DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

Moderator: Moderatorzy

 #511897  autor: Xy
 28 paź 2011, 17:16
Mordrag pisze:Właśnie zaktualizowałem Neo z PC Companion do Androida 2.3.4
Zacne.

Mordrag pisze: różnica z Androida 2.3.3 jest ogromna
Jejku...

Mordrag pisze:Zmieniły się animacje w menu
Szał...

Mordrag pisze: telefon szybciej się włącza, płynniej chodzi.
Niesamowite...

Mordrag pisze: Możliwość robienia panoramy i panoramy 3D w aparacie
Mordrag pisze:w końcu możliwość wyłączenia dźwięku migawki oraz możliwość ZOOMu w kręceniu filmów
Szał 2.0

Mordrag pisze: Pisanie ciągłe (coś jak swype) jest po prostu niesamowity, szczególnie w trybie poziomym.
Pisałem na Swype i owszem, jest to wygodne. Ale wolę wirtualną qwerty.

Mordrag pisze: I wiele więcej. Trzeba byłoby dużo się rozpisywać.
Pisz pisz, może są jakieś godne uwagi zmiany. Bo póki co to wymieniłeś same nieistotne cechy.

Mordrag pisze: Przykro mi z powodu podejścia pewnych osób, które uważają, żę aktualizacje dają tylko zbędne, nikomu niepotrzebne dodatki. No cóż. Tym osobom proponuje korzystanie z Androida 1.5, bo kolejne wersje to zbędne cyferki w nazwie i zbędne dodatki.
Wiesz, to tak jakby podniecać się samochodem A i samochodem A 2.0 który ma 0,1s mniej do setki i ma o 3km/h wyższą prędkość maksymalną. Ja mniej więcej tak odebrałem te różnice między 2.3.3 i 2.3.4.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #511918  autor: Mordrag
 28 paź 2011, 18:15
W samochodach drobne modyfikacje sprzedawanego modelu nazywane jest "Liftingiem" tak tak trudne i zapewne nowe słowo, które masz okazje poznać. Niby drobne, NIKOMU niepotrzebne modyfikacje, a zmieniają sporo i na dodatek poprawiają bezpieczeństwo. np. Takie Audi Q7 z 2007 roku z tyłu ma bębnowe hamulce, które po jeździe na krętych stromych drogach lubią się zagrzać, z przodu z resztą też jak załadujemy w samochód dodatkowe 4 osoby z bagażem, w wersji po liftingu (nic nie znaczącej tobie modyfikacji samochodu) ten problem nie występuje. Android 2.3.4 ? Powiadasz, że szału nie ma, to powiem Ci, że nikt nie każe Ci aktualizować telefonu. Natomiast proponuje Ci wgranie androida 2.2.1 będziesz usysfakcjonowany. Nie bym coś miał do twoich zarobków ale wnioskując po twojej postawie i UMIŁOWANIU do niedopracowanych rzeczy wnioskuję, że jeździsz "Syrenką" lub Fiatem 126p, no bo nowe samochody też mają 4 koła i również palą 6-7 L paliwa co "maluch". Gdybyś potrzebował Windowsa 95 to mogę Ci z chęcią odsprzedać, no bo wiesz te nowe systemy operacyjne to mają mnóstwo niepotrzebnych rzeczy. Directx NET FRAMEWORK Tobie Internet Explorer 3.0 wystarczy do szczęścia, który nawet reklam na telepolis nie wyświetli :-D Dziwię się jakim cudem korzystasz z Windowsa 7 ? Przecież XP jest NT 5.1 Vista 6.0 a 7 6.1, Masz racje MAŁO znacząca różnica, ot cyferką jedną się różni.

PS: No ale co może mieć osoba w głowie, która głosuje na PO by PiS (papryka i salami) nie dostał się do władzy. Kupię Mercedesa, by Audi utargu nie miało :mrgreen:

PS2: Programiści z Google dostali wypłatę za czas poświęcony przy Androidzie 2.3.4, którego zrobili ot tak, by wprowadzić bezsensowne zmiany.

