DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 237 z 241
  • 1
  • 235
  • 236
  • 237
  • 238
  • 239
  • 241
 #971427  autor: hanka_kr
 11 sty 2018, 20:29
Podpisałam umowę na: FORMUŁA MIX ELASTYCZNY z doładowaniem comiesięcznym na kwotę 30,00 zł. Zgodnie z umową dokonałam doładowania kwotą 30,00 zł, ale w rozbiciu, nie jako jedno doładowanie. PLAY nie chce mi uznać doładowania jako kontraktowego, gdyż nie było te jednokrotne doładowanie kwotą 30,00 zł, pisałam reklamację, że przecież umowa i regulamin nie określają, że ma to być jednorazowe doładowanie kwotą 30,00 zł, gdyby tak było zrobiłabym doładowanie zgodnie z umową.
 #971428  autor: zoltan666
 11 sty 2018, 20:42
A nie ma przypadkiem w regulaminie takiego punktu: "Wartość Doładowań minimalną Kwotą kontraktową dla pierwszych 12stu Doładowań to odpowiednio: 30 PLN, 40 PLN albo 50 PLN a dla kolejnych12stu Doładowań to odpowiednio: 60 PLN, 80 PLN albo 100 PLN."?
 #971441  autor: damdol5
 11 sty 2018, 21:26
Dokładnie taki zapis w regulaminie się znajduje.

Do tego jest jeszcze odpowiednia tabelka także reklamacja prawidłowo odrzucona :)
 #971455  autor: hanka_kr
 11 sty 2018, 23:52
Zgadzam się jest zapis w regulaminie, że wartość doładowań minimalną kwotą kontraktową w moim przypadku wynosi 30,00 zł, ale nie jest napisane, że to doładowanie musi być jednorazowym doładowaniem w kwocie 30,00 zł, bo ja doładowałam kwotą 30,00 zł, ale w rozbiciu. Tabelka również nie mówi, że musi to być jednorazowe doładowanie w kwocie minimalnej w moim przypadku 30,00 zł. Więc uważam, że moje doładowanie powinno być uznane jako kontraktowe.
 #980802  autor: Robin560
 02 mar 2018, 11:44
działa wam play24? Strona działa a p24 nie.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #981079  autor: bartek07
 03 mar 2018, 19:22
Zauważyłem, że mam odblokowany zasięg Orange w Play mimo, że wcześniej miałem zablokowany.
Może ktoś potwierdzić kto nigdy nie prosił o odblokowanie zasięgu Orange?
 #999964  autor: forum_tg
 21 cze 2018, 18:36
Witam,

czy ktoś z Was posiada aktualne regulaminy do przekierowań połączeń w Play na Kartę.

Ponadto ktoś wie jak działa przekierowanie połączeń przy połączeniach z numerów zastrzeżonych, a przy założeniu że odbierający ma zablokowane połączenia przychodzące z numerów ukrytych.
 #1001644  autor: mkkot
 01 lip 2018, 14:18
Z tego co kojarzę, to informacja o przekierowaniach znajduje się co najwyżej w cenniku oferty. Co do drugiego pytania, takie połączenie najpewniej zostanie zablokowane, a nie przekierowane.
 #1001687  autor: forum_tg
 01 lip 2018, 21:16
Informacją jaką otrzymałem z Play
Play pisze:Załączam informację dotyczącą konfiguracji połączeń:

Przekierowanie - Numer poza zasięgiem 0.00 PLN
Możliwość przekierowania połączenia przychodzącego na wskazany przez siebie numer lub pocztę głosową, w przypadku gdy jesteś poza zasięgiem sieci, lub masz wyłączony telefon. Przekierowania na pocztę głosową są bezpłatne, za inne płaci Pan według cennika PLAY. Przekierowanie można ustawić wstukując poniższy kod z klawiatury telefonu i zatwierdzając klawiszem, który używa Pan do inicjacji połączenia (np. zielona słuchawka). Aktywacja: *62*numer#; Dezaktywacja: #62#; Obecny stan: *#62#

