DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1103818  autor: andx
 26 wrz 2020, 16:44
Witam. Miałem dziwny problem z 3nr które są w Nju i Orange Flex. Przez ok 3dni osoby dzwoniące słyszały komunikat, że nr nie istnieje, sms-y też nie dochodziły. Między moimi nr można było normalnie dzwonić bez problemu. Ciężko było cokolwiek się dowiedzieć w BOA, tak jak i w Nju, czy Orange, ale udało mi się dowiedzieć, że ich system traktował przez 3dni moje nr, w taki sposób jakbym przenosił numery do innej sieci(podobno TMobile), a oni musieli ten nr odzyskać. Na Facebooku ludzie opisywali, że maja tak samo. W trzecim dniu awarii poszedłem przenieść 3nr do konkurencji, ale jak się okazało system Orange/Nju odrzuca te wnioski, w kolejny dzień, już po tym, jak usunęli awarię - to samo, a w BOA nie widzą w ogóle, że chcę od nich uciec. Dostałem radę, aby spróbować w pon. jeszcze raz. Co o tym wszystkim sądzić?