DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

W czym widzisz największy problem?

1. Jakość obsługi.
14
42%
2. Jakość sygnału.
12
36%
3. Brak elastyczności w ofercie.
7
21%
4. Inne (opisz jakie).
Brak głosów
0%
 #1102057  autor: piotrzet
 27 sie 2020, 19:00
To sobie wymyśliłeś już ja nic takiego nie napisałem. Chcesz mieć dostęp do najnowszych nowinek logiczne, że bierzesz nową, a nie starą ofertę. To że konsultanci nie mają pojęcia o czym mówią to nie jest mój problem od tego jest właśnie to forum i użytkownicy, którzy bardziej się znają niż jacykolwiek konsultanci z każdej sieci.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1142706  autor: 7xx654465
 29 sty 2023, 12:50
Skoro jest taka zakładka to i ja ulżę sobie...
Przypominamy że już w lutym ważna zmiana w Twojej okolicy! Wyłączamy starą technologię (3g) oraz poprawimy nasz zasięg, i ta cześć jest ok, ale dalsza już nie podoba mi się, Wymień telefon na obsługujący nowsze technologię, przyjdź do sklepu T-M, a my dobierzemy Ci nowy sprzęt.
 #1166768  autor: ganc2
 21 lut 2024, 20:57
ja dodam na orange za wygaszanie środków