DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #4600  autor: Piotr
 28 kwie 2005, 15:03
Z twoich słów wnioskuję, że przez pewien czas możemy spać spokojnie i nie przejmować się tym, że z rynku zniknie nam uśmiechnięty + a na jego miejsce wejdzie Vodaphone...

Z drugiej strony zbliżają się wybory więc kto wie czy pare głów na stołkach nie poleci...

 #4609  autor: pajorro
 28 kwie 2005, 15:17
Zobaczymy jak Idea wyjdzie na zmianie marki...
Mnie to w sumie obojętnie, chociaż przyznam że mam do Plusa sentyment, ale jeśli miałoby to wpłynąć pozytywnie dla klientów to jestem za!

 #4623  autor: xlord
 28 kwie 2005, 20:39
pajorro pisze:Zobaczymy jak Idea wyjdzie na zmianie marki...
Sadze, ze nijak. To wszak nie jest sprzedanie sieci, tylko polaczenie na jakowys dziwnych zasadach i zmiana marki. Mysle, ze mozna sie spodziewac boom'u przez pierwszy kwartal, no moze pol roku, a potem i tak wszystko wroci do normy. A zainteresowanie glownie beda nakrecac mlodzi uzytkownicy, wsrod ktorych moze zapanowac krotkotrwala moda na nowe logo w telefonie. Oczywiscie moge sie myli, jezeli wraz z nowa marka wejdzie lepsza jakosc i lepsze ceny.

Pozdrawiam

 #4624  autor: xlord
 28 kwie 2005, 20:43
WitekT pisze:...Orlenowi ...ostatnio kupił czeski Unipetrol...
Z tego co wiem, to kupil go za swoje akcje, czyli nastapila normalna fuzja. Ale omnibusem nie jestem i arkanow nie znam szczegolowo :-)

Pozdrawiam

 #4664  autor: WitekT
 29 kwie 2005, 10:27
A być może... Jednak Igor Chalupec ciągle mówił o sprzedaży Polkomtelu w kontekście pieniędzy potrzebnych na planowane inwestycje branżowe. :)

 #4665  autor: xlord
 29 kwie 2005, 11:57
A to zupelnie inna para kaloszy. :-)

Pozdrawiam

 #4668  autor: WitekT
 29 kwie 2005, 12:08
Wierzę, ja z ekonomią to mam niewiele wspólnego. ;)