DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

Moderator: Moderatorzy

 #72602  autor: szczeka
 08 maja 2006, 21:21
.
.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2008, 14:53 przez szczeka, łącznie zmieniany 1 raz.

 #72607  autor: Nochal1
 08 maja 2006, 21:30
Panowie o co ta cała kłutnia. Stwierdzenia iż te porównanie jest nieobiektywne jest złe....
Sam w zupełnosci sie z tym zgadzam ....
Jestem szcześliwym posiedaczem Siemensa CX75 o którym jest tu mowa i miałem okazje nie raz bawić sie Sagemem Pana Kamila i powiem szczerze że Sagem jednak bardziej sie sprzewdza.....

Mp3 to jest kosmos według mnie ...Siemens tutaj zrobił badziewny głośniczek - głosy w nim strasznie harczą ( nie wierze żeby to był mój model ino a posiadam go niecały miesiąc).
Zdjecia jak wyzej wymienione były każdy ma swoje plusy i minusy. Reszta jak wyżej napisana.....

TEST KAMIL1221 zrobił bardzo obiektywnie - sam jako że bawiłem sie oboma telefonami potwierdze co tu jest napisane...
Jezeli ktoś sie nie zgadza to juz problem ... widocznie nie miał styczności z pełnowartościowym Sageme my-x-6-2 (bez Orange menu).

 #77426  autor: szczeka
 01 cze 2006, 21:05
na ostatnim zdjeciu wykonanym cx75 zapomniales zmienic balans bieli na 'na zewnatrz'.. strasznie to sie rzuca w oczy, przynajmniej mi. wszystkie siemensy robia takie foty (chodzi o kolorystyke) na dworze z balansem bieli 'wewnatrz'..

 #167614  autor: MarCjaho
 28 mar 2007, 19:13
kamil1221 pisze:W siemensie ta transmisja danych się strasznie „ślimaczy” - przesyłanie plików większych niż 200-300 kb trwa o wiele za długo (ok.1,5-2,5 minut).
Zdecydowanie zaprzeczam. U mnie to trwa ok. 40 sekund :-D

 #168697  autor: MADMAX
 31 mar 2007, 21:36
kamil1221 pisze:Ale chyba az tak zle nie napisalem - wiem ze jest tam troszke bledow, powturzen.
O kurcze, powiadasz że aż tak źle nie napisałeś?... :shock:
Wybacz ale jak na moderatora robisz koszmarnie dużo błędów.

Pozdrawiam