DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #938448  autor: Holender
 13 lip 2017, 10:02
Witam,

czy ktoś używał telefonu HTC A9s 32GB? Jakieś opinie? Bateria jest znośna?

pozdrawiam,
Holender
 #938836  autor: RafRafRaf
 15 lip 2017, 09:01
Polecam. Kupiłem żonie i jest zadowolona. Nie ma żadnych problemów. System właściwie zoptymalizowany. Do codziennego użytku super. Wygląd zachwyca jak na ten segment. Szybki i nie przycinająca się nakładka. Multitask w połączeniu z 3GB pamięci bez zastrzeżeń. Mam tylko obawy czy dostanie Nougata.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 #938838  autor: Holender
 15 lip 2017, 09:50
Cześć RafRafRaf,

w końcu ktoś odpowiedział na mój post :-) Ostatecznie padło na Huawei P9 Lite. Jeszcze nie kupiłem go, więc "piłka jest w grze".
 #970298  autor: waflewryju
 06 sty 2018, 10:43
Trochę odgrzewam kotleta, ale może komuś się przyda.
Mam telefon od kilku miesięcy, wersja 3/32 GB. Zainstalowane mam kilkanaście aplikacji z kat. produktywność/nauka. Moje użytkowanie: kilkadziesiąt sms dziennie, kilkanaście min. rozmów, LTE 1-2h dziennie, WiFi 1h dziennie. Bez żadnych kombinacji bat. wytrzymuje mi 2 dni.

Jak za te pieniądze (idzie wyhaczyć nowy za 500-600 PLN) jest świetny.
Bardzo dobra jakość rozmów, oba głośniki głośne i dobre, nie grzeje się jak niektóre z serii "M", czytnik linii pap (choć sam nie używam) błyskawiczny. Niektórzy czepiają się, że nad i pod wyśw jest dużo wolnej przestrzeni, ale dla mnie to kompletnie nie ma znaczenia, sam w życiu bym nie wpadł na to, że to moze być jakiś zarzut wobec telefonu... Dzięki podświetlanym przyciskom nawigacji pod ekranem cały ekran mamy do dyspozycji. Błyskawicznie łapie LTE/3G tam, gdzie inne modele dyszały.
Telefon bardzo szybki i wygodny w działaniu. No i bardzo elegancka, minimalistyczna stylistyka.

Minusy:
- słaby aparat (przy świetle dziennym ok, ale w innych wypadkach słabiutko, często robi rozmyte zdjęcia)
- brak custom romów na ten model (o ile komuś to w ogóle potrzebne...)

Dla przeciętnego użytkownika, któremu zależy na dobrym internecie, szybkości i wygodzie działania jak najbardziej wystarczy i uważam to za jeden z najlepszych możliwych wyborów w tej półce cenowej. Dziwi mnie mała popularność tego modelu.
Warto rozważyć ew. HTC M9 (ciut droższy) lub Xiaomi 4X (podobna cena).
Gdyby aparat był lepszy - byłby "ideał", przynajmniej jak na moje potrzeby :)