DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #939183  autor: Mcarto
 17 lip 2017, 10:46
Mam problem.
Sprzedałem swój stary telefon HTC Desire 510 jednemu człowiekowi a on dzwoni do mnie i informuje mnie, że telefon pomimo instalacji tylko kilku podstawowych apek ze sklepu (twitter, messenger...) zamraża się a jakiś?? program antywirusowy odnajduje wirusa siedzącego na baterii...

Nie wiem co o tym myśleć bo telefonu używałem prawie dwa lata i nie miałem podobnych problemów. Odsprzedałem go tylko dlatego, że chciałem coś nowszego, szybszego z lepszą pamięcią.
Zawsze używałem antywirusa Bitdefender, później 360 a przed sprzedażą wykonałem factory reset który powinien też usunąć śmieci...
Nigdy nie instalowałem żadnych apek spoza sklepu, jedyne co zgrywałem to muzykę z kompa na kartę (karta została ze mną).


Jeśli napisałem w złym dziale to proszę o przeniesienie.
 #939279  autor: Mcarto
 17 lip 2017, 20:10
Już sprawa załatwiona - telefon nie miał żadnego wirusa tylko komunikat o zagrożeniu z powodu 2 fabrycznych aplikacji.
Niestety factory reset skasował też servis packa i telefon znacznie zwolnił.

Zabrałem go z powrotem bo nie chciałem sobie psuć opinii z powodu jednego marudy.