DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1120770  autor: Micho
 25 sie 2021, 12:34
Czy to normalne, że po wykorzystaniu pakietu internetu nie ma lejka?
Obecnie mam 10GB w abonamencie za 29zł, gdy to zużyłem, kupiłem dodatkowy pakiet za 9zł, potem jeszcze 2 razy i jak mi się skończyły GB to dostałem sms, że internet zwolni do 64kb/s. Zwolnił 3 godz później, poszedłęm spać, cały dzień używałem wifi a wieczorem z ciekawośći odpaliłem LTE i internet nornalnie chodzi z prędkością jak wcześniej i tak już drugi tydzień. To ich jakiś błąd czy później dostane rachunek na 1000zł? :) Na stronie nic nie pokazuje dodatkowych opłat itd, nawet jak kupowałem pakiety, to nic nie doliczało, cały czas 29zł pokazuje.
 #1120776  autor: Karlos20
 25 sie 2021, 13:01
W nju głosowym masz bezpieczny lejek 64 kbps poza pakietami.
Tak, jak pisze Remington, sprawdź okres rozliczeniowy, na 99,9% jest pewne, że masz już nowy okres rozliczeniowy, a niewykorzystany net przepadł.
Możliwe jest też, że jest jakaś "anomalia" i net nadal działa, ale spokojnie, żadnymi kosztami Ciebie nie obciążą, gdyż lejek 64 kbps nie zawsze może się załączyć. Wtedy korzystaj do woli :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1120782  autor: Micho
 25 sie 2021, 13:21
Okres rozliczeniowy mam 5 każdego miesiąca. Czyli anomalia i chyba lejek sam się zdjął :)
Tylko czemu mi nigdzie nie podaje kwoty za te trzy pakiety po 9zł?
 #1120784  autor: Karlos20
 25 sie 2021, 13:25
Micho: bo te opłaty za te dodatkowe pakiety pojawią się dopiero na fakturze i nie są widoczne na saldzie konta.
W Mój Orange są widoczne kwoty za zakupione usługi dodatkowe jednorazowe, jako prognozowana kwota na następnej fakturze. W nju tego nie ma.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1120785  autor: Micho
 25 sie 2021, 13:39
A ok, dzięki.