DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1059038  autor: Damiann92rr
 11 gru 2018, 11:06
Witam Serdecznie mama kupiła sobie we Włoszech kartę od operatora Wind i dostała takiego smsa w Polsce

Questo il resto del msg
Se ha uno smartphone 4G e non vuole fare traffico internet disattivi il servizio dati e deselezioni la rete 4G. WIND applica una soglia di 50E/mese di spesa massima per il traffico dati, al raggiungimento della quale riceverà un SMS. Per continuare a navigare può rispondere all'SMS o chiamare gratis il +393205000200. Numero di emergenza internazionale gratuito 112.

i nie wie czy musi dzwonić do nich by coś wyłączyli? chodzi o to by nie naliczało jej po 50 euro miesięcznie.Mając telefon w Polsce zalogował mi się do sieci play i roaming jest Odznaczony tzn wyłączony jak i dane mobilne też są wyłączone a sieć w ustawieniach TRYB SIECI BYŁO Automatyczny GSM/WCDMA/LTE to ustawiłem jej na Tylko GSM

nie wiem czy to wystarczy czy nie? proszę o pomoc