DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 1 z 22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
 #484216  autor: MADMAX
 23 cze 2011, 22:08
Zapowiedź
http://www.redbullmobile.pl/

Ostatnie info odnośnie tego mvno jakie znalazłem na Telepolis.pl jest z 2009r. i dotyczy startu sieci w Austrii
http://www.telepolis.pl/news.php?id=16116
Ostatnio zmieniony 08 maja 2012, 20:11 przez MADMAX, łącznie zmieniany 2 razy.

Pozdrawiam

 #484242  autor: DanielR
 23 cze 2011, 22:33
Ciekaw jestem na czyjej sieci będzie to działać.

 #484244  autor: Spamer ;)
 23 cze 2011, 22:40
DanielR pisze:Ciekaw jestem na czyjej sieci będzie to działać.
No chyba nie myślisz, że Plusa? Orange może, ale stawiam na T-Mobile.

 #484288  autor: Ruben
 24 cze 2011, 08:34
Faktycznie nikt nie informował o takich planach RedBulla ale podchodzę do tego z dystansem. Od chyba ponad roku pojawiały się informacje o starcie oferty Inteligo, nawet jakiś cennik chyba był podany i do tej pory cisza.
Rynek MVNO w Polsce nie jest atrakcyjny, czego przykładem GaduAir ale RedBull chyba na zyski z tego projektu nie liczy więc jeśli wystartują to może i dłużej będą działać? ;)
Co do infrastruktury, to wcale nie zdziwiłbym się jakby właśnie na Plusie działali.

 #484299  autor: mkowalski
 24 cze 2011, 09:50
Ruben pisze:Rynek MVNO w Polsce nie jest atrakcyjny, czego przykładem GaduAir
Właśnie GaduAir swoją ofertą może konkurować z wszystkimi dużymi graczami. Podobnie mBank Mobile - ci dwaj operatorzy mają jedne z najatrakcyjniejszych ofert na rynku. A to, że mają mało użytkowników to inna kwestia.

 #484303  autor: Ruben
 24 cze 2011, 10:09
mkowalski pisze:
Ruben pisze:Rynek MVNO w Polsce nie jest atrakcyjny, czego przykładem GaduAir
Właśnie GaduAir swoją ofertą może konkurować z wszystkimi dużymi graczami. Podobnie mBank Mobile - ci dwaj operatorzy mają jedne z najatrakcyjniejszych ofert na rynku. A to, że mają mało użytkowników to inna kwestia.
Miałem na myśli atrakcyjność dla operatora ;) GG Network szuka partnera, który przejąłby GaduAir a możliwe, że myśli nawet o zamknięciu projektu więc dobry interes to dla nich chyba nie jest?
Oferta dla użytkowników owszem była bardzo atrakcyjna. Teraz już trochę mniej ponieważ zlikwidowali kilka promocji ale nadal jest przyzwoita.

 #484511  autor: szyman12
 24 cze 2011, 22:44
Co do RedBull Mobile to tutaj może być ciekawie, gdyż oni działają jako submarka operatorów w innych krajach, więc może to być każda z firm, lecz bardziej skłaniałbym się w kierunku Orange, tworu Solorza lub MNI

A co do innych MVNO to tutaj problem ich niepowodzeń jest najprostszy na świecie - brak reklamy.

 #485031  autor: thonka
 27 cze 2011, 02:51
szyman12 pisze:MNI
mni jest zwiazane umowa z orange ;) dzialaja tam jako MVNE. snickers dzialal chyba za posrednictwem mni.
szyman12 pisze:problem ich niepowodzeń jest najprostszy na świecie - brak reklamy.
polemizowalbym - patrz mobilking ;)

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet
 #485374  autor: mbankowiec
 28 cze 2011, 16:39
zobaczymy czy oferta będzie lepsza od mbank mobile 19gr i gaduair?? a może redbull przejmie klientów gaduair??
no i ciekawi mnie na czyim zasięgu będą mieli sieć??

 #485387  autor: szyman12
 28 cze 2011, 17:36
mni jest zwiazane umowa z orange dzialaja tam jako MVNE. snickers dzialal chyba za posrednictwem mni.
Tak, chodzi oto, że nie wiadomo jaką przybiorą strategię. Jeżeli tylko wchodzą na rynek MVNO by polepszyć rozwój marki i nie pchać się w koszta to MNI będzie idealne. Przybędzie kolejny operator, który nawet nie zawalczy z innymi.
polemizowalbym - patrz mobilking
Ale Ci powiem, że właśnie mobilking zyskał. Miał do tej pory najwięcej klientów MVNO. A wiesz, tutaj problem polegał też na paru innych sprawach, i dlatego stało się, jak się stało.