Przekierowanie - Brak odpowiedzi 0.00 PLN
Możliwość przekierowania połączenia przychodzącego na wskazany przez siebie numer lub pocztę głosową, w przypadku gdy po określonym czasie (np. 30 s.) nie odbierzesz połączenia. Przekierowania na pocztę głosową są bezpłatne, za inne płaci Pan według cennika PLAY. Przekierowanie można ustawić wstukując poniższy kod z klawiatury telefonu i zatwierdzając klawiszem, który używa Pan do inicjacji połączenia (np. zielona słuchawka). Aktywacja: *61*numer# ; Dezaktywacja: #61# ; Obecny stan: *#61#

Przekierowanie - Numer zajęty 0.00 PLN
Możliwość przekierowania połączenia przychodzącego na wskazany przez ciebie numer lub pocztę głosową, w przypadku gdy właśnie rozmawiasz przez telefon i nie masz aktywnej usługi połączeń oczekujących. Przekierowania na pocztę głosową są bezpłatne, za inne płaci Pan wg cennika PLAY. Przekierowanie można ustawić wstukując poniższy kod z klawiatury telefonu i zatwierdzając klawiszem, który używa Pan do inicjacji połączenia (np. zielona słuchawka). Aktywacja: *67*numer#; Dezaktywacja: #67#; Obecny stan: *#67#

Stałe przekierowanie połączeń 0.00 PLN
Możliwość przekierowania połączenia przychodzącego na wskazany przez siebie numer lub pocztę głosową. Przekierowania na pocztę głosową są bezpłatne, za inne płacisz według cennika PLAY. Przekierowanie można ustawić dla wszystkich rozmów przychodzących wstukując poniższy kod z klawiatury telefonu i zatwierdzając klawiszem, który używa Pan do inicjacji połączenia (np. zielona słuchawka). Aktywacja: *21*numer#; Dezaktywacja: #21#; Obecny stan: *#21#

Połączenia oczekujące 0.00 PLN
Funkcjonalność ta umożliwia poinformowanie Ciebie o nadchodzącym kolejnym połączeniu, w trakcie, gdy prowadzi Pan już inną rozmowę - usłyszy Pan wtedy w słuchawce telefonu dyskretny sygnał "bip". Osoba dzwoniąca usłyszy sygnał, że linia jest wolna. Połączenie oczekujące można ustawić wstukując poniższy kod z klawiatury telefonu i zatwierdzając klawiszem, który używa Pan do inicjacji połączenia (np. zielona słuchawka). Aktywacja: *43#; Dezaktywacja: #43#; Obecny stan: *#43#

Kody USSD przekierowania:
Bezwarunkowego - aktywacja: *21*numer# dezaktywacja: #21#
gdy zajęty - aktywacja: *67*numer# dezaktywacja: #67#
gdy nie odpowiada - aktywacja: *61*numer# dezaktywacja: #61#
gdy nieosiągalny - aktywacja: *62*numer# dezaktywacja: #62#

Regulaminu nie ma dostępnego. Pana zgłoszenie weźmiemy pod uwagę, aby w przyszłości stworzyć regulamin dostępny dla klientów Play.
 #1003522  autor: 24bis24
 13 lip 2018, 14:10
hdfunpack pisze:Jak przejść z taryfy RBM II do Play RWK ?
możesz przejść bezpośrednio do:

RBM SieMa na Kartę
RBM SieMa PL na Kartę

RBM Energy na kartę
Play na Kartę odNOWA


nie ma tu PnkRWK ale z tego co pamiętam to trzeba najpierw zmienić na

RBM Energy na kartę i dopiero na PnkRWK

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1003543  autor: hdfunpack
 13 lip 2018, 18:08
pakierhakierxd pisze:*163# spróbuj

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
"brak dostępnych taryf, na które można by dokonać migracji." dziwny komunikat, skoro przez play24 udało mi się zmienić taryfę na rbm energy.
24bis24 pisze: nie ma tu PnkRWK ale z tego co pamiętam to trzeba najpierw zmienić na

RBM Energy na kartę i dopiero na PnkRWK
Zadziałało, dzięki.
 #1004241  autor: WellDone
 18 lip 2018, 02:28
Cześć,

Mam RMB energy, czy jak zmienie taryfe na PNKrwk i pozniej do RBM SIema to pozostanie roczna waznosc konta?

Czy jest jakis inny sposob na rwk?
Czy bonus "darmowy net na lato" sie zachowa?

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
  • Strona 237 z 241
  • 1
  • 235
  • 236
  • 237
  • 238
  • 239
  • 241
  • 1
  • 235
  • 236
  • 237
  • 238
  • 239
  • 241