DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #953500  autor: smart125
 30 wrz 2017, 15:55
Witam. Mam problem za swoim Htc. Zacznę od początku: mniej więcej na wiosne minął rok odkąd telefon wypadł mi na beton i rozbiła się szybka i to na dość dużej powierzchni, także ten upadek był dosyć mocny, ale na szczęście dotyk działa. I tak było do niedawna, bo mimo, że nadal dotyk działa to z telefonem dzieje się coś dziwnego, np: słucham muzyki a muzyka sama się zatrzymuj sie, piszę smsa i w trakcie tego robi się na sekundę biały ekran i sms znika i muszę pisać od nowa i tak się robi czasem po kilka razy, inny przykład to chce wejść na jakąś strone na internecie, strona się załaduje, przeglądam i nagle się odświeża i włącza od nowa i tak też robi się po kilka razy, mam też problem z tym, że telefon nie widzi czasem ładowarki, albo widzi, że są podłączone słuchawki a tak na prawde nie są. Z rozmowami jest problem bo gdy z kimś rozmawiam głośnomówiący sam się włącza i wyłącza co kilka sekund, ja w ogóle nie dotykam ekranu nawet. Albo inny problem to to, że mam wyłączone obracanie ekranu, nigdy go nie włączam bo tego nie lubie, a mimo to ekran mi się obraca cały czas i to w każdą możliwą stronę. Czy to co się dzieję z moim telefonem może mieć związek z tą rozbitą szybką? Ile naprawa tego może kosztować? I czy w ogóle naprawa tego ma sens..
 #953999  autor: Morvius
 03 paź 2017, 22:05
Wygląda to na problem z systemem i jego przywieszaniem. Przeskanowałbym też telefon pod względem jakiś oprogramowań, może coś jej tam szkudzi, robak czy inny paskudnik. Zacznij od zgrania danych ( zdjęcia i kontakty) w chmurę lub inny nośnik i przywrócenia ustawień fabrycznych. Weź pod uwagę, że HTC 620-ka do najmłodszych nie należy i po prostu może kończyć żywota. Do najsolidniejszych, topowych modeli również nie należy. To raczej typ " byle 2 lata i nowy".

Klasyczny obserwator wątku.