DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1130263  autor: asziatko
 09 kwie 2022, 12:44
Witam,

Mam pytanie... czy w ofercie Plush'a, a dokładnie w abonamencie za 25 zł w którym jest 15 GB / miesięcznie pakietu Internetowego jest dostępność do Szybkiego Internetu 5G (oczywiście ze smartfonem obsługującym 5G)?.

Czy Szybki Internet 5G trzeba aktywować u Operatora bądź zmieniać taryfę / abonament?.

W Kontakcie,
Artur
 #1130267  autor: Karlos20
 09 kwie 2022, 14:54
asziatko: w tej taryfie 5G nie jest dostępne. Skontaktuj się z Biurem Obsługi, aby móc coś w tej kwestii zrobić.
Żeby się później nie okazało, że aby mieć 5G, musiałbyś podpisać cyrograf 2-letni, aby w taryfie 30 zł (30GB) mieć te 5G.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130404  autor: asziatko
 16 kwie 2022, 11:57
Póki co po napisaniu do BOK Plush'a nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi. Ale zapewne tak będzie że w tym abonamencie za 25 PLN nie będzie 5G.

Patrząc na Ustawienia mimo że zaznaczę opcję Preferowany Typ Sieci > 5G (Zalecane) to i tak mam tylko dostępne pasmo LTE+.

W Kontakcie,
Artur