DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 11 z 12
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
 #1147830  autor: iphoneski
 14 kwie 2023, 23:09
Może ciekawie wyglądać. Nie będę wymieniał, ale z ciekawości kliknąłem w proces. Musimy wyłączyć wifi i mieć transmisje z wymienianej karty, więc pewnie po przydzielonych adresach i imei urządzenia będzie nas identyfikować.
@Remington
Opcja pojawiła się w dotychczasowej wersji aplikacji - AppStore nie pokazuje żadnej nowej.
 #1147896  autor: babciagienia1p
 16 kwie 2023, 18:33
Niedziela 16 kwietnia 2023.
Mam dzisiaj dziwną sytuację w obydwu aplikacjach.
W mobilnej (iOS i Android) komunikat dostęp został zablokowany.
Wszystkie strony www nie otwierają się (24.play.pl, konto.play.pl, logowanie.play.pl).
Też tak macie?

--------------Edycja---------------
Główna strona www.play.pl też mi się nie otwiera. Jakaś awaria? Do kiedy potrwa?
Jakim kodem USSD można dobrać się do zmiany taryf?
 #1157236  autor: PiotrG-dz
 08 wrz 2023, 12:20
Dzwoniła do mnie ciocia rozmowa trwała ponad 20 minut i w międzyczasie kilkukrotnie dzwoniła do niej wnuczka bo mi mówiła ,że słyszy jak się do niej dobijała.
Mianowicie ja w swoim P24 mimo ,że nie miałem sygnału,że ktoś do mnie dzwonił w billingu widziałem te kilkusekundowe połączenia wnuczki do cioci chociaż nie było to połączenie konferencyjne.
Czy to normalne,że widziałem to P24?
 #1157239  autor: PiotrG-dz
 08 wrz 2023, 13:48
Dzwoniła do mojej cioci która prowadziła rozmowę ze mną a wnuczka przez to nie mogła się dodzwonić do niej .W P24 >
29.08.2023 14:59:04
Rozm. przych. 00:10 min. 0,00 zł
Poł. przychodzące
DARMOWE PRZYCHODZĄCE POŁĄCZENIA GŁOSOWE
29.08.2023 14:59:04
Rozm. przych. 00:10 min. 0,00 zł
Poł. przychodzące
DARMOWE PRZYCHODZĄCE POŁĄCZENIA GŁOSOWE
To widnieje w P24 jeszcze 2 razy tylko o innym czasie w tym billingu.
Tylko,że ta wnuczka próbowała połączyć się z moją ciocią a nie do mnie ale widzę te wywoływanie w moim billingu.
 #1157240  autor: Remington
 08 wrz 2023, 14:01
Połączenia do innej osoby (nawet konferencyjnego) byś nie widział, bo Twój operator o nim nie wie.

Niekoniecznie jest więc to połączenie od niej. Ktoś mógł chcieć się do Ciebie dodzwonić i trafił na pocztę głosową lub może Notkę SMS. Wątpliwe jednak by to była owa wnuczka - chyba, że dzwoniła jednak na Twój numer.
 #1157241  autor: PiotrG-dz
 08 wrz 2023, 14:09
Nikt do mnie w tym czasie akurat nie dzwonił bo akurat tyle razy ile dzwoniła wnuczka do cioci tyle też razy mam to w billingu.A na mój NR wnuczka ani inna osoba w tym czasie nie dzwoniła bo w moim telefonie na wyświetlaczu było by info i nawet sygnał dzwiękowy który by był u mnie jak go by wnuczka wywoływała do mnie.Czas połączenia cioci do mnie był długi 36:41 minut.
 #1160415  autor: PiotrG-dz
 13 lis 2023, 15:02
Po tym jak przez strone FM straciłem normalne logowanie się z kompa wyszły kolejne ''kwiatki''.Mianowicie mimo logowania się SMS w P24 pyta mnie czy chcę dodać kolejne NRy pod konto główne mimo,że je dodam odbierając SMSy z kodem pozostałych NRów to przy kolejnym logowaniu system tego nie pamieta i trzeba to robić na nowo. :x
 #1160426  autor: babciagienia1p
 13 lis 2023, 18:23
Potwierdzam, że - u mnie - apka www po raz trzeci wykonuje "podejście" pod wyeliminowanie możliwości logowania e-mailem. Wiąże sie to z koniecznością pracy tylko na numerach przypisanych do jednego Peselu oraz brakiem możliwości przyjmowania SMS-ów weryfikacyjnych, np. przy zmianie taryfy, na numer spoza sieci i z wysyłaniem SMS-ów weryfikacyjnych na numer, którego dotyczy zmiana taryfy.
Masakra.
Już dwa razy miałam taką sytuację, ale zawsze przywracali poprzedni stan. Dotyczy logowań z adresów konto.play.pl i logowanie.play.pl.
 #1160488  autor: kompleksowy
 14 lis 2023, 20:23
Mam nowy mały kłopot. Po zalogowaniu się do Play24 na numer w Fakcie nie widać już pozostałych numerów z Play.
Można je dodać kodem uwierzytelniającym z smsa na dodawany numer z Play. Problem w tym że Play24 nie zapamiętuje tego numeru i w następnym logowaniu do Play24 ponownie trzeba go zatwierdzać poprzez sms.
Jest to bardzo kłopotliwe zwłaszcza kiedy zatwierdzana karta z Play znajduje się w modemie LTE wymienianym pomiędzy różnymi laptopami.
Czy można jakoś rozwiązać ten problem i dopisać na stałe zarządzanie numerem z Play na numerze będącym w FM ?
 #1160490  autor: babciagienia1p
 14 lis 2023, 20:43
kompleksowy pisze:
14 lis 2023, 20:23
...Czy można jakoś rozwiązać ten problem i dopisać na stałe zarządzanie numerem z Play na numerze będącym w FM ?

Dotyczy www. Zarządzać nie można. Przy spełnieniu trudnych warunków, można - na stałe - podglądać stan.
1) Numer musi być zarejestrowany na ten sam Pesel.
2) Trzeba odebrać SMS weryfikacyjny na numer "zarządzający".
3) Nie można mieć trybu incognito, nie można czyścić ciastek. Trzeba wybrać funkcję "zapamiętaj mnie".
4) Mimo powyższych nie da się zarządzać numerem, można tylko oglądać, bo SMS-y weryfikacyjne do zarządzania przychodzą na numer "oglądany".

Można zarządzać z poziomu apki mobilnej P24 (również na różnych Peselach), ale ona jest mniej funkcjonalna od dawnej (obecnie ukrytej) www, jest niestabilna i zwraca fałszywe komunikaty.
  • Strona 11 z 12
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12