DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1097455  autor: columbo
 16 cze 2020, 20:54
Być może niedługo okaże się, że lepszy abonament. Pewnym jest, że czeka nas wzrost inflacji. Jeśli operatorzy zareagują podnoszeniem cen(a dlaczego nie mieliby?) to abonament wzięty rok wcześniej może być najlepszą ofertą.
 #1097456  autor: TomLee
 16 cze 2020, 21:04
Zauważ, że jednak abonamenty idą w górę a oferty na kartę są co najwyżej kastrowane o usługi typu mms czy roaming zagraniczny.
 #1097464  autor: PiotrekKlodawski
 16 cze 2020, 23:46
columbo pisze:
16 cze 2020, 20:54
Być może niedługo okaże się, że lepszy abonament. Pewnym jest, że czeka nas wzrost inflacji. Jeśli operatorzy zareagują podnoszeniem cen(a dlaczego nie mieliby?) to abonament wzięty rok wcześniej może być najlepszą ofertą.
Kiedyś porównałem oferty z sensowną paczką GB i wyszło, że tylko na zasięgu Plusa jest taniej (akurat w Otvartej), ale to i tak dopiero w dłuższej perspektywie czasu. Poza tym karta wygrywa wszędzie.
 #1097467  autor: columbo
 17 cze 2020, 00:19
Ja nigdy nie miałem abo, więc nie trzeba mnie przekonywać do karty. Chciałem tylko zauważyć, że w pewnych okolicznościach abo może okazać się korzystniejszy.
No i najważniejsza różnica, o której tu tylko wspomniano - legendarne kolejkowanie, czy też priorytetowanie kart abo vs karty. Czy takie zjawisko istnieje i w jakim stopniu - nie wiem. A to przecież powinien być b. ważny argument za abo.