DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 61 z 70
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 70
 #969280  autor: adacomp
 31 gru 2017, 18:31
To reguluje system i wcześniej wprowadzona data MNP, a nie że człowiek musi wajchę przełożyć danego dnia.
Więc nie powinno być problemów.

Ja miałem przeniesienie z VM do T-M w promocji 90dnizadarmo.pl na 30 grudnia i tuż po północy 30.12.2017 stara sim przestała działać włożyłem nową sim T-M to telefonu i działała :)
 #969541  autor: rafmik
 02 sty 2018, 16:31
Mam problem z przeniesieniem numeru z Lajt Mobile do Plusha. Od 40 godzin (!!!) jestem bez swojego numeru telefonu. Lajt Mobile ładnie oddał numer (na karcie SIM nie było zasięgo 31 grudnia od godziny około 23:15) - mam też potwierdzenie z ich infolinii że numer został oddany. Od tej pory mój numer jest w czarnej dziurze Polkomtela.
W poniedziałek dzwoniłem na infolinię dwa razy - mówili, żeby czekać, bo mają 24h na przeniesienie numeru.
Dzisiaj rano zadzwoniłem do BOK, pani powiedziała, że nie składa reklamacji, tylko wysyła zgłoszenie do działu technicznego (bo tak ma być szybciej) - podobno są jakieś problemy techniczne z przeniesieniem mojego numeru.
Ponieważ o godzinie 13 nadal mój numer nie działał wysłałem przez www zgłoszenie reklamacyjne.

I do tej pory czekam... :evil: :evil: :evil:

Żenada, żeby coś co zajmuje 5 minut Polkomtel robił od 40 godzin...

Rozmawiałem dzisiaj z UKE, formalnie zgodnie z prawem firma telekomunikacyjna ma 1 dzień roboczy na przeniesienie numeru - czyli pani prosiła mnie o przeczekanie do jutra. I jak rano numer nadal nie będzie działał mam składać skargę do Prezesa UKA przez formularz na www.
 #969766  autor: kaspeed
 03 sty 2018, 13:52
Z tmobile na kartę do heyah kodem lub przez.bok

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #969825  autor: rafmik
 03 sty 2018, 18:46
rafmik pisze: Żenada, żeby coś co zajmuje 5 minut Polkomtel robił od 40 godzin...

Udało się, dzisiaj w nocy (przed godziną 1 rano) mój numer w końcu zaczął działać. Po ponad 48h od uwolnienia go przez poprzedniego operatora.
W ramach rekompensaty dostałem 100% rabatu na jeden abonament.
 #977548  autor: sepe
 14 lut 2018, 18:55
Numer przenoszony z Nju abonament do Heyah na karte . Od polnocy 14 lutego powinien byc zalogowany w sieci.... Niestety do tej chwili numer nie dziala a osoby próbujące dodzwonić się do mnie ,słyszą komunikat : nie ma takiego numeru.... Kontakt z call center nic nie pomaga. Co ciekawe konsultant z Ukrainy .
 #977564  autor: sepe
 14 lut 2018, 20:28
Tak. Miesiąc temu przenosilem z orange na karte do heyah na karte inny numer( w salonie T-mobile). Byla podobna sytuacja z logowaniem do sieci. Dopiero po 18ej moglem korzystac z numeru. Dzis niestety drugi numer nadal lezy .
 #979015  autor: fanatyklech
 21 lut 2018, 10:43
Zdecydowałem się nie kontynuować umowy z T-mobile i po jej wygaśnięciu chce przejść do Orange Free na kartę. Umowa z T-mobile wygasa na początku lipca, czy mogę już złożyć wniosek do Orange o przeniesienie numeru? I czy poza złożeniem wniosku do Orange, muszę jakieś dokumenty, wypowiedzenie wysyłając do T-mobile czy sieci to wszystko same załatwia miedzy sobą?
 #984057  autor: molibden
 17 mar 2018, 15:16
ktoś wie ile orientacyjnie trwa przeniesienie numeru na kartę z VIrgin do a2 (prepaid)? Wniosek złożyłem w niedzielę, kartę otrzymałem od a2 we wtorek. Pytam się wczoraj kiedy mi przeniosa numer a oni mi mówią ze jeszcze papierów od kuriera nie dostali nawet. Masakra jakaś. Jak już dostaną to ile to może trwać? nie chce mi się już w Virgin niczego kupować ale nie wiem czy starczy mi to 30min gratisowe. Reset we Freemium mam 20 marca
 #984383  autor: m.sta
 19 mar 2018, 12:29
Witam,

Mam pewną sprawę do rozwikłania.

Potrzebuję przenieść dwa numery z Nju abonament numer podstawy i dodatkowy do T-mobile dla firm. Problem w tym że w nju abonament nie da się zrobić cesji na firmę aby potem te numery bezpośrednio przenieść do T-mobile. Przejście na nju na karte też chyba nic nie da bo tam chyba też sie nie da karty przepisać na firmę? Przyjmniej kiedyś się nie dało.

Rozkminiłem że na czas przeniesienia musze przejsć na jakas ofertę na kartę która pozwoli mi przerejestrować dane na karcie na firmowe. Dobrze myślę ? Do której sieci zatem przenieść ? W t-mobile na kartę bez problemu da się zrobić cesję osoba fizyczna -> firma ?
 #984422  autor: Gregrin
 19 mar 2018, 14:13
m.sta pisze:Przejście na nju na karte też chyba nic nie da bo tam chyba też sie nie da karty przepisać na firmę? Przyjmniej kiedyś się nie dało.
Po przejściu a kartę dało się zmienić na orange (chyba) wysyłając SMS. Moze w orange z przepisaniem na firme będzie łatwiej ??
 #984430  autor: reboot
 19 mar 2018, 15:09
Moim zdaniem dobrą siecią jest Play. W ofercie prepaid cesje itp. są darmowe i bezproblemowe.

WKS
 #987929  autor: marcin19883
 09 kwie 2018, 00:18
Ja chwilowo przechodzę do Orange. Zamówiłem kuriera. Czy po doręczeniu dokumentów, można na infolinii Orange przyspieszyć przeniesienie? Czekanie 10dni, to długo
 #988493  autor: reboot
 12 kwie 2018, 13:04
Chcę przenieść numer do T-Mobile i skorzystać z oferty Gwarancja Satysfakcji.
Niestety www ma jakiś błąd i nie przepuszcza mnie dalej, bo chce, abym coś konfigurował w związku z numerem tymczasowym.
Czy ma to znaczenie przy przenoszeniu numeru, że w tym miejscu wpiszę dowolny tekst?

Obrazek

WKS
  • Strona 61 z 70
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 70
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 70