DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1105822  autor: bolek2004
 29 paź 2020, 19:00
Jak ktoś korzysta z mobilnej apki play24 i ma numery które nie są dodane do danego konta, ale zarejestrowane na tą samą osobę to niżej znajdują się takie numery jako Niepotwierdzone numery. Akurat mam kilka numerów na 2 różnych kontach, logując się na jedno, te z drugiego są jako niepotwierdzone. Niby wszystko ok, ale nie do końca. Dziś zauważyłem że w numerach niepotwierdzonych pojawiło mi się 5 nieznanych numerów (po ikonkach widać że 4 to net mobilny, a jedna oferta głosowa) Nie wiem co to za numery i skąd akurat się wzięły w mojej apce. Podejrzenie takie że ktoś na moje dane te numery zarejestrował i dlatego się one tam wyświetlają jako niepotwierdzone. Byłem w salonie, dzwoniłem do boku i wszyscy zgodnie twierdzą że te numery są zarejestrowane na kogoś innego.
Miał ktoś taki przypadek? Zwykły błąd apki play24? Czy jakieś inne kombinacje?
 #1105837  autor: darekka
 29 paź 2020, 20:34
Pojawiają się w tym miejscu numery, które przeniosło się ale jeszcze nie aktywowało oraz numery nowe z Play zarejestrowane ale nie aktywowane - Przynajmniej ja tak mam.
Ewentualnie widoczne są numery, które chciało się dopisać do apki ale z jakiegoś powodu się to nie powiodło np.nie przepisaliśmy kodu z smsa na dany numer.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2020, 20:36 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1105838  autor: bolek2004
 29 paź 2020, 20:36
Generalnie to pojawiają się tam wszystkie numery zarejestrowane na daną osobę, tylko co z tego jak w play twierdzą że te dziwne numery są zarejestrowane nie na mnie więc nie wiem skąd się pojawiły u mnie w apce w tej właśnie sekcji.
 #1105855  autor: bolek2004
 30 paź 2020, 11:47
Jedyne wyjaśnienie to takie że na jednym koncie na którym mi się te dziwne numery wyświetlają mam też dodane numery zarejestrowane na inne osoby z rodziny, może to są karty na nie zarejestrowane o których nie wiem po prostu. Bo jak się zalogowałem na drugie konto gdzie mam tylko swoje numery to tych dziwnych numerów tam nie ma, więc to może być rozwiązanie zagadki.
Może ktoś ma taką sytuację że ma w numerach na play24 numer na kogoś innego zarejestrowany, a ta osoba ma też numer inny na siebie zarejestrowany który akurat nie jest nigdzie podpięty, wtedy byłoby to jasne.
Jak nie to z konta muszę usunąć nie swoje numery i wtedy sprawdzić czy te dziwne też się wyświetlają, jeśli nie to mamy rozwiązanie zagadki.
 #1105856  autor: 24bis24
 30 paź 2020, 13:00
@bolek2004, zwróć uwagę, że tak jak piszesz o numerach podpiętych innych osób to nie tylko podpięte numery innych osób się wyświetlają lecz również te nie podpięte również są widoczne .

Edit:
Dyskusja o Play24 przeniesiona do wątku:
viewtopic.php?f=3&t=130996
Rem

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play