DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 127 z 136
  • 1
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 136
 #899145  autor: jahu
 08 gru 2016, 11:56
Pytanie: czy ktoś daje podobną ofertę: umowa/prepaid - obojętne.

lajtmobile - Strzał w 10tkę (10 mies za 10 i 2 mies za 36,99) no limit komórkowe,nielimitowane SMSy/MMSy + 10 GB / mieś.
+ telefony stacjonarne za 2 zł mies obowiązuje przez cały okres umowy
+ w grudniu aktywacja jest za 1 zł zamiast 29 ;-)

Wychodzi średnio NO limit ze stacjonarnymi 16,50 zł mies. gwarantowane przez rok?
 #900912  autor: wisiludek
 20 gru 2016, 22:29
Witam, sytuacja u mnie wygląda tak, że moja mama niespełna dwa lata temu wzięła umowę w play Formuła rodzinna, 3 numery z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci, darmowe smsy plus 10gb internetu z niepłatnymi pierwszymi 6 miesiącami. Po czasie doszło tak, że ja i siostra wzieliśmy dodatkowo nielimitowany internet w cenie 20zł na numer, plus mama wzięła babci też abonament i jakby dołożyła go do swojego rachunku. Na początku abonament wynosił 75zł po pierwszych 6 miesiącach plus za dopłatą ok. 100zł dostałem telefon Sony Xperia M2 Aqua.

Moje pytanie jest następujące:
Czy istnieje jakaś korzystna oferta, która pozwalałaby na te 4 numery mieć darmowe rozmowy, smsy plus na dwa numery (ja i siostra) nielimitowany internet. Plus w pakiecie jakiś telefon ew. z dopłatą 100-200zł jeśli wychodziłoby to korzystnie, lub jeśli można zaoszczędzić na koszcie abonamentu, to bez telefonu.

Przeszukałem tematy z ostatniego czasu jednak nie znalazłem odpowiedniej odpowiedzi, a starsze uważam, że już się przedawniły, biorąc pod uwagę to, że mamy teraz okres świąteczny i wydaje mi się, że jest dużo korzystnych ofert na ten czas. Pozdrawiam. :)
 #904170  autor: GTwice
 08 sty 2017, 13:16
Witajcie
Poszukuję dobrej oferty prepaid na telefon. Interesują mnie:
- pakiet 1GB+ w PL
- autoodnawialny pakiet danych w roamingu EU, minimum 100Mb/miesiąc, im więcej tym lepiej
- rozmowy i sms mało istotne, powiedzmy 50min/sms miesięcznie

Da się znaleźć coś takiego żeby się mieścić z doładowaniami w 30-50zł miesięcznie? Preferuję większych operatorów. Obecnie Play na Kartę Start, numer do przeniesienia.
 #908592  autor: przemoc
 31 sty 2017, 21:34
Wybieram sie do holandii. Potrzebuje polskiego nr prepaid tylko po to zeby moc odbierac smsy potwierdzajace operacje banowe (przelewy wykonywane. Czyja oferte wyybrac z polskich operatorow? To co bedzie dla mnie kluczowe: a) to jak najdlluzszy czas mozliwosci przyjmowania wiadomosci tudziez polaczen przychodzaych, w stosunku do okresu aktywnosci konta po doladowaniu; b) prostota w obsludze, zeby nie trzeba bylo nie wiadomo jak kombinowac po aktywacji roamingu;

(Ps: posiadam zarejstrowane dwa numery prepaid. Jeden w nju mobile, drugi w lycamobile polska wersja operatorra)
 #908630  autor: Gregrin
 01 lut 2017, 00:43
Skoro masz nju to możesz przenieść się do orange i tam w dowolnej taryfie za darmo w dowolnym momencie włączyć RWK (smsem lub przez orange.pl). Za granice doradzałbym Fakt Mobile (submarka play) ze względu na niska stawkę podstawowa (15gr, co przekłada się na niska stawkę do polski -40gr) i elastyczność (możliwość przejścia do taryf play (np z darmowym RWK) lub RBM bez tracenia środków) a RWK w tej taryfie to 5zl.
 #908652  autor: Arturs
 01 lut 2017, 09:48
Witam.

Jakieś 3 lata temu zakupiłem ofertę abonamentową w orange za ok 95ł z rabatem z groupona na całą umowę 30% i wychodziło 64 zł co miesiąc, a przy tym wybrałem jak na tamten okres super telefon Xperia Z3 compact (z dopłatą blisko 500/600zł). Umowa kończy mi się za miesiąc, więc szukam czegoś podobnego. Czy jest jeszcze szansa wyrwać podobny rabat w orange? To co teraz proponują znacznie przekracza moje możliwości - jeśli telefon jest w miarę przyzwoity liczą sobie dopłaty blisko 1500-2000zł lub abonament 150zł. Może przenieść się do innego operatora? W orange jestem już od ponad 5 lat i raczej nie narzekałem. W ofercie nie potrzebuje nic innego jak darmowe minuty/sms i kilka gb internetu (teraz mam 2gb +3 za 10 zł). Czy warto udać się do salonu i rozwiązać umowę w oczekiwaniu że za tydzień będą dzwonić z lepszą ofertą niż proponują w salonie/na internecie? Co do telefonu - coś przystępnego, z Z3 compact jestem zadowolony do tej pory, ale nie powiem, że jakiś powiew świeżości by nie zaszkodził, no chyba, że na prawdę ciężko o coś lepszego w przystępnej cenie, to mogę zostać jeszcze przy zetce ;)
 #910945  autor: Tamara
 14 lut 2017, 12:02
Każdy pisze o ofercie z jakiej korzysta, a nie widać obiektywnego porównania. Zajrzyjcie na różne porównywarki abonamentu. Ja ostatnio zmieniałam dostawcę usług właśnie dzięki analizie rynku.


