DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1126782  autor: aneta97
 12 sty 2022, 14:35
Witam.
Wymieniłam w telefonie kartę z micro na nano. Stara karta została dezaktywowana a nowa aktywowana przez operatora. Jednak występuje taki problem że nikt nie może się do mnie dodzwonić, słychać w słuchawce komunikat "nie ma takiego numeru". Za to ja mogę wszędzie dzwonić. Problem jest również z smsami ani nie mogę do nikogo wysłać ani nie przychodzą do mnie. Po przełożeniu karty do innego telefonu problem dalej występuje. Problem został zgłoszony u operatora jednak nie dostałam żadnych szczegółowych informacji i nic nie zostało zrobione. Czy ktoś miał podobny problem?