DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 238 z 241
  • 1
  • 236
  • 237
  • 238
  • 239
  • 240
  • 241
 #1003522  autor: 24bis24
 13 lip 2018, 14:10
hdfunpack pisze:Jak przejść z taryfy RBM II do Play RWK ?
możesz przejść bezpośrednio do:

RBM SieMa na Kartę
RBM SieMa PL na Kartę

RBM Energy na kartę
Play na Kartę odNOWA


nie ma tu PnkRWK ale z tego co pamiętam to trzeba najpierw zmienić na

RBM Energy na kartę i dopiero na PnkRWK

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1003543  autor: hdfunpack
 13 lip 2018, 18:08
pakierhakierxd pisze:*163# spróbuj

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
"brak dostępnych taryf, na które można by dokonać migracji." dziwny komunikat, skoro przez play24 udało mi się zmienić taryfę na rbm energy.
24bis24 pisze: nie ma tu PnkRWK ale z tego co pamiętam to trzeba najpierw zmienić na

RBM Energy na kartę i dopiero na PnkRWK
Zadziałało, dzięki.
 #1004241  autor: WellDone
 18 lip 2018, 02:28
Cześć,

Mam RMB energy, czy jak zmienie taryfe na PNKrwk i pozniej do RBM SIema to pozostanie roczna waznosc konta?

Czy jest jakis inny sposob na rwk?
Czy bonus "darmowy net na lato" sie zachowa?

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #1004244  autor: adacomp
 18 lip 2018, 04:56
WellDone pisze:Cześć,

Mam RMB energy, czy jak zmienie taryfe na PNKrwk i pozniej do RBM SIema to pozostanie roczna waznosc konta?

Czy jest jakis inny sposob na rwk?
Czy bonus "darmowy net na lato" sie zachowa?
nie, RWK jest tylko w taryfie PnKRWK oraz RBM SiemaPL lub po odebraniu BzP w PnKS, RBM7MNP i Fakt

przy migracji do innej taryfy "darmowy net na lato" przepada
 #1005340  autor: skawik1
 27 lip 2018, 19:55
Witam wszystkich użytkowników.
Mój problem z siecią PLAY dotyczy wyboru urządzenia. Przychodząc do salonu, aby przedłużyć umowę powiedziałem, że interesuje mnie smartfon z DUAL SIM, z NFC i z szybkim ładowaniem, zasugerowałem LG Q7 (wyczytałem w necie, że posiada te funkcje) sprzedawca potwierdził, że wybrany przeze mnie model posiada wszystkie funkcje o które mi chodzi, ale zasugerował mi Q6, w trakcie porównywania tych telefonów pytałem go czy obydwa mają DUAL SIM, NFC i szybkie ładowanie? Odpowiedział, że tak i że oprócz różnicy w cenie to niewiele się różnią.ale doszedłem do wniosku , że wolę jednak nowszy, i wybór padł na Q7. Po powrocie do domu zacząłem go ustawiać i nijak nie mogłem ustawić bankowości NFC. Kiedy poszedłem do tego salonu sprzedawca próbował włączyć NFC i jemu też się nie udało. Zaczęliśmy szukać po internecie i okazało się, że ten model nie ma NFC. Sprzedawca napisał zgłoszenie o wymianę na inny telefon który spełnia moje oczekiwania (Moto Z2 PLAY) w tej samej cenie co LG Q7. Niestety rozpatrzyli to negatywnie stwierdzili, że brałem w salonie i mogłem sobie sprawdzić. Zawierzyłem sprzedawcy, który nieświadomie wprowadził mnie w błąd sam nie wiedział, że są cztery modele Q7 a ten z PLAYA nie ma NFC. Ja natomiast mam u nich 4 numery telefonów i będę chciał się wymiksować z tej sieci. O ile z dwoma to kwestia kilku miesięcy co wytrzymam to dwa kolejne są przedłużone 3 dni temu na 2 lata znacie może jakiś sposób jak najszybciej się ich pozbyć i zmienić operatora?
 #1005368  autor: forum_tg
 27 lip 2018, 22:13
zgłoś sprawę do UOKiK i opisz ją dokładnie, wraz z datami. Jeżeli zostałeś wprowadzony w błąd (świadomie lub nie) to nie jest winna sieć play, tylko ten salon. On ma swojego właściciela i przeciwko niemu złóż zażalenie.
Operator nie ponosi odpowiedzialności za poszczególnych przedstawicieli, którzy sprzedają urządzenia! otrzymałeś sprawny telefon, sieć działa poprawnie więc ze strony Operatora jest OK.
Ponadto możesz zgłosić do prokuratury doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa związanego ze sprzedażą urządzenia które miało mieć inne parametry niż ma faktycznie!
 #1013459  autor: Nikita_Bennet
 12 wrz 2018, 21:27
play - zrzuca nagle do roamingu krajowego w orange gdzie z rok temu po tym jak kazałem go włączyć i była jedna wielka lipa w moim miejscu zamieszkania kazałem go wyłączyć. Od kilku dni patrzę że zrzuca mi numery do orange. Ustawianie manualne konkretnej sieci odpada. RK orange w sieci play da się wyłączyć? Bo nie da się korzystać z telefonu obecnie (rwie rozmowy, rozłącza albo abonament poza zasięgiem choć logo orange jest). 2 numery, różne telefony, cyrk ten sam.

