DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1092860  autor: piotrzet
 04 kwie 2020, 19:43
Jak wygląda sytuacja u was?
Czy w większości korzystacie z WiFi i dostawców stacjonarnych czy tylko mobilnych?
Ile internetu potrzebujecie teraz, a ile wcześniej?
U mnie mobilne zostało bez zmian w domu WiFi, więc nawet spadło z okolic 100 GB miesięcznie do 10 GB, a jak wygląda to u was?

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1092861  autor: perxenat
 04 kwie 2020, 20:35
Tylko mobilny jako jedyne źródło neta. Karty a2mobile, T-Mobile Frii - wszystko prepaid. Zużycie już widzę, że wzrasta znacznie, sumarycznie z wszystkich kart było do tej pory 30GB, teraz już widzę, że będzie powyżej 60GB. Główne zużycie to e-learning - 2 osoby w domu korzystają z lekcji on-line.
T-mobile działa wyraźnie lepiej, mimo że widać zwalnianie w godzinach lekcji. Ale w a2mobile to w piątek już wogóle nie dało rady - co chwila zrywanie, błędy logowania do sieci. Dzisiaj (nie ma lekcji) - chodzi idealnie.

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1092868  autor: pakierhakierxd
 05 kwie 2020, 00:04
Adsl do 20 mb co raz padające + mobilny każdego operatora ;)
planuje zmianę na światłowód :D (wtedy zostawię tylko to). 50 mb mi powinno starczyć.
Teraz na mobilnym tyle mam zazwyczaj a czasem 80/145 ;)

Pozdrawiam :)
 #1093118  autor: iphoneski
 12 kwie 2020, 10:19
U mnie zamiast wzrosnąć spadło prawie do zera. Wychodzę mało bo nie ma gdzie, jeżdżę w sumie tyle ile wychodzę bo nie ma po co. Pakiet miesięczny z Flex jest cały a z tych wszystkich gigabajtów od T-M poszedł może 1GB. Normalnie w miesiącu mam zużycie na poziomie 20GB No chyba, że miesiąc bardziej intensywny to dobijam do 30.