Otrzymanie 2 ostrzeżeń na koncie od osoby, która nie potrafi scalić wątków pochlebia mi, gdyż osoba o tak ograniczonych możliwościach intelektualnych poświęciła swój czas, by nauczyć się dać warna na konto :D

 #511933  autor: Xy
 28 paź 2011, 19:01
Nie zrozumiałeś mnie. Nie mam zamiaru się tłumaczyć. Dziękuję.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #511935  autor: Mordrag
 28 paź 2011, 19:10
Bez sensu jest słuchać twoich tłumaczeń, bo napiszesz, że nic nie rozumiem lub napiszesz, że nie to miałeś na myśli :smt005

Otrzymanie 2 ostrzeżeń na koncie od osoby, która nie potrafi scalić wątków pochlebia mi, gdyż osoba o tak ograniczonych możliwościach intelektualnych poświęciła swój czas, by nauczyć się dać warna na konto :D

 #511996  autor: bob
 28 paź 2011, 23:10
Mordrag pisze:Niby drobne, NIKOMU niepotrzebne modyfikacje, a zmieniają sporo i na dodatek poprawiają bezpieczeństwo
no np. nowy model lampy baardzo poprawia bezpieczenstwo w takim mesiu s-klasie.
Mordrag pisze:UMIŁOWANIU do niedopracowanych rzeczy wnioskuję, że jeździsz "Syrenką" lub Fiatem 126p
koleś, weź mi tu nie obrazaj historii polskiej motoryzacji - ja pierwsze auto jakie miałem to malucha. Wielu pewnie też. A dzieciaki sobie podsmiechujki tu robią, a sami pj nie mają
również palą 6-7 L paliwa co "maluch"
tja, chyba jak sie go pcha w lecie z górki. Az mi sie wspomniało odpalanie z kija mojego pierwszego maluszka, juz teraz 'dziadka'. :P
Mordrag, to ze ktos ma taka opinie, a nie inna to nie jest powód, zeby po takiej osobie jechac. Nie napinaj się tak przez neta, bo Ci cisnienie wzrośnie.
A btw - jak juz tak szumnie się chwalisz neo swoja, to sobie w profilu zmien, bo ani wildfire ani x6 wg mnie szału nie robią. Zeby zastosować Tobie podobne porównania - jezdzisz rowerem, gdy ja jezdze nową nubirą np.
Wyluzuj troche, bo ja nie lubie takich 'netowych napinaczy'. Bo potem jak co do czego przyjdzie, to sie okazuje, ze to takie 'miętkie pitki' 8)

Było: w595; Wave 533; i5800; ZTE Blade; Moto e8; SE Xperia X8; e1170; 5230 Navi; x2; Ch@t 335; Galaxy Mini; Sagem Puma; s8530 Wave II; e72; i8510; Nokia500; SGS; m8800; HTC 7 Mozart, RBM One, Nokia c5-00, N900, i550; RBM One;
Jest: HTC Desire

 #512331  autor: Xy
 30 paź 2011, 22:37
Może udało mu się pierwszy raz zaktualizować telefon z systemem operacyjnym i wielkie łał. Według mnie zmiana z 2.3.3 na 2.3.4 to tak jak liftingi w Skodzie czyli nowe wzory kołpaków i nowe koło kierownicy. Niby lifting ale jednak niewiele znaczący. jeśli ma być coś zauważalnego to proponuję porównać Felicję do obecnej Fabii (jak już przy Szkodach jesteśmy. Wspomniane zmiany w Audi Q7 z hamulców bębnowych na tarczowe są duże i wpływające na bezpieczeństwo, z tym się zgodzę. Ale nie zgodzę się, że znaczącą zmianą w Androidzie są nowe animacje ikonek bo to już zakrawana śmiech.
No i porównanie 2.3.3 i 2.3.4 jako niby Xp vs. 7 także jest nie na miejscu.
bob pisze:koleś, weź mi tu nie obrazaj historii polskiej motoryzacji - ja pierwsze auto jakie miałem to malucha. Wielu pewnie też. A dzieciaki sobie podsmiechujki tu robią, a sami pj nie mają
Świadczy to tylko o mizernym poziomie wiedzy na temat motoryzacji. A jeszcze innych chce uczyć ;-)

bob pisze:Mordrag, to ze ktos ma taka opinie, a nie inna to nie jest powód, zeby po takiej osobie jechac. Nie napinaj się tak przez neta, bo Ci cisnienie wzrośnie.
Netowego napinacza się ignoruje i nic tak dobrze nie działa jak całkowite pomijanie delikwenta.


Napisałem swoją opinię o aktualizacji i bedę się jej trzymał. Nie mam zamiaru bawić się w update po to by mieć nowe animacje :-D ikonek w menu. Do internetu, dzwonienia, smsowania, kręcenia filmów, oglądania zdjęć, udostępniania sygnału internetowego i innych rzeczy wystarczy. Zobaczę jakie zmiany wniesie Android 4.0 ICS. Może wtedy zaktualizuję telefon.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #512341  autor: bob
 30 paź 2011, 23:27
Xy pisze:No i porównanie 2.3.3 i 2.3.4 jako niby Xp vs. 7 także jest nie na miejscu.
ano nieco. Chociaz tez zalezy np. od sprzetu, bo na starszym komp to win7 sredniawo działa. Za to daje duzo mozliwosci jak mamy cos mocniejszego 'pod biurkiem' -64bit jednak robią swoje (ot, chocby ram >3,5gb, ja mam 6, planuje 8 wykrecic)
Xy pisze:Napisałem swoją opinię o aktualizacji i bedę się jej trzymał. Nie mam zamiaru bawić się w update po to by mieć nowe animacje
ja tam od siebie lubie sobie pomodowac, CModa postawić itd.
Acz wiem, ze ktos moze to olac i miec fon jak 'operator zapodał' - mi to, ze tak powiem, zwisa. W sumie 99% fonów od opów juz ma oprogramowanie w miare stabilne i dzialajace (pomijam orange), moze wyjatkiem ktory mi sie nasuwa jest x10 z andim 1.6
A tak jak ktos sie w to nie chce bawic - jego sprawa :P
Ja nikogo nie zmuszam do mega modowania softu i kręcenia proca w fonie, co jest na granicy ryzyka utraty gwarancji (mialem juz taki przypadek jak znajomy uceglił fona softem, ze ani go z recovery ani nic - wyslal na gware i mu uniewaznili, co sie okazało - boxem dało sie go odpalic. Postawilismy go na nogi, ale juz gwary nie miał)

Było: w595; Wave 533; i5800; ZTE Blade; Moto e8; SE Xperia X8; e1170; 5230 Navi; x2; Ch@t 335; Galaxy Mini; Sagem Puma; s8530 Wave II; e72; i8510; Nokia500; SGS; m8800; HTC 7 Mozart, RBM One, Nokia c5-00, N900, i550; RBM One;
Jest: HTC Desire

 #512351  autor: Xy
 30 paź 2011, 23:41
bob pisze:ano nieco. Chociaz tez zalezy np. od sprzetu, bo na starszym komp to win7 sredniawo działa. Za to daje duzo mozliwosci jak mamy cos mocniejszego 'pod biurkiem' -64bit jednak robią swoje (ot, chocby ram >3,5gb,
Dokładnie. Mam 4GB RAM, proc i5 (boost ma do 3,2Ghz) i na tym 7 lata aż miło spojrzeć. W starym kompie mam Athlona 1.4 Ghz i 512MB RAM i na tym XP za to fruwa. Do jednych zadań mam 7, do innych XP. Telefonu zaś nie moduję, nie bawię się we wgrywanie nowego softu gdyż jest mi to nie potrzebne. Co będzie jak uwalę? Nie chcę zostać bez łączności, a przede wszystkim nie chcę latać po serwisach. Wiem, że są fanatycy, którzy zrobili nawet Nokię 3330 z kolorowym wyświetlaczem (kilku znajomych się bawiło w to) ale to moim zdaniem trochę sztuka dla sztuki. Z tym, że ja szanuję ich hobby, a oni rozumieją moje podejście do sprawy. Nikt nikogo nie wyzywa, nie jeździ po nikim. Moje zdanie znają i gdy im przedstawiłem pogadaliśmy sobie na spokojnie, wymieniliśmy swoje racje w grzecznej dyskusji i nie ma konfliktów.

[ Dodano: 3 Listopad 2011, 17:13 ]
Chcę aby ten test był testem żywym, gdzie na bieżąco będę dopisywał kolejne spostrzeżenia odnośnie telefonu.
I tak, dorzucę kilka negatywnych uwag. Telefon niekiedy po odblokowaniu ekranu strasznie wolno reaguje na wszelkie czynności oprócz ponownego zablokowania ekranu, podgłaśniania lub uruchamiania aparatu przyciskiem. Działa z dwu, trzy sekundowym opóźnieniem. Wczoraj także po odblokowaniu zauważyłem brak wszystkich widżetów na pierwszym pulpicie. Po dwukrotnym restarcie telefonu pojawiły się ponownie. Dziś z kolei spostrzegłem, że mimo wyłączonego transferu danych pojawiła się ikonka ze strzałkami sugerującymi, że transfer jest aktywny. Zaraz sprawdzę na stronie T-mobile czy faktycznie połączenie internetowe zostało nawiązane i ile transferu mi zjadło. Chciałbym także napisać o jakości rozmów. Są one dość marnej jakości ale nie wiem czy nie ma na to wpływu telefon rozmówcy (w tym przypadku Samsung Monte) bo na linii Xperia Neo vs. Nokia 6300 lub Nokia 3410 nie zauważyłem złej jakości...
No i coś się popier...niczyło z podłączaniem telefonu do komputera. Gdy podłączałem go kiedyś od razu pojawiało się okienko wyboru czynności. Teraz muszę w telefonie kliknąć monit o podmontowanie karty SD. W sumie nie jest to uciążliwe.
To takie zauważone minusy. Nie wiem czy są dla kogoś istotne czy nie. Dla mnie mają średnią rangę i w zasadzie specjalnie nie denerwują ale wspomnieć o nich należy z czystej przyzwoitości. Poczekam na aktualizację Androida 4.0 ICS.
Bateria to temat rzeka. Kilka dni temu udało mi się ją zajechać ze 100% do 2% w niewiele ponad 4 godziny. Przyczyną był film na prawie maksymalnej głośności, Angry Birds i baaardzo słaby sygnał operatora.
Jednak bądź co bądź jestem z aparatu naprawdę zadowolony i jest to mój najlepszy telefon jaki do tej pory miałem.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #530628  autor: Arizona1498
 25 sty 2012, 19:10
Xy pisze:Nie jest to poziom Samsunga Wave ale też nie jest jakoś źle
Czyli uważasz że Samusng Wave jest lepszy niz Xperia Neo?
Bo się zastanawiam nad Neo, Wave 2 i Wave 3 :mrgreen:

 #530864  autor: Xy
 26 sty 2012, 18:40
Jeśli chodzi o wykonanie i użyte materiały to tak, stawiam Samsunga wyżej niż SE.
Mając wybór Neo, Wave 2 i Wave 3 sama wybierz co Ci pasuje najlepiej. Sony Ericsson Xperia Neo opisałem najdokładniej jak się da. Mam obiekcje co do systemu Bada. Natomiast powiem tak, że Android mimo wielu zalet pozostawia pewien niesmak. Z dwojga złego wolę system od Google ;-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #534893  autor: Mordrag
 14 lut 2012, 14:58
Tutaj taka ciekawostka na temat GlONASS i Xperii Neo
http://developer.sonyericsson.com/wp/20 ... ia-phones/

Obrazek
compatible with the existing applications but there are ways to see the benefit of the GLONASS satellites. One way is to download and install the free GPS Test application by Chartcross Ltd. from Android Market. The satellites numbered 65 to 88 are GLONASS satellites that are being tracked.
Jak wynika z powyższego screenu oraz informacji xperia neo wspiera GLONASS. GPS Test jak i Sygic Maps bez problemu radzą sobie z GLONASS, Automapa Beta prawdopodobnie nie, bo długo łapie fixa :evil: natomiast Sygic Maps i GPS Test radzą sobie ze złapaniem fixa nawet w budynku i to poniżej 30 sekund (2 piętrowy dom, test robiłem na parterze, nawigacja larka 35.8 łapie jakieś tam satelity, ale od 5 minut nie złapał jeszcze fixa)

PS: Xy jak sytuacja wygląda na androidzie 2.3.3 ? Wspiera GLONASS ?

Otrzymanie 2 ostrzeżeń na koncie od osoby, która nie potrafi scalić wątków pochlebia mi, gdyż osoba o tak ograniczonych możliwościach intelektualnych poświęciła swój czas, by nauczyć się dać warna na konto :D

 #535039  autor: Xy
 15 lut 2012, 11:19
Według różnych źródeł Xperia Neo na fabrycznym sofcie (2.3.3) łapie fixy z rosyjskiego Glonassa. Właśnie pobrałem program, z którego jest screen w Twoim poście i rozpocząłem test.
Dziś korzystałem z nawigacji (Google Maps bo innej nie mam) i co prawda z pomocą netu ale fixa złapało mi w mniej niż 5 sekund.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #546512  autor: joasia_23
 09 kwie 2012, 19:49
Xy, dzięki za fajny test SE. Mam Wave 2 i przymierzałam się do zmiany na Neo V, ale z tego co czytam tu to chyba się nie opłaca. Samsung ma super jakość wykonania, po 8 miesiącach ani ryski zarówno na obudowie jak i na wyświetlaczu. Dobrze, że przeczytałam ten wątek bo bym się po raz kolejny w ostatnim czasie rozczarowała ( Samsung S5610).

 #546518  autor: Xy
 09 kwie 2012, 20:38
Samsung robi pancerne telefony. Wave wytrzymuje 60 kg drukarkę, nie wiem jak Wave II ale przypuszczam, że także daje radę. Jedynie brak w magazynie Łejwa 2 powstrzymał mnie przed zakupem tego telefonu.
Moja Xperia Neo (bez V!) ma także osiem miesięcy i niestety widać ślady użytkowania. Tylna część czyli klapka baterii jest porysowana co wynika z zastosowania marnej jakości plastiku. Nie wiem czy tutaj pisałem ale klawisze (szczególnie boczne) są wytarte, że wychodzi spod srebrnego lakieru jakiś różowo czerwony plastik. A najważniejszy element czyli ekranik dotykowy załapał już drugą rysę, zdecydowanie bardziej widoczną.
Liczę, że Sony bez Ericssona podniesie jakość wykonania swoich smartfonów bo póki co w tej kategorii należą się firmie srogie baty.
O strasznie zamulającym Androidzie już nie będę wspominał...

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #546519  autor: joasia_23
 09 kwie 2012, 20:42
Kusił mnie Android. Miałam kiedyś X8 i byłam bardzo zadowolona. Bada niezbyt mi odpowiada. Nawet nie mam pakietu, bo do internetu w ogóle się nie nadaje :(

 #546527  autor: niunia_51
 09 kwie 2012, 20:58
WITAM SERDECZNIE
DOSTAŁAM SWOJĄ NEO V Z SALONU T-MOBILE LECZ WSZĘDZIE JEST ŻE MA ONA BATERIĘ LITOWO-POLIMEROWĄ LECZ W MOJEJ JEST LITOWO-JONOWA. PUDEŁKO BYŁO ZAPLOMBOWANE TO RACZEJ NIE MÓGŁ NIKT PODMIENIC, I TU MOJE PYTANIE (DUŻO CZYTAŁAM W NECIE I SĄ RÓŻNE OPINIE) CZY TAKĄ BATERIĘ NALEŻY FORMOWAĆ (FORMATOWAĆ)? W INSTRUKCJI NIE MA NIC A W DOŁĄCZONYM PAPIERKU Z SONY JEST ŻE PRZED PIERWSZYM URUCHOMIENIEM TRZEBA JĄ NAŁADOWAĆ DO PEŁNA?
CZY MOŻE KTOŚ MI POMÓC?
POZDRAWIAM

 #546531  autor: UndiscloseD
 09 kwie 2012, 21:21
niunia_51 pisze:CZY TAKĄ BATERIĘ NALEŻY FORMOWAĆ (FORMATOWAĆ)?
Tego typu baterii nie trzeba już formować. Czytałem też, że formowanie baterii litowo-polimerowej może nieść negatywne skutki. To już nie te baterie, które trzeba było rozładować i ładować te 12 czy tam więcej godzin. :)

 #546546  autor: Xy
 09 kwie 2012, 21:55
Jedynie pilnuj aby się nie rozładowała zupełnie bo wtedy kaplica i po baterii. Najlepiej włączaj ją do ładowania po pierwszym komunikacie o niskim stanie baterii. A formowania nie stosuje się już do wieeeeeelu lat.
Co do samej baterii to masz pewnie tak jak ja, BA 700 litowo jonową.

[ Dodano: 9 Kwiecień 2012, 21:57 ]
joasia_23 pisze:Kusił mnie Android. Miałam kiedyś X8 i byłam bardzo zadowolona. Bada niezbyt mi odpowiada. Nawet nie mam pakietu, bo do internetu w ogóle się nie nadaje
Mnie też kusił. Ale coś czuję, że to pierwszy i ostatni telefon z zielonym robocikiem. O ile finanse pozwolą następny nie będzie miał Androida na pokładzie.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #546549  autor: orson_dzi
 09 kwie 2012, 22:10
Xy pisze:pilnuj aby się nie rozładowała zupełnie bo wtedy kaplica i po baterii
Bez popadania w skrajność. Baterii nie da się rozładować do zera, to przede wszystkim.
Ale dzisiaj już mało kto używa telefonu do momentu, w którym sam się wyłączy.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #546695  autor: Xy
 10 kwie 2012, 14:18
Na upartego wszystko się da. A na zimne lepiej dmuchać niż później ma być "...bo nikt nie mówił, że tak nie można" ;-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71