DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1149389  autor: gothic77
 06 maja 2023, 16:35
Bardzo przepraszam, ale nie mogę sobie poradzić, a wolałbym ominąć pewne aukcje z ową ofertą. Posiadam kartę TMobile z Czech i problem, bo mam ją w starym telefonie, gdzie o instalacji aplikacji do zarządzania mogę sobie jedynie pomarzyć.

Chciałem doładować, aby mój numer był ważny na rok (rok temu tak robiłem), a teraz szukam po stronie i nie widzę niczego, co mogłoby mi rozwiązać mój problem. Proszę o informację, gdzie na stronie TMobile CZ mogę sobie doładować swój numer na przedłużenie.

Z góry dziękuję.
 #1149396  autor: Karlos20
 06 maja 2023, 17:06
Tak, na stronie T-Mobile / prepaid Twist jest informacja z zachętą do doładowania konta i roczną ważnością.
Nebojte se, že vám kredit propadne. U nás platí až 12 měsíců od dobití.
"Nie martw się, że Tobie środki przepadną. U nas są ważne 12 miesięcy po doładowaniu".
https://eshop.t-mobile.cz/predplacene-karty

Ja posiadam kartę Kaktus (marka czeska T-Mobile) i wystarczy 50 koron (niecałe 10 zł) aby konto po zasileniu było ważne rok.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149398  autor: gothic77
 06 maja 2023, 17:20
Bardzo koledzy dziękuję. Udało się doładować przez stronę.
Jak może kolega @Karlos20 mnie nakierować na jakieś informację, co do tej karty, co posiada Kaktus (strona, artykuł itp.), bo fakt 50 koron to żaden pieniądz :)
 #1149400  autor: Karlos20
 06 maja 2023, 17:50
Jeśli chodzi o Kaktusa > www.mujkaktus.cz/homepage - oferta
a doładowania > www.mujkaktus.cz/dobiti-kreditu - tam można się zasilić od 50 do 1000 koron.
Starter kupisz online na pomarańczowym portalu na A i bez problemu domyślnie zaloguje się do polskiej sieci T-Mobile, jak dobrze wiesz, Czesi nie wymagają rejestracji prepaidów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149460  autor: Karlos20
 07 maja 2023, 22:46
Doładowania się nie sumują odnośnie ważności. Zawsze jest nabywana ważność od momentu doładowania. Dziś zasilisz to masz RWK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