DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 9 z 12
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
 #1141991  autor: babciagienia1p
 18 sty 2023, 21:30
@rsig
U mnie to samo. @Karlos20 wykrakał. Wpadam z tego powodu w depresję. Myślałam, że to dlatego, że jeszcze raz wyczyściłam wszystko, według wskazówek @Karlos20.
Do tego, u mnie, nie można podpiąć pozostałych numerów z tego samego Peselu (błąd 404). O innych Peselach już nie wspomnę. Straszna karamba! Misterna konstrukcja kilkunastu numerów rozsypała się w drobny mak. Wygląda to tragicznie.
Będę jeszcze próbowała na innym urządzeniu (iPad), ale dopiero jutro.

Czy ktoś z użytkowników może jeszcze logować się e-mailem do starej wersji www.24.play.pl?
 #1141993  autor: Karlos20
 18 sty 2023, 21:33
Dodam, że nawet w obrębie tego samego numeru telefonu trzeba każdorazowo wpisywać 4-cyfrowy kod aby włączyć daną usługę, wcześniej robiło się to tylko raz. W apce tak samo - albo kod SMS, albo kod w apce, albo odcisk palca / FaceID.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1142017  autor: babciagienia1p
 19 sty 2023, 14:09
babciagienia1p pisze:
18 sty 2023, 21:30
Będę jeszcze próbowała na innym urządzeniu (iPad), ale dopiero jutro.

Na iPadzie to samo. Możliwość logowania, do 24.play.pl, tylko numerem. Na szczęście można podłączyć inne numery, w przeciwieństwie do Della, ale tylko z konkretnego (jednego) Peselu. Z mojego punktu widzenia, wersja komputerowa jest nie do użytku. Szkoda...
 #1142028  autor: Remington
 19 sty 2023, 16:00
Również to samo i u mnie. Czy podpięcie numerów działa w oparciu o ciastka czy na stałe? Na stałe, tzn. na innej przeglądarce logując się tym samym numerem czy widać uprzednio podpięte numery?

Na pewno nie działa to wymiennie, bo gdy podpiąłem numery do numeru A, to logując się na numer B (jeden z tych podpiętych) nie było widać ani numeru A, ani pozostałych.

Mimo wszystko na plus możliwość logowania bez SMS-a, choć sama pozostawia pewne wątpliwości (PESEL+ hasło abonenckie, którego nie da się nadać bez wizyty/rejestracji w salonie).
 #1142029  autor: babciagienia1p
 19 sty 2023, 16:10
@Remington
Wcześniej, na e-mail, działało na stałe, bo konto zakładałam i konfigurowałam na jednym urządzeniu, po czym wchodziłam na innych i wszystko hulało tak samo.

W jaki sposób logujesz się Peselem i hasłem abonenckim? Chociaż to i tak kiepskie, bo część haseł abonenckich miałam w starej wersji. Nie zapisałam ich.

--------Edycja--------
Ok. Już widzę. Opcja "nie mogę odebrać kodu SMS".
 #1142030  autor: Remington
 19 sty 2023, 16:18
Właśnie i to pytam - czy w tle przy podpięciu tworzy się konto i numery są wiązane na stałe czy to tylko ciastka lokalnie w przeglądarce? Bo ponowne logowanie na dany numer (bez usunięcia ciastek) wyświetla już powiązane numery. Nie mam teraz możliwości sam tego sprawdzić.

Na ekranie z polem na hasło z SMS-a jest link, że nie mogę odebrać SMS. Jego kliknięcie wyświetla formularz na PESEL+hasło.
 #1142037  autor: babciagienia1p
 19 sty 2023, 16:55
@Remington
O drugiej przeglądarce lub urządzeniu możesz zapomnieć. U mnie (iPad + przeglądarka Chrome) nawet po wylogowaniu, przy powtórnym logowaniu, trzeba powtarzać procedurę od nowa, mimo tekstu "wystarczy, że zrobisz to tylko raz".
Dell + Firefox nie pozwala, w ogóle, podpiąć pozostałych numerów z tego samego Peselu (błąd 404).
Ostatnio zmieniony 19 sty 2023, 17:24 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1142038  autor: Remington
 19 sty 2023, 17:01
babciagienia1p pisze:
19 sty 2023, 16:55
U mnie (iPad + przeglądarka Chrome) nawet po wylogowaniu, przy powtórnym logowaniu, trzeba powtarzać procedurę od nowa,

Czyli ciastka. Spróbuj wykonać to w następującej kolejności (piszę z pamięci):
1. Zaloguj się zaznaczając opcję „zapamiętaj mnie”
2. Podepnij inne numery
3. Wyloguj się
4. Zaloguj wybierając numer z listy (widać ją jeśli wybrałaś zapamiętanie w pkcie 1.)

W takim scenariuszu u mnie nadal widać podpięte numery przy ponownym logowaniu.
 #1142068  autor: tytoos
 19 sty 2023, 21:54
Czołem,

Właśnie zauważyłem w apce Play24, na liście moich numerów, numer z Virgin Mobile.
Twoja taryfa: Virgin 2
Twoje środki: Minuty - MINUTE_PLAY_FIX 00:00 min do wykorzystania.

A w apce Klub Virgin wszystko po staremu...

Czy coś przegapiłem? ;)
 #1142179  autor: babciagienia1p
 22 sty 2023, 16:57
babciagienia1p pisze:
19 sty 2023, 17:31
Co się stanie jak zaloguję się numerem z innego Peselu i również wybiorę opcję "zapamiętaj mnie"?
Będę, później, przy logowaniu widziała wszystkie numery z obu Peseli?
Remington pisze:
19 sty 2023, 18:09
Na stronie logowania oba zobaczysz jako możliwe do wybrania.

Niestety, jak pisał @Karlos20, przy korzystaniu z trybu prywatnego, po zamknięciu przeglądarki, trzeba wszystko ustawiać od nowa. Nawet na tym samym urządzeniu. W przypadku większej ilości numerów (powyżej 20) i Peselów (3), nowa wersja www jest nieprzydatna. Pozostaje tylko apka mobilna.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2023, 17:57 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 9 z 12
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12