DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1096184  autor: super_electric
 28 maja 2020, 17:54
No hej. Moja krewna chce zmienić operatora gsm (ma już dość "pustego konta" w Orange Popie[czy jak to się tam teraz mówi?] ). Chce wymienić telefon na lepszy model(ja poleciłbym Halince smartfon Xiaomi Redmi Note 8 Pro którego sam używam, ale cena tego telefonu "jest z kosmosu" : 1149 złotych). Była już w Galerii Handlowej [chyba na stoisku : play, orange i w plusa ale nie wie którą ofertę wybrać]. W MediaMarkt widziała telefon Xiaomi Redmi 8 T ale ... tak powiem: nie wiem czy to jest "dobry" tel. ...

Pozdrawiam.

Super_electric
 #1096186  autor: Remington
 28 maja 2020, 18:01
Witaj

Z Twojego posta nie wynika w końcu czy szukasz samego operatora czy konkretnej oferty.

Bo jeśli potrzeba pomocy w doborze oferty, to przejdź do działu "Jaką ofertę wybrać?" i załóż tam temat zgodnie z regulaminem działu.

Jeśli natomiast chcesz tylko uzyskać opinie o poszczególnych operatorach, to polecam ten wątek.

Ten temat więc zamykam.