DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

Moderator: Moderatorzy

 #344855  autor: kowcio
 05 lip 2009, 22:20
tom884 pisze:A jak sprawa wygląda z kodami w U800? Bo ten telefon tez mnie interesuje a muszę mieć latarkę:)
Niby działają, ale zaraz się dowiem to dam znać :-)

 #344882  autor: kowcio
 06 lip 2009, 09:04
A więc dowiedziałem się. Przepraszam, że dopiero teraz, ale wczoraj nie mogłem z przyczyn technicznych napisać. W U800 działa kod, aczkolwiek znajomy twierdzi, że diodka świeci nieco słabiej niż podczas robienia zdjęć :) Kodu nie pamięta, ale w google na pewno znajdziesz. Także jak chcesz mieć łatwiejszy dostęp do latarki to weź u800, bo w L700 tak jak mówiłem- trzeba włączyć nagrywanie.

 #344990  autor: tom884
 06 lip 2009, 17:19
Dzięki za odpowiedź:) Właśnie szukam nowego telefonu zamiast N6151 i myślałem że Samsung U800 będzie idealny ale muszę mieć latarkę:)Wiem że mam dziwne wymagania ale wbrew pozorom latareczka przydaje się bardzo często:) Jeszcze raz dzięki za pomoc.

 #345062  autor: sporysz
 07 lip 2009, 00:21
Hej,

kowcio, dzięki za test i wszystkim komentującym.Opinie o tym fonie bardzo się różnią od tych preentowanych w Dziale "Telefony" na Telepolis.
Szczerze pisząc bardzo zachęciła mnie dyskusja na temat L700 i zastanawiam się czy go nie kupić. W grę wchodzi niestety tylko używany... Potrzebuję go jako drugi telefon do netu i maili. Szczególnie obawiam się jak wygląda sytuacja z baterią, zasięgiem oraz jak prezentują się stronki (zarówno WAPowe jak i tradycyjne) na wyświetlaczu tej rozdzielczości.
Czy moglibyście napisać mi jak z upływem czasu zachowuje się bateria?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź

sporysz

 #345113  autor: kowcio
 07 lip 2009, 13:41
sporysz, wyświetlacz jest dość duży, bo ma 2,1". Niestety rozdzielczością nie grzeszy, ale internet całkiem nieźle się przeglądało na tym telefonie.
Odnośnie baterii to tak jak w Samsungach- na dłuższą metę bateria nie traci szybko na jakości, mówię tutaj o nowych Samsungach... Co do tej baterii to mogłeś się spotkac z opiniami, że krótko wytrzymuje poprzez ten wskaźnik... Dlatego na ostatniej kresce telefon pracuje nawet 2x dłużej, niż na pozostałych 4- nie wiem czemu tak zrobili, być może nowy soft rozwiązuje ten problem.
Zasięg- troszkę w tym teście źle napisałem, ponieważ ostatnio miałem sporo więcej do czynienia z telefonami i zasięg 3G dość słaby jest, ale telefon jak wskazuje 0 kresek zasięgu da sie rozmawiac i korzystać normalnie z telefonu- znowu soft ;/ Jak przełączysz na 2G ręcznie, to jest o niebo lepiej z zasięgiem.
sporysz pisze:Potrzebuję go jako drugi telefon do netu i maili.
Myślę, że się sprawdzi. Szczególnie za te pieniądze.
sporysz pisze:W grę wchodzi niestety tylko używany...
Ale nie szkodzi, telefon trwały jest i ciężko będzie go kupić doszczętnie wyjechanego.

Tylko jeszcze jednym mankamentem może być klawisz z trójką, ponieważ jak bardzo szybko wprowadzałem tekst czesto przez przypadek naciskałem czerwoną sluchawkę, wiadomość musiala się zapisac w roboczych itd. To wszystko przez to, że zabrakło klawisza "c" w tym telefonie, co uważam za wade...
Jak masz jeszcze jakieś pytanko to postaram się Ci na nie odpowiedzieć z pamięci, od jakiegoś czasu nie posiadam tego telefonu.