Jeżeli by poszli na całość i daliby to np. na Plusie lub T-Mobile + reklama + abonament + subskrypcja telefonów to może i daliby radę wyciągnąć niezłą klientele :D

 #485704  autor: SomalijskiWluczega
 29 cze 2011, 20:25
jest informacja na telix.pl ze RedBullMobile.pl startuje na początku sierpnia 2011roku

 #485707  autor: maciek764
 29 cze 2011, 20:49
19gr/min i jestem ich ;-)

 #485714  autor: SomalijskiWluczega
 29 cze 2011, 20:59
maciek764 pisze:19gr/min i jestem ich ;-)
być może zejdą ze stawką 10gr/min brutto i niżej i darmowy net lecz jest 1 warunek - dadzą umowe 2 letnią ...

 #485739  autor: thonka
 29 cze 2011, 22:23
10gr nie oplacaloby sie nikomu - MTR nawet do duzych sieci wynosi od lipca 15,2gr netto... 19gr to stawka na krawedzi oplacalnosci.
t, ze mbank stosuje taka od lat znaczy tylko tyle, ze doplaca do interesu lub wyrownuje sobie to druga taryfa.

no chyba, ze chodzi o 10gr w abonamencie z 1000 minut za 100zl :D

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #485769  autor: ukefake
 30 cze 2011, 00:50
6 sierpnia w poznaniu jest red bull xfighters. może wtedy coś więcej się okaże... będzie nowa karta do kolekcji :)

 #485933  autor: Wolf
 30 cze 2011, 20:42
thonka pisze:t, ze mbank stosuje taka od lat znaczy tylko tyle, ze doplaca do interesu lub wyrownuje sobie to druga taryfa.
Możliwe, że RBMob przynajmniej na początku też będzie dopłacał do interesu, względnie jakoś sobie zrekompensuje taką stratę.
ukefake pisze:6 sierpnia w poznaniu jest red bull xfighters. może wtedy coś więcej się okaże...
Teoretycznie byłaby to dobra okazja - o możliwości rozdania pewnej ilości darmowych starterów "w tłum" nie wspomnę.

GSM:
Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Lycamobile DE, mBankmobile, Play, Sferia, UPC.
GSM (tylko dane pakietowe):
iPlus, Aero2
VoIP:
HaloNet, easyCALL

 #486063  autor: dominik920
 01 lip 2011, 15:21
A może kupią upadające GaduAir które za kilka tygodni ma poinformować o przyszłości sieci i już na wstępie swej działalności posiadali użytkowników a do tego gdyby się dobrze rozreklamowali to mieli by szansę stworzyć bardzo konkurencyjną ofertę wobec Play Fresh.

 #486161  autor: rogmaniek
 01 lip 2011, 21:05
Wolf pisze:ukefake napisał/a:
6 sierpnia w poznaniu jest red bull xfighters. może wtedy coś więcej się okaże...

Teoretycznie byłaby to dobra okazja - o możliwości rozdania pewnej ilości darmowych starterów "w tłum" nie wspomnę.
Ech, żeby było wcześniej info, że na tej imprezie, będzie też konferencja na temat Red Bull Mobile. Z chęcią bym wstąpił po starterek za free :smt047

POZdrawiam*

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #486207  autor: playonline
 02 lip 2011, 07:58
A ja jestem ciekaw (lub nie) kiedy upadnie... :/ Jak kazde tego typu przedsiewziecie...

 #486226  autor: qper
 02 lip 2011, 11:46
dominik920 pisze:A może kupią upadające GaduAir
Nie liczyłbym na to. GGair samo się wykrwaw...
playonline pisze:A ja jestem ciekaw (lub nie) kiedy upadnie... :/ Jak kazde tego typu przedsiewziecie...
Chyba nie. Red Bull to tak bogata marka, że skoro stać ich na promowanie i sponsorowanie każdego sportu ekstremalnego, co tanie nie jest to sieć będą utrzymywać bez problemu.

Dodatkowo ta usługa jest podobno globalna więc też dodaje to prestiżu ;)


Ja osobiście raczej się nie zdecyduje na tą sieć - ale nigdy nie mówię nie ;)
  • Strona 1 z 22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22