #902801  autor: Gregrin
 31 gru 2016, 16:38
barney89 pisze:to znaczy, że przez 2 miesiące zapłacę 0 zł?
Tak wychodzi. A może dają nadpłatę 5zl ;)
barney89 pisze:mogę je zmienić na inną osobę po zalogowaniu w Klubie Virgin?
Możesz spróbować ;) Jesli nie wypali to zmienisz z powrotem ;)
 #902803  autor: matisi
 31 gru 2016, 16:42
barney89 pisze:
matisi pisze:Możemy także doładowywać za 21 zł (przez Internet).
Naprawdę, gdzie mogę doładować dokładnie za kwotę 21?
(Byłoby to przydatne przy obecnym stanie Nr #2, bo doładowuje za 20, pakiet kosztuje 19. Z tych złotówek można by odkładać na kolejny pakiet, ale po przekroczeniu 100 minut zaczyna schodzić z konta)
Jeżeli chodzi o Lajt Mobile, to na stronie: https://www.whitemobile.pl/lajtshop/platnosc.php#charge doładujesz od 1 zł, co 1 zł. Możesz też doładować przez Plus, wtedy w swoim banku możesz wpisać dowolną kwotę od 5 zł lub tutaj: https://doladuj.plus.pl/.
W Virgin Mobile możesz zrobić to tu: https://virginmobile.pl/doladuj-sie
 #903188  autor: barney89
 02 sty 2017, 19:12
Czy w ofercie rodzinnej również jest aktywacja za 1 zł (umowa na czas nieokreślony)?
Rozważam przeniesienie tych dwóch numerów (wychodzi 18,75 za numer, ale wygoda bo rachunek jeden), a jak wszystko w tej sieci będzie sprawnie działać, to dołączenie dwóch kolejnych do rachunku.

I czy na stronie wprowadzili już formularz, czy dane nadal są podawane telefonicznie (łatwo wtedy o pomyłkę)
  • Strona 2 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5