DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

Moderator: Moderatorzy

 #977191  autor: marxxx
 12 lut 2018, 20:49
Recenzja Xiaomi Redmi 5 Plus
Obrazek

Telefon kupiłem za 160$(obecnie 165$)
VAT został mi zwrócony po 5 dniach od napisana do suportu.
Recenzja: https://www.youtube.com/watch?v=IC0Q27jdG8c
Szczegółowa: http://gadzet.telchina.pl/xiaomi-redmi-5-plus-test/

Xiaomi Redmi 5 Plus jest następcą Redmi 4 z wieloma wspólnymi cechami, jednak jedna cecha go odróżnia od poprzednika, Ekran.
Wyświetlacz ma teraz 6 cali i prezentuje obraz w proporcji 18:9. Jednak najlepszy efekt robią małe ramki zwłaszcza nad i pod wyświetlaczem. Na plus zasługuje też obraz prezentowany na ekranie, jest ostry, z żywymi kolorami i z odpowiednią jasnością.
Budowa telefonu też jest bardzo dobra. W dobrych warunkach oświetleniowych zrobimy dobre zdjęcia i filmy, zaś bateria pozwoli nam na cały dzień pracy. Niestety sprzętowo jest to dalej kontynuacja poprzednika, nie zdecydowano się nawet na zaktualizowanie procesora. Dostajemy stary sprzęt w nowym ładnym opakowaniu. Mimo wszystko jest to bardzo fajny telefon za niewielkie pieniądze.

Link do sklepu TU