DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1124941  autor: fitman
 29 lis 2021, 12:06
Witajcie,

Czy Orange nadal branduje opakowania telefonów i sam soft w ofercie mix, abonament lub w urządzeniu zakupionym bezpośrednio z ich strony bez umowy?
Dawniej zamiast opakowania producenta było czarne ze zdjęciem telefonu i logo operatora. Jak jest teraz?
 #1124957  autor: Karlos20
 29 lis 2021, 18:50
Telefony sprzedawane w Orange nie mają brandu i softu operatora, ani opakowań z logiem operatora (chyba, że to jest karton z danymi przesyłki przy zamówieniu online).

Więc bez obaw, można w Orange kupować urządzenia, tym bardziej, że są one sprzedawane w systemie ratalnym czy za gotówkę, bez podpisywania umowy na abonament.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1124963  autor: Karlos20
 29 lis 2021, 20:37
Sam kupowałem urządzenia z Orange drogą online. Tylko karton był z logiem Orange, reszta urządzeń w oryginalnym opakowaniu producenta, bez blokad i softu operatora.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1124964  autor: f0ku5
 29 lis 2021, 21:11
O jakim producencie mówisz tak z ciekawości? Aż nie chcę mi się wierzyć, że Orange sprzedaje na przykład Samsungi z oprogramowaniem XEO, a nie OPV ;)
 #1124970  autor: fitman
 29 lis 2021, 23:17
Aż trudno mi uwierzyć w brak brandu Orange w telefonach... to samo z opakowaniami. Przesyłam Wam moje zdjęcie o jaki box telefonów pytałem. Widziałem telefony Sony Xperia z 2017-2018 r. i miały opakowanie jak z mojej 3110c, podobnie jest teraz z modelem ZTE wyprodukowanym specjalnie dla operatora.

Obrazek
 #1124972  autor: Karlos20
 30 lis 2021, 04:04
Owszem, trafiają się niektóre urządzenia z brandem lub ustawieniami operatora (są specjalnie oznaczone), tyle, że Orange nie oferuje kanału sprzedaży wyłącznie poprzez salon. Bo urządzenie można też kupić w części sklepu online - jako oferta do abonamentu, jeszcze inna jako opcja ratalna czy za gotówkę / płatność kartą czy Blik. No i Flex w apce też ma sklep. Trzeba zauważyć że wiele urządzeń nie ma jakiejkolwiek ingerencji w soft. Więc nie wrzucajmy wszystkich opcji do jednego wora, bo tak w Orange nie jest aktualnie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1124973  autor: forum_tg
 30 lis 2021, 07:04
Orange w ofercie abonament firmowy daje urządzenia z podstawowym oprogramowaniem, czyste "opakowania".
 #1124976  autor: fitman
 30 lis 2021, 08:49
Ciekawe jak jest w ofertach typu mix lub abonament dla zwykłych osób. Pamiętacie dawne zestawy prepaid od operatorów z telefonem? Dziś tego praktycznie już nie ma.
 #1125080  autor: Karlos20
 02 gru 2021, 21:36
fitman: bo teraz możesz kupić urządzenie za gotówkę lub na raty doliczane do faktury za abonament lub samodzielnie. Sklep Orange ma swój system ratalny, Flex posiłkuje się bankiem Credit Agricole, chyba, że kupujesz za pełną cenę, to koszt opłacisz doładowanymi środkami Flex bądź z podpiętej karty płatniczej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