DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #792752  autor: dmocha
 26 mar 2015, 18:38
Witam,
jak uważacie, czy zakup ze sklepu internetowego w Polsce, smartfona z opisami np takimi:

- jest nowy ale PRODUKT MOŻE NIE ZAWIERAĆ POLSKIEGO MENU ! - JEST MOŻLIWOŚĆ WGRANIA
- Produkt pochodzi z polskiego / europejskiego rynku. Jest zgodny ze specyfikacją PL / EU. Został wprowadzony do obiegu rynkowego przez jednego z autoryzowanych dystrybutorów producenta. Nasza firma pośredniczy w obrocie towarami między różnymi podmiotami na terytorium Polski pomagając tym samym na uzyskanie najatrakcyjniejszych cen dla naszych odbiorców.
-Nowy telefon komórkowy HTC One M8 bez simlocka i logo operatora na obudowie
- Dystrybucja: EU, Możliwość wgrania polskiego menu, Posiada oryginalne oprogramowanie producenta.

czyli cenowo dużo bardziej atrakcyjnym niż oferty sklepów innych niż polecane przez HTC, jest bezpieczny?
Czy takie sklepy (prawdopodobnie kupujące za granicą) oferują pełnowartościowy produkt?
np. komoorki.pl, zomax.eu, electro-store.sklep.pl, irtvagd.pl, twoj-smartfon.pl, bestcena.pl

Czy ktoś kto kupił oficjalnie model HTC ONE M8 może napisać co dostał w zestawie?
Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji a polski oddział HTC udziela tylko pomocy technicznej i odsyła do producenta.

Różnice w cenie sięgają prawie 400 zł, szkoda mi takiej kasy więc korci zakup najtańszego.

Próbowałem dowiadywać się u tych sprzedawców ale dostawałem odpowiedzi, że towar zgodny z opisem widocznym na stronie internetowej. Widać że nie bardzo chciało się im cokolwiek udowodnić lub zachęcić do zakupu.

Będę wdzięczny za Wasze rady i opinie
 #793135  autor: penguino
 29 mar 2015, 17:31
Telefon prawdopodobnie pochodzi z innego rynku, polskie menu powinno być bo jest częścią Androida. Możliwe, że nie będzie krajowej gwarancji (producenta), w najgorszym przypadku to używka po wizualnej regeneracji.
 #793197  autor: penguino
 29 mar 2015, 21:53
Przede wszystkim dopytaj czy ma krajową gwarancję producenta (często widzę zwroty w stylu "gwarancja serwisowa" czy "gwarancja serwisowa i producenta" co sugeruje serwisowy ogryzek, a gw. producenta gdzieś może być na drugim końcu świata), jak nie to nie ryzykuj, przy sprzęcie za takie pieniądze lepiej mieć pewność.