Nie ukrywam że niezbyt się ostatnio interesuję tematyką komórkową ;)
 #1013469  autor: adacomp
 12 wrz 2018, 22:28
Zadzwoń do BOK i zleć wyłączenie RK Orange. Można wyłaczyć jednego opa albo nawet wszystkich oprócz macierzystego Play.

Na P24 chyba też można takie zlecenie dać.
 #1013474  autor: iphoneski
 12 wrz 2018, 22:59
adacomp pisze:Zadzwoń do BOK i zleć wyłączenie RK Orange. Można wyłaczyć jednego opa albo nawet wszystkich oprócz macierzystego Play.

Na P24 chyba też można takie zlecenie dać.
Macierzysty technicznie też można chyba wyłączyć ale raczej nikt tego nie zrobi. Można zlecić przez P24 ale to kilka dni potrwa a przez telefon będzie chwila.
 #1016908  autor: Nikita_Bennet
 18 wrz 2018, 13:46
uff, udało się wyłączyć te pieprzone orange i wszystko wróciło do normy->działa ;)

Niestety zastanawiam się czemu w operze nie mogę przejść z serwisu na forum (wylogowuje mnie z forum) pod Yandexem działa wszystko poprawnie.
 #1016929  autor: adacomp
 18 wrz 2018, 15:36
Nikita_Bennet pisze:uff, udało się wyłączyć te pieprzone orange i wszystko wróciło do normy->działa ;)

Niestety zastanawiam się czemu w operze nie mogę przejść z serwisu na forum (wylogowuje mnie z forum) pod Yandexem działa wszystko poprawnie.
usuń ciasteczka
 #1042535  autor: forum_tg
 11 lis 2018, 11:03
która taryfa w Play ma najkrótszy okres połączeń przychodzących? ewentualnie jak zrobić, żeby szybko, bez wychodzenia z domu numer z Play przestał być aktywny? np. w Orange można zrobić to przez czat prosząc o skrócenie daty ważności połączeń przychodzących/wychodzących.
 #1042625  autor: zoltan666
 11 lis 2018, 17:12
Mam numer w taryfie Play na kartę Start (numer przeniesiony z innej sieci). Numeru używam do lokalizatora GPS. Lokalizacja tylko przez komendy sms, bez internetu. Do tego celu wskazany jest Stan Darmowy. Ważność konta jest do 4 grudnia 2018. Na jaka taryfę teraz zmienić, aby móc dalej korzystać ze Stanu Darmowego i wydłużyć ważność konta najniższym kosztem?
 #1049357  autor: forum_tg
 13 lis 2018, 19:58
forum_tg pisze:która taryfa w Play ma najkrótszy okres połączeń przychodzących? ewentualnie jak zrobić, żeby szybko, bez wychodzenia z domu numer z Play przestał być aktywny? np. w Orange można zrobić to przez czat prosząc o skrócenie daty ważności połączeń przychodzących/wychodzących.
Jest ktoś w stanie pomóc mi w powyższej sprawie? jakiś pomysł?
 #1050014  autor: damdol5
 14 lis 2018, 09:55
Można poprosić o założenie blokady na aktywności przychodzące i wychodzące.

Wtedy karta SIM nie będzie w ogóle logowała się do sieci.
 #1050015  autor: forum_tg
 14 lis 2018, 09:58
ale przestanie być aktywna i formalnie zostanie wyłączona?
najprościej to przez skrócenie do minimum czasu na połączenia przychodzące i wychodzące. Po tym okresie karta staje sie dezaktywowana
 #1055006  autor: klaudia123
 20 lis 2018, 19:24
zoltan666 pisze:Mam numer w taryfie Play na kartę Start (numer przeniesiony z innej sieci). Numeru używam do lokalizatora GPS. Lokalizacja tylko przez komendy sms, bez internetu. Do tego celu wskazany jest Stan Darmowy. Ważność konta jest do 4 grudnia 2018. Na jaka taryfę teraz zmienić, aby móc dalej korzystać ze Stanu Darmowego i wydłużyć ważność konta najniższym kosztem?
karty:
1. PLAY na kartę OD NOWA + pakiet SMS 100szt./5zł ważność tyle ile konta... wyślesz 1sms z pakietu na mc, nie biorą 2zł i karta ważna..
2. virgin i pakiet sms 3zł/mc
3. wrodzinie konto ważne 24mc, sms 10gr/szt.
3. rebtel

abo:
plush 10zł/mc nielimitowane sms
nju 9zł/mc nielimitowane sms
  • Strona 238 z 241
  • 1
  • 236
  • 237
  • 238
  • 239
  • 240
  • 241
  • 1
  • 236
  • 237
  • 238
  • 239
  • 240
  • 241