DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1120133  autor: Grzesiek1980
 10 sie 2021, 23:02
Złożyłem wypowiedzenie dnia 30 czerwca w play. Numer był na abonament, myślałem że jest to miesięczne wypowiedzenie i chciałem dnia 31 LIPCA zadzwonić żeby zrezygnować z wypowiedzenia a było to wypowiedzenie 30 dniowe i po północy 30 lipca odłączyli numer. W play powiedzieli ze nie ma takiej możliwość nawet przy kupnie złotego numeru. Czy ktoś słyszał że jest to odzyskania nawet w innej sieci. Jestem zdruzgotany byłem w ostatnim czasie na kilku rozmowach o pracę a teraz bez tego numeru nic nie mogę wskórać. Z góry dziękuję za odpowiedź
 #1120205  autor: bolek2004
 12 sie 2021, 12:56
Nie wiem jak abo w play ale znam przypadek odzyskania numeru na kartę w play po kilku dniach. Numer wyłączył play, osoba udała się do salonu, złożyła reklamację i numer przywrócono.
Ale to na kartę. Być może na abo mają takie procedury że się nie da, albo zależy na kogo się trafi.
W sumie reklamować nie zaszkodzi, może się ktoś zlituje i przywrócą numer.
 #1120213  autor: rsig
 12 sie 2021, 14:15
Grzesiek1980 pisze:
10 sie 2021, 23:02
Złożyłem wypowiedzenie dnia 30 czerwca w play. Numer był na abonament, myślałem że jest to miesięczne wypowiedzenie i chciałem dnia 31 LIPCA zadzwonić żeby zrezygnować z wypowiedzenia a było to wypowiedzenie 30 dniowe i po północy 30 lipca odłączyli numer. W play powiedzieli ze nie ma takiej możliwość nawet przy kupnie złotego numeru. Czy ktoś słyszał że jest to odzyskania nawet w innej sieci. Jestem zdruzgotany byłem w ostatnim czasie na kilku rozmowach o pracę a teraz bez tego numeru nic nie mogę wskórać. Z góry dziękuję za odpowiedź
Zaraz, dobrze zrozumiałem? Złożyłeś wypowiedzenie numeru akurat wtedy gdy szukałeś pracy? Ale na rozmowach o pracę podawałeś właśnie ten numer z którego zrezygnowałeś? A z anulowaniem wypowiedzenia czekałeś 30 dni i zadzwoniłeś do Playa dopiero pierwszego dnia gdy numer został zdezaktywowany?