DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

Moderator: Moderatorzy

 #378154  autor: kowcio
 02 sty 2010, 14:40
Recenzja ok, nawet nieźle jak na Twój pierwszy raz (tak mam to rozumieć? :) ).
Widzę, że nie możesz sobie poradzić z tapetą, albo ja Ciebie źle zrozumiałem.
Ta Twoja tapeta jest chyba w zbyt niskiej rozdzielczości. Ja teraz ustawiłem dwie takie same tapety na dwóch telefonach na tej samej platformie i tapetę mam na całym ekranie, a zegar jej tak nie zasłania ;-)
Oto zdjęcie, tak na szybko:

Obrazek

Ale paradoks z dwoma zegarami został. Ten zegar mały powinien pojawiać się dopiero po wejściu do menu. Ale mnie on nie przeszkadza specjalnie. Niech se jest.

 #378179  autor: jezyk32
 02 sty 2010, 17:08
;D Pierwszy test, ale z komórką już jakiś czas jestem;d Tu dałem złą tapetę, ale jak miałem to co zawsze to twarz ładnnej pani była zasłonięta ;d małe nieporozumienie;d;d
Czekam na dalsze komentarze, musze dorwać kolejną komórkę do przetetestowania :] :mrgreen:

Zapraszam !
WWW.PLUSBLOG.PL
www.recenzownia.blogspot.com

 #378350  autor: szczeka
 03 sty 2010, 18:32
ciekawy test, choc o wielu rzeczach, o ktorych zazwyczaj w testach sie pisze, nie wspomniales :)

 #378357  autor: kowcio
 03 sty 2010, 19:08
Jeszcze nie jest wspomniana bardzo ważna rzecz- wyświetlacz amoled. Mogłeś pokazać kąty widzenia itd.
No i jeszcze coś o GPSie przydałoby się powiedzieć, chyba że mówiłeś i ja zapomniałem ;-)

Ale jak na pierwszy test to jest naprawde ok :)

 #378365  autor: jezyk32
 03 sty 2010, 19:50
nie, o GPS, nie powiedzialem :( zapomnialem, jednak ma teraz sposób, aby nie zapomnieć;d. Jest o AMOLEDZIE ;d tylko nie ma kątów pokazanych, ale troszke powiedziane;d

Zapraszam !
WWW.PLUSBLOG.PL
www.recenzownia.blogspot.com

 #379456  autor: kowcio
 08 sty 2010, 23:08
jezyk32 pisze:troszke
To właśnie trzeba było więcej powiedzieć ;-) Tak jak pisałem w innym temacie, do następnego testu porządnie się przygotuj i będzie jeszcze lepiej. Widać, ze mało się przygotowywałeś i panuje taki chaos ;-) Test to nie taka prosta sprawa, żeby zrobić dobry test to naprawdę trzeba poświęcić ogrom czasu i przede wszystkim cierpliwości... Wytrwałość też jest ważna i tego Tobie życzę :-)