DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1138429  autor: Karlos20
 14 lis 2022, 09:30
3G: czy adres mailowy był prawidłowy? Zawsze literówka powoduje kłopot. Poza tym jeśli chcesz założyć konto na adresie, który jest już zajęty, powinien pojawić się komunikat o błędzie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138435  autor: 3G
 14 lis 2022, 10:22
Tak, właśnie chciałem sprood nowa, ale adres już zajęty.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1138436  autor: Karlos20
 14 lis 2022, 10:24
3G: odzyskaj hasło. Nie ma innej opcji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138443  autor: 3G
 14 lis 2022, 11:27
LOL
Po dobie przyszedł mail, a nawet dwa. No to spoko - klikam link, a tu link wygasł 😀

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1138444  autor: Karlos20
 14 lis 2022, 11:30
3G: te maile chyba ręcznie wysyłają :D

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138477  autor: Remington
 15 lis 2022, 10:15
Było źle, a jest jeszcze gorzej. Ta aplikacja jest już tak skopana, że szkoda gadać. Numer powiązywałem ileś razy, za każdym razem starczało to na kilka dni. Ostatecznie skutecznie udało powiązać się z kontem polsatowskiego ICOK (teraz pod jakąś nową nazwą) i odpukać działa. Ale tylko na www i Androdzie, bo na iOS poprawki wydają dużo rzadziej.

W aplikacji androidowej jest opcja pamiętania hasła, bez informacji, że zadziała tylko przy logowaniu mailem jako konto Plus, bo hasła polsatowskiego nie zapamiętuje.

UX w wersji iOS skopali totalnie - do listy połączeń trzeba się przeklikać z menu choć przez całe lata było to pod ręką z głównego widoku.

Za to skrajnie niebezpieczne logowanie numerem i 4 cyframi PUK ma się nadal dobrze. Wystarczy to 4-cyfrowe pozbawione możliwości zmiany „hasło” by ujrzeć dane osobowe w tym PESEL.
 #1140750  autor: biala1991
 01 sty 2023, 20:54
Ostatnie pomysły Plusa zmotywowały mnie do pozbycia się paru numerów tylko mam pewne obawy. Pół roku temu wygasiłam już jeden nr, kiedy dzwonię na niego dostaję info, że nie ma takiego numeru, tymczasem w apce cały czas mam do niego dostęp.
Z tego co zauważyłam to apka działa inaczej niż Plusonline na www gdzie mamy nr główny i podpięte do niego numery zaprzyjaźnione. Na stronie po podpięciu numeru B do numeru głównego A, kiedy logujemy się na nr A widzimy oba numery, kiedy logujemy się na nr B mamy dostęp tylko do numeru B. W apce działa to w obie strony, niezależnie na który nr się zalogujemy widzimy wszystkie pozostałe numery. Mogę zalogować się na nr, który wg Plusa nie istnieje i zobaczyć moje inne aktywne numery, jak dla mnie słabo to wygląda. Co będzie jeśli nie odepnę zdezaktywowanego numeru i ktoś go dostanie? Nowy użytkownik logując się do apki tym numerem zyska dostęp do moich pozostałych numerów?
 #1145771  autor: MariuszY
 16 mar 2023, 11:39
W aplikacji Plusa jak w klasyku BAJM'u - "pojawiasz się i znikasz" - pakiety na wszystkich posiadanych numerach raz są widoczne, a innym razem nie. Wyjątek to RWK w Plushu - tego widzę cały czas. Już myślałem (viewtopic.php?f=22&t=89680&p=1145763#p1145689), że coś mi zdjęli z zachomikowanych pakietów, ale to samo na aktywnej karcie z no limitem. Kody *121# i *136# też pokazują co chcą - raz "brak aktywnych pakietów", a za chwilę wszystko na miejscu. Coś się Polkomtelowi posypało.. :?
 #1154643  autor: Karlos20
 24 lip 2023, 20:33
koszalineo941268: autoryzacja jest jednorazowa, gdy do konta z podpiętym mailem dodajesz nowy numer telefonu, później logujesz się mailem i hasłem, bez kodu PUK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1154646  autor: maniek357
 24 lip 2023, 20:38
koszalineo941268 pisze:
24 lip 2023, 18:34
Możecie się zalogować do apki? Na początku lipca kupiłem i zarejestrowałem numer w Plushu, przez www normalnie się loguję, przez apkę nie mogę, bo od tygodnia pojawiają się błędy :/
Jakieś 2 tygodnie temu zablokowali w apce możliwość logowania numerem telefonu i 4-oma ostatnimi cyframi PUK. Na plusforum było o tym info.