DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #868965  autor: UpssErroR
 02 cze 2016, 16:51
Witam.

Pół miesiąca temu padł mi mój telefon jest to model Huawei G526 (wiem, stary złom).

Z racji tego że telefon był jeszcze miesiąc na gwarancji oddałem go do serwisu i dostałem po kilku dniach informacje zwrotną iż usterka jest mechaniczna i nie leży po mojej stronie a więc należy wymienić telefon na nowy.

Poszedłem oczywiście z telefonem i kartką do salonu, oczywiście obsługa chamska zaczęli mnie zbywać i mówić że potrzeb pudełko, i wszystkie akcesoria (cóż, zdaje mi się że pudełka nie ma konieczności trzymać przez całą umowę, a akcesoria przecież nie podlegają gwarancji...). No ale mniejsza, dzisiaj złożyłem ten telefon do Plusa.

I tu pytanie, telefon z tego co pamiętam w trakcie brania umowy kosztował jakieś około 600 zł i na jaki telefon mogę liczyć? Dowiedziałem się że marka Huawei to na pewno będzie, gość mi coś wspomniał nawet o Huawei P8 lite i z tego byłbym bardzo zadowolony bo się opłaci.
Natomiast jakie są realne szanse na zyskanie takiego telefonu?
A jak już to na co prędzej mogę liczyć? Z tego co wiem to chyba nie mogą dać mi gorszego i tańszego telefonu niż ten mój aktualny...

Pozdrawiam i zachęcam do wyrażenia swoich przeżyć w tej sprawie :)