DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #848911  autor: Xy
 03 lut 2016, 08:17
Hej,
Czy jakaś dobra dusza pomoże? Od dłuższego czasu próbuję sparować mojego HTC z laptopem i jakoś mi nie wychodzi. Inne telefony bez problemu, a ten się buntuje.
Odpalam Bluetooth w laptopie i w telefonie. W telefonie znajduje mi kompa i klikam aby się sparowały. Kod jest ten sam na obydwu urządzeniach ale wyskakuje komunikat, że parowanie zakończone niepowodzeniem. I tak za każdym razem. Wyłączam i włączam BT, urządzenia, próbuję z poziomu kompa oraz na wszelkie możliwe sposoby i dalej nic. Za żadne skarby telefon nie chce podjąć współpracy z laptopem. Może macie jakieś pomysły jak je w końcu połączyć?
Nadmienię, że HTC za pierwszym razem połączył się i sparował z Jabrą BT2070, Lumią 820, Xperią S, Galaxy S4 i One M8 (i każdy z każdym oraz z laptopem). Wszystkie urządzenia ze sobą współgrają, tylko na linii HTC Desire 820 <> Samsung RF510 jakoś nie chce zaiskrzyć.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71