DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 5 z 12
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
 #1122218  autor: Pawel28
 22 wrz 2021, 17:50
Witam mam też numer w Play na kartę i używam aplikacji Play 24 i zauważyłem taki dziwny problem w dziale historia aktywności sprawdzałem połączenia wychodzące smsy wysłane i są tam nieznane mi numery pod które nigdy nie dzwoniłem i nie wysyłałem smsów jak to jest możliwe to nie wiem sprawdzałem też te numery na pewnej stronie to ludzie piszą że to próba wyludzenia danych osobowych napisałem zaraz do nich na czacie Play 24 żeby to sprawdzili pani sprawdzała to kilkanaście minut i nie umiała tego wytłumaczyć wtedy napisałem że problem pojawił się od momentu kiedy wyłączyłem pocztę głosową to napisała żeby ponownie włączyć pocztę i problem zniknie czy miał ktoś podobnie ?
 #1122228  autor: Remington
 22 wrz 2021, 19:58
Trochę to dziwne, bo spotykałem się z czymś takim dotąd tylko gdy telefon przebywał w roamingu zagranicznym. Może coś tam im się pokrzaczyło i teraz podobnie jest w roamingu krajowym… Były tam numery, z których do mnie dzwoniono.

Nie przesądzam jednak, że ta sama sytuacja jest u Ciebie.
 #1122235  autor: rsig
 22 wrz 2021, 23:42
Możesz podłapałeś wirusa który wysyła płatne sms (choć tu zwykle działa defaultowa blokada na 35 zł u wszystkich operatorów) i wyłudza dane. Częste te połączenia są? Może włącz na noc tryb samolotowy, jak rano P24 pokaże że w nocy telefon coś wysłał to znaczy że bałagan jest w Playu, a nie na twoim telefonie.
Testowo możesz na kilka dni włączyć z powrotem pocztę głosową, może to ma jednak jakiś związek.
 #1125267  autor: Remington
 09 gru 2021, 12:01
Dodali do apki mobilnej zarządzanie doładowaniami automatycznymi prepaidów (cyklicznie, przed odnowieniem pakietu lub przed wygaśnięciem konta). Nie wiem czy działa, ale wygląda obiecująco. Na minus konieczność zapisania karty bankowej dla każdego numeru z osobna.
 #1129416  autor: bolek2004
 19 mar 2022, 11:01
Najnowsza wersja apki play24 na andka albo ma błąd albo coś u mnie nie tak.
Jak jestem podłączony do wifi i loguje się do apki to po podaniu pinu jest biały ekran i nic się nie dzieje.
Jak przełączę na dane mobilne to bez problemu apka się odpala po podaniu pinu.
Też tak macie czy to tylko u mnie?
 #1129430  autor: babciagienia1p
 19 mar 2022, 15:03
rsig pisze:
17 paź 2021, 10:48
Jak jest teraz z dodawaniem numerów w Play24? Jeśli dodam poprzez stronę to automatycznie pojawi się i w apce (i vice versa)? Czy trzeba indywidualnie dodać i tu i tu?

Na www.24play.pl trzeba dodawać każdy numer oddzielnie.
W Play24 po dopisaniu jednego na konkretny Pesel, podpowiadają się kolejne zarejestrowane na ten Pesel.
W obydwu jest możliwość dodania różnych Peseli.
Nie ma interfejsu między aplikacjami. Działają niezależnie.
 #1129741  autor: bolek2004
 27 mar 2022, 14:11
Zaczęło u mnie to działać, nie wiem dlaczego bo aktualizacji żadnej nie było.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że miałem 10 numerów podpiętych, ostatnio właśnie 1 numer został wyłączony i jakoś to się z tym zbiegło że zaczęło działać, albo to tego wina albo zwykły przypadek bo przecież nie naprawią zdalnie apki, a nowej wersji nie ma.
 #1130494  autor: Remington
 20 kwie 2022, 09:39
Drogi kliencie,
W Play na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo! Nie chcemy, aby Twoje dane wpadły w niepowołane ręce. W związku z tym niebawem nastąpią zmiany w sposobie logowania do naszego portalu Play24 – rezygnujemy z możliwości logowania się za pośrednictwem adresu email. Podczas pierwszego logowania w nowej formule zadamy kilka pytań weryfikujących Twoją tożsamość, a także poprosimy o dodanie numerów powiązanych.

Zapowiadali to już jakiś rok temu, więc żadna nowość. No i zamiast konkretnej daty mamy "niebawem", niemniej zmiany nadchodzą.
 #1130498  autor: 3G
 20 kwie 2022, 10:52
Co jest niebezpiecznego w logowaniu się mailem (albo lepiej numerem tel.) i hasłem? Oby nie było haseł SMS-owych, bo jest to duży problem w przypadku SIM-ów siedzących w routerach gdzieś na dachach. Ewentualnie hasło SMS na jeden zdefiniowany numer albo PIN jak jest teraz w apce.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
  • Strona 5 z 12
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12