DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1118345  autor: SomalijskiWluczega
 30 cze 2021, 13:33
Witam. Jest już 30 czerwiec 2021. Pamiętam jak w styczniu czy lutym 2021 miała być znaczącą obniżka stawek mtr i ftr w całej unii europejskiej. Stawki miały być groszowe (a nie tak jak teraz w większości stawki rozmów międzynarodowych UE to 1zł brutto za 1 minutę połączenia. Spodziewałem się obniżek od maja najpóźniej 1 lipca 2021 by stawki na komórki na rozmowy międzynarodowe w UE to były stawki max 10-20gr za minutę brutto z naliczaniem sekundowym. A tu nic się nie dzieje. Ani operatorzy komórkowi nie obniżyli stawek. Ani operatorzy telefonii internetowej. Nikt. Nawet Rebtel nadal ma bardzo wysokie stawki do Polski i za nielimitowane rozmowy do Polski nadal krzyczą sobie z 40-45zł miesięcznie brutto. Miałem nadzieję że w Rebtel ceny rozmów do Polski na komórki spadną do np 8gr za minutę brutto a za nielimitowane rozmowy do Polski na miesiąc będą za max 10zł brutto. A tu nic. Nadal jest tak drogi jak było pomimo dużych obniżek stawek mtr i ftr. Wie ktoś dlaczego tak jest?
 #1118346  autor: Remington
 30 cze 2021, 13:51
Jutro spadają stawki międzyoperatorskie i niekoniecznie będzie mieć to wpływ na ceny końcowe. Limit z tego co wiem zostaje ten sam czyli te ok. 1 zł za minutę.

Skutek jak na razie jest odwrotny, wczoraj Halonet ogłosił podwyżki cen za utrzymanie numerów stacjonarnych.

SomalijskiWluczega pisze:
30 cze 2021, 13:33
Witam. Jest już 30 czerwiec 2021.

To wciąż ten sam pierwszy czerwiec 2021 roku, jeden i jedyny 🤪 Mówiąc o dacie mówi się 30 (dzień) czerwca 2021, to jeden z częstych a łatwych do wytłumaczenia błędów.