Edytowano. Morvius
 #910955  autor: Gregrin
 14 lut 2017, 13:26
Tamara pisze:każdy pisze o ofercie z jakiej korzysta
Nie prawda. Dużo osób jest bardzo zorientowanych i doradza obiektywnie, opcje nie tylko tanie, ale tez takie które nie stworzą problemów (przejście z orange do nju). Na forum poinformują cie tez o dodatkowych korzyściach (skarbonka, powiększanie o 1GB co miesiąc w orange) oraz ograniczeniach (lejek 15/15 t-mobile) oraz własnych doświadczeniach z korzystania (opinie (negatywne) na temat a2mobile). To wszystko jest tu podawane w większej mierze obiektywnie a subiektywne relacje tez są bardzo cenne.

Co do samego rankomatu to (poza tym o czym pisałem wyżej) na pierwszy rzut oka (nolimit kom + stac) nie widać np oferty fakt za 19,95zl. Nie można wyświetlić w jednym wyniku ofert z abonamentu i karty a przy wyświetlaniu samego abonamentu po kryteriach (nolimit kom, sms i 1GB) wyświetla stare ceny w lajt 25zl i nigdzie się tez nie dowiesz ze opcja stacjonarnych kosztuje 2zl bo dokładając nolimit stac to pozostałych ofert lajt (oprócz tej za 15zl) nie zobaczysz w rankomacie.
 #911211  autor: Morvius
 15 lut 2017, 15:04
Gregrin to był spamer. :) Już go nie ma.

Klasyczny obserwator wątku.
 #911252  autor: Gregrin
 15 lut 2017, 19:05
Morvius pisze:Już go nie ma.
Raczej go zmobilizowałeś bo dziś napisał 2 posty a to zdażyło mu się do tej pory tylko raz. Chyba stara się być subtelny. BTW zgadnij co polecał dziś dwa razy i wcześniej ;)
 #911342  autor: Morvius
 16 lut 2017, 11:05
Zapewne polecając stronę komórkomat. "spamer z witryny bbb.komorkomat,pl” powód zbanowania użytkownika. Co 3 post był do tej strony. ;)

Klasyczny obserwator wątku.
 #927369  autor: kamil7777
 22 maja 2017, 22:31
Witam serdecznie, szukam oferty na abonament lub kartę nie typu no limit, lecz nie koniecznie, jeden numer to tylko połączenia głosowe drugi połączenia 300 min sms 300 i internet 3gb wystarczy, mam obecnie nju place 38 zł plus stacjonarne sumarycznie wychodzi mi około 50zl, szukam podobnej oferty na uczciwych warunkach, wykluczam sieci na zasięgu Plusa ponieważ w mojej okolicy jest słaby zasięg.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 #927535  autor: loras
 24 maja 2017, 08:20
Szanowni współforumowicze ze :)
Kończy mi się umowa w Play na 4 numery - Rodzina Unlimited. Komórkowe, SMS, MMS free, 25 GB na wszystkich i to za ok 100 zł (karta dużej rodziny).
Interesuje mnie podobny zestaw, ale w mniejszych pieniądzach lub ewentualnie z połową roku za 1 zł. Tak wiem, pazerny jestem, ale zmieniając sieć na Play, taki bonus dostałem Obrazek
Fajnie byłoby mieć wszystko na jednej fakturze i aplikacji (vide Play), ale jestem w stanie przeboleć zarządzanie​ każdym numerem niezależnie.
Moją uwagę zwrócił amobile z pakietem 19,9 zł, co przy 4 numerach da ok 80 zł.
Czy jest coś jeszcze godnego uwagi?
Dzięki za pomoc

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka
 #927587  autor: Gregrin
 24 maja 2017, 13:03
kamil7777 pisze:A2 mobile możesz wybrać co i dla kogo chcesz
W plush abo tez jest elastycznie ale wtedy nie ma tej zniżki -20% (bo jest tylko na najwyższe abo) dlatego można wziąć na kartę i korzystać rożnych opcji które tez będą miały -20% jeśli włączymy promocje 5-te doładowanie gratis.
Przewaga plusha nad a2 to to ze w plush jest przynajmniej cokolwiek do zarządzania kontem ;)
Polecam przetestować przed przenosinami ;) Ja testuje żeby zobaczyć jak będzie to działać żeby polecić znajomej tylko do dzwonienia i już widzę ze apke do przełączania roamingu włącza się w innym miejscu w zależności od telefonu :/
 #927741  autor: loras
 25 maja 2017, 09:01
Dzięki za pomoc
Mam pytanie do plush abo, bo trochę mi się zamieszało...
Powinienem wybrać opcję aboDuet, żeby mieć pojedynczy abonament za 20 zł (zamiast 25)
czy chodzi o inną opcję?
Pozdrówka

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka
 #927743  autor: habish
 25 maja 2017, 09:04
Jeśli masz tylko jeden numer, płacisz za całość 25zł.
Jeśli masz dwa numery, np. ty i żona, płacisz 20zł za numer.

Obydwa numery muszą być zarejestrowane na takie same dane.
  • Strona 127 z 136
  • 1
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 136
  • 1
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 136