DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 62 z 70
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 70
 #987929  autor: marcin19883
 09 kwie 2018, 00:18
Ja chwilowo przechodzę do Orange. Zamówiłem kuriera. Czy po doręczeniu dokumentów, można na infolinii Orange przyspieszyć przeniesienie? Czekanie 10dni, to długo
 #988493  autor: reboot
 12 kwie 2018, 13:04
Chcę przenieść numer do T-Mobile i skorzystać z oferty Gwarancja Satysfakcji.
Niestety www ma jakiś błąd i nie przepuszcza mnie dalej, bo chce, abym coś konfigurował w związku z numerem tymczasowym.
Czy ma to znaczenie przy przenoszeniu numeru, że w tym miejscu wpiszę dowolny tekst?

Obrazek

WKS
 #1003302  autor: wesio_
 11 lip 2018, 19:26
Mam pytanie
Złożyłam wypowiedzenie umowy w Playu, bo chcę przejść z abonamentu na kartę, tyle że do innej sieci. Czy mogę już teraz przenieść numer czy muszę poczekać do wyznaczonej daty?
I czy muszę zarejestrować numer na kartę w playu i dopiero przejść do innej sieci czy już nie trzeba?
Odwiedzenie salonu wybranego (nowego) operatora jest niemożliwe, działają tylko przez internet
 #1019177  autor: ManiacGSM
 24 wrz 2018, 09:16
w12 pisze:Dlaczego?
Jeśli numer został zablokowany na stałe przez operatora to pewnie jest w ''kwarantannie'' -,że tak to nie fachowo ujmę i po kilku tygodniach lub miesiącach wróci do puli numerów. Ale niestety z opcją dla Ciebie na minus ,bo już jest nie do odzyskania.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #1019178  autor: Remington
 24 wrz 2018, 09:25
w12 pisze:Czy da radę przenieść numery który były na abonamencie w T-mobile ale operator zerwał umowy i podczas próby połączenia z tymi numerami pojawia się komunikat że numery nie istnieją?
Zerwanie umowy odbyło się kilka miesięcy temu.
Dlatego. Nie ma umowy, nie ma numerów.
 #1024989  autor: Robin560
 10 paź 2018, 12:50
a z startera wrodzinie analogicznie?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1071361  autor: TomekO
 09 maja 2019, 10:11
Chcę przenieść numer z Play do Orange przez stronę www. Numer miałby być przeniesiony 22.05.2019. Czy ja dobrze rozumiem, że przez formularz na stronie www podam wszystkie dane z informacją o konkretnej dacie przeniesienia, dostanę kurierem lub do punktu odbioru dokumenty do podpisania i kartę SIM Orange z moim numerem ? Karta SIM PLaya przestanie działać 21.05.2019 a SIM Orange zacznie działać 22.05.2019 ? Lepiej wypełnić formularz odpowiednio wcześniej, żeby Orange miał czas na przesłanie dokumentów ?
 #1071368  autor: pakierhakierxd
 09 maja 2019, 10:31
Normalnie składasz wniosek i przeniosą ;)
to zajmuje 1 dzień :P
wybierasz kiedy chcesz.
Ja też zmieniłem na Orange bo Play lipny już :P
ale w Play zostawiam prepaid ;)

Pozdrawiam :)
 #1072319  autor: BarneyGF
 22 maja 2019, 10:33
Hej,

przeniosłem numer z Klucz Mobile na kartę do Orange Flex. Planowaną datą przeniesienia było 20 maja, ale właśnie 20 maja kurier dopiero przyniósł mi kartę SIM, więc datę przesunięto na 21 maja.
21 maja rano myślałem, że zmienią kartę, ale Klucz ciągle miał zasięg.
Około południa dostałem powiadomienie z apki Flex, że numer przeniesiony i że aktywują usługi jak dodam kartę płatniczą. Mam telefon dual sim, więc na SIM1 włożyłem kartę Orange, a na SIM2 Klucz.
Gdy ktoś do mnie wysłał SMS, albo zadzwonił, to odbierałem za pomocą karty Orange. Ale mogłem zadzwonić i wysłać SMS z karty Klucz - odbiorca widział mój numer, ale gdy odpisał na SMS, to odebrałem go na karcie Orange.
Następnie zapłaciłem 31 zł za pakiet w Orange Flex. I od tego momentu mogę dzwonić i wysyłać SMS z obydwu kart - odbiorca widzi ten sam numer.
Natomiast jak ktoś do mnie dzwoni, albo wysyła SMS, to odbieram na karcie Orange.
Z obydwu kart mogę zadzwonić i wysłać SMS.
Obie karty są włożone i aktywne w telefonie z Dual SIM.
Transmisja danych działa przez Orange - mam internet.
Przed chwila nie mogłem dodzwonić się na infolinię Nest Bank (
22 438 41 41) z karty Orange (linia zajęta), ale byłem w stanie z karty Klucz. Natomiast na inną infolinię (BNP Paribas 22 134 00 00) jestem stanie się dodzwonić z obydwu kart.
Jak to możliwe, że obydwie karty działają? Kilka razy w życiu przenosiłem ten numer i zawsze w nocy stara przestawała działać, a nowa zaczynała.
 #1082712  autor: Staruszek
 22 paź 2019, 16:38
Skoro o przeniesieniu numeru, to może ktoś wie o co chodzi.
Dnia 2 września wypowiedziałem umowę PLAY, z dniem 19 października numery przejdą na kartę. Lecz w dniu 2 października zdecydowałem o przeniesieniu do Netii. Zlecenie poszło i odpowiedź od PLAY, że uwolnią numery 20 listopada.Numery przeszły na kartę. Będą przez miesiąc z czystej złośliwości trzymać numery w ofercie na kartę? Inny numer który był na kartę oddali w 5 dni.
 #1082719  autor: TomLee
 22 paź 2019, 18:34
Staruszek pisze:
22 paź 2019, 16:38
Będą przez miesiąc z czystej złośliwości trzymać numery w ofercie na kartę? Inny numer który był na kartę oddali w 5 dni.
Skoro numery przeszły na kartę to można je przenieść w każdej chwili.
  • Strona 62 z 70
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 70
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 70