DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1130508  autor: Remington
 20 kwie 2022, 13:37
Właśnie pobrałem aktualizację apki mobilnej i ręce mi opadły. Zachęca do aktualizacji dodaniem „nowego sposobu logowania” (w rzeczywistości to logowanie dla firm), a efekt jest rozczarowujący:
1. Link do listy połączeń jest schowany do menu (dochodzi dodatkowe tapnięcie), a jego miejsce zajmuje „Oferta” czyli link do formularza kontaktowego…
2. Zniknęły wszystkie numery powiązane - zarówno te przez www jak i dodane lokalnie w aplikacji

Porażka na całego ta aktualizacja.

Edit:
Jednak doszło logowanie kontem plus.pl

Za to aplikacja przestała pamiętać hasło i trzeba je każdorazowo wpisywać.
 #1132507  autor: 7xx654465
 16 cze 2022, 09:11
Dostałem służbowy tel, w taryfie nowa europejska 2, ktoś wie jak zdobyć kod do logowania w iplus? Opiekun nasz firmowy nie wie, po prosiłem żeby skontaktował się z przedstawicielem Plusa, i tu jak zwykle brak odpowiedzi.
 #1132542  autor: Karlos20
 16 cze 2022, 20:18
7xx654465: pluskod5? Zadzwoń do BOK.
Jak uzyskać Plus Kod 5?
Plus Kod znajdziesz na pierwszej fakturze, którą otrzymasz po podpisaniu umowy.
Otrzymasz go SMS-em po podpisaniu umowy.
Możesz uzyskać go także od konsultanta Działu Obsługi Klienta. Wdzwaniając się do systemu automatycznej obsługi Klienta na numer 601102601, nie wprowadzaj żadnej kombinacji cyfr > zostaniesz przekierowany do menu ogólnego > wybierz 1 (usługi telekomunikacyjne), a następnie wybierz 3 (zarządzanie kontem).
Nowy Plus Kod jest to tymczasowe hasło do konta, aby było aktywne, musisz je zmienić.
Jak aktywować Plus Kod 5?
Możesz to zrobić przy pierwszym logowaniu do serwisu internetowego iPlus (na głównej stronie wprowadzasz swój numer telefonu i tymczasowy kod. Pojawi się dodatkowe okno, w którym wpiszesz wymyślony przez siebie ciąg 5 cyfr - ZAPAMIĘTAJ NOWY KOD!)
W systemie informacji głosowej pod numerem 601102601 (opłata zgodna z cennikiem taryfy dostępnym na stronie www.plus.pl, którą posiadasz).
Źródło: plus.pl

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1132552  autor: Remington
 17 cze 2022, 11:23
7xx654465 pisze:
16 cze 2022, 09:11
Dostałem służbowy tel, w taryfie nowa europejska 2, ktoś wie jak zdobyć kod do logowania w iplus? Opiekun nasz firmowy nie wie, po prosiłem żeby skontaktował się z przedstawicielem Plusa, i tu jak zwykle brak odpowiedzi.

Spróbuj założyć konto na plus.pl i podpiąć numer, może da się z samym kodem jednroazowym z SMS-a.
 #1138422  autor: 3G
 14 lis 2022, 08:33
Teraz w apce iPlus żeby mieć dostęp do wszystkich numerów trzeba się logować mailem i hasłem. No kij tam, myślę założę to konto Plus. Tylko, że nie przychodzi mi mail aktywacyjny... Tak, spam sprawdziłem ;) Co z tym badziewiem zrobić?

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png