DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

Moderator: Moderatorzy

 #378334  autor: orB
 03 sty 2010, 16:58
Z tego co pamiętam V8 to telefon, który Motorola promowała jako stylowy, płaski, wykonany ze stali nierdzewnej, z przyciskami dotykowymi oraz posiadający technologię crystal talk(o której ani słowa w teście). Nie jako telefon muzyczny więc nie wiem dlaczego tak go ganisz za te słuchawki.

W testach samochodów nikt limuzyny nie krytkuje za to że ma powyżej 5 sekund do setki.


Jednak moim zdaniem test dobry, dobrze się go oglądało. Tylko ten egzemplarz trochę poturbowany sobie wybrałeś ;)

 #378366  autor: jezyk32
 03 sty 2010, 19:53
Muzyczny, specjalnie dedykowany klawisz, nad klawiaturą;p oraz te klawisze dotykowe;d;d Jezeli nie mam racji, przyjmuje to z pokorą;d ;P To moja motka, ;d tak samo mój Samsung;p więc nie miałem w czym wybierać;d teroszke go zniszczyłem;d :] szkoda, że nie moge przetestować nowszych komórek ;/

Zapraszam !
WWW.PLUSBLOG.PL
www.recenzownia.blogspot.com

 #379453  autor: kowcio
 08 sty 2010, 23:05
Nigdy nic nie wiadomo.
Tutaj żeby się nauczyć robić dobre testy wystarczy byle jaki telefon. Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć ;-) Na następny test bardziej się przygotuj i używaj mniej kolokwializmów ("komórka" pojawiła się 1000 razy, a tego ani razu nie powinieneś powiedzieć). Zamiast komórka możesz powiedzieć np. telefon, później w trakcie możesz użyć po prostu nazwy marki- Motorola, albo V8 itd.
Popracuj troszkę i będzie dobrze ;-) Weź telefony domowników potestuj z tymi moimi uwagami i będzie znacznie lepiej.

Poza tym jak prezentujesz odtwarzacz, to nie mów nic jak on gra z full głośnością. Nie ma sensu. Chyba aż tak Ci się nie spieszy ;-)

Poza tym nie wiem czy jest sens puszczania muzyki na full głośność. Nie lepiej jest włączyć odtwarzacz na umiarkowanej głośności? Wtedy będzie coś słychać, a tak jest szum- nieważne jaki telefon. Twój widz na pewno nie pozna jakości po tym, co mu puścisz... Na razie tyle ;-)