DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #852083  autor: Sauber
 20 lut 2016, 14:30
Witam mam problem z moim HTC Desire 510 telefon wzięty w abonamencie Orange nie da się ani go zaktualizować ani wykonać Hard resetu. Po prostu telefon uruchamia sie i nic się nie dzieje próbowałem poprzez Ustawienia > Kopie bezpieczeństwa i reset > Resetuj telefon i sposobem Power + Volume Down telefon się uruchamia i nic się nie dzieje. Tak samo mam do zainstalowania aktualizacje i to samo HTC się uruchamia i aktualizacja się nie instaluje. Macie jakiś pomysł ? Pomocy. Pozdrawiam


Ah dodam ze próbowałem kiedyś zrootowac mojego HTC ale polowa się udała i bodajże padłem na wgraniu TWRP
Do recovery tez nie da się wejść ten sam problem tel się uruchamia i to wszystko.

Obrazek
 #852178  autor: fortel
 21 lut 2016, 11:30
Czy patrząc na swój telefon nie przyszło Ci do głowy, że może wewnątrz coś zostało uszkodzone ? Z tego co widzę musiał nieźle grzmotnąć o ziemię. Tak więc - najpierw dobry serwis i diagnoza a potem rób to co zamierzałeś!