DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

 #91219  autor: Przemek
 03 sie 2006, 12:42
Swoją drogą,ciekawe skąd wiedział do jakiego tematu zajrzeć,że akurat trafił na te linki :|

 #91220  autor: Rydels
 03 sie 2006, 12:43
kallafior pisze:
Rydels pisze:Fotki byly ale w fromie linkow z centrum.se i sie facio przypierniczył
Jagoda myślał, że zabłyśnie :smt005 Poza tym kin nie naruszył żadnych praw autorskich. Podał cały adres linku, z którego pochodzą te zdjęcia czyli niby jako się posiłkował wcześniej zrobionym zdjęciem...

Oraz nie usunal loga centrumSe czy cos w tym stylu.
Poza tym wystosowalem post do Jagody w tym temacie...zobaczy co zrobi... :twisted:

http://www.mobile-review.com/index-en.shtml
http://www.gsmarena.com/

 #91226  autor: przemek910
 03 sie 2006, 12:47
Nic Jagoda(on żeby nie było ;-) ) nie wjedzie tu przez pare tyg.
Poza tym Przemek - niestety są tacy ludzie - 'chamy'; 'kapusie' - że potrafią naskarzyc :\

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #92598  autor: JAGODA
 06 sie 2006, 16:48
Po pierwsze: na witrynie CentrumSE.pl w dziale redakcja jest następująca adnotacja: "Kopiowanie treści witryny bez zgody autora jest surowo zabronione!!!". Widzę, że brylują tutaj wielcy "specjaliści" pokroju kindziora, którzy na CentrumSE.pl dostają bana, a na Telepolis.pl status VIP'a. Nie wiem czy wiecie, ale istnieje takie coś jak właność intelektualna i prawa autorskie. Jeżeli autor nie życzy sobie, aby zamieszczać stworzone przez niego treści, to zamieszczanie ich jest łamaniem praw autorskich.

P.S Miałem nie zniżać się do poziomu intelektualnego niektórych forumowiczów, jednak nie mogłem wytrzymać, gdy czytałem posty niektórych osób. Oczywiście witryna Telepolis.pl jest uważana przeze mnie za najlepszą witrynę o telekomunikacji w Polsce, cenię sobię również forumowiczów Telepolis.pl, jednak nie mogę zrozumieć, jak osoby pokroju kindzora dostają status VIP'a.

I na koniec jedno pytanie kindzior: Czy w ogóle widziałeś kiedyś D750i? Szczerze mówiąc śmiem wątpić ;)

Pozdrawiam

 #92600  autor: Kaczy
 06 sie 2006, 16:59
JAGODA pisze:Po pierwsze: na witrynie CentrumSE.pl w dziale redakcja jest następująca adnotacja: "Kopiowanie treści witryny bez zgody autora jest surowo zabronione!!!".
Tylko link nie jest treścią witryny. Link wskazuje miejsce w Internecie. Jest unikalną nazwą, która odnosi się do konkretnej strony i na mój gust nie może być uznawana za treść.

...::: Made for loneliness :::...

 #92602  autor: tomico
 06 sie 2006, 17:04
JAGODA pisze: Nie wiem czy wiecie, ale istnieje takie coś jak właność intelektualna i prawa autorskie. Jeżeli autor nie życzy sobie, aby zamieszczać stworzone przez niego treści, to zamieszczanie ich jest łamaniem praw autorskich.
Kin nic nie zamieścił, tylko podał linka do tej waszej strony, a to według mnie nie jest łamaniem prawa. Nic od was nie zostało skopiowane.

 #92615  autor: przemek910
 06 sie 2006, 17:55
Akurat go mam i nie myśl że skoro masz p910i tzn ze reszta ma t300 :| pozatym, nie moaj wina że nie szanujesz użytkownika na sowim forum.... to tyle :evil:

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #92632  autor: RafalM
 06 sie 2006, 18:46
Jagoda nie przesadzaj :!: Powinieneś się cieszyć, ze Kindzior promuje twoją witrynę. Złamał prawa autorskie? Nie przecież na zdjęciach napisane jest skąd pochodzą zdjęcia, a przecież nawet ich nie skopiował tylko podał linki. Koniec OT. Test jest fajny tylko trochę błędów językowych. Daje mu 6-.

 #197025  autor: Osk92
 28 cze 2007, 12:41
I gdzie te fotki? :smt005

 #197027  autor: Prometo
 28 cze 2007, 12:43
Osk92 zobacz kiedy był napisany ostatni post :wink:

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #197029  autor: Osk92
 28 cze 2007, 12:45
No przecież wiem, żartuję ;)

Heh za to dowiedziałem się jednej nowości z testu 8)
Poza tym dużo, rzetelnie i w miarę przejrzyście- brak fotek (nawet pomijając fakt, że były) męczy czytelnika :)

 #197033  autor: przemek910
 28 cze 2007, 13:01
Osk92 pisze:Heh za to dowiedziałem się jednej nowości z testu
Jakiej? :P
Osk92 pisze:Poza tym dużo, rzetelnie i w miarę przejrzyście- brak fotek (nawet pomijając fakt, że były) męczy czytelnika
Foytek d750i w sieci jest tyle, że tutaj raczej już nie potrzeba :P

 #197036  autor: Osk92
 28 cze 2007, 13:04
Podczas pisania eski, zmiana literki + i -. Śmieszne, ale działa %-)

A co do fotek to był taki luźny żart tylko, ja niczego nie wymagam... wszak wiem jak wygląda. Mało tego, dotyka mojego prawego uda :twisted: :lol:

 #197037  autor: przemek910
 28 cze 2007, 13:05
Osk92 pisze:Podczas pisania eski, zmiana literki + i -. Śmieszne, ale działa %-)
a to w prawie wszystkich SE jest ;) Lepiej się tak pisało gdy + i - był po lewej stronie aparatu (tak jak np. w k700)

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #197040  autor: Osk92
 28 cze 2007, 13:13
Heh dla mnie w ogóle ten + i - to lekka porażka, bo pomijając faktycznie, że lepiej by był jakby znajdował się po lewej stronie to powinien robić za regulację głośności... tego mi strasznie brakuje :( No ale jeśli do zoomu no to już jest lepiej... chociaż wolałbym żeby wszystko było joy'em sterowane :)

Tak samo przeszkadza mi fakt, że jak chce zakończyć połączenie to nie mogę tego zorbić wciskając joystick- często mi się myli i włącz się głośnik :|

 #200375  autor: mareksiwek
 08 lip 2007, 15:41
bardzo mi sie podoba ten fon

 #200378  autor: b_smietana
 08 lip 2007, 15:55
Ok Test :P

RATOWNIK MEDYCZNY +
SIEMENS SL45I -> NOKIA 3310 -> SIEMENS CXT70 - > SIEMENS M65 -> BENQ-SIEMENS EF81 (GóWNO!!!) -> NOKIA 